.


TÜRKİYE GELENEKSEL GÜREŞLER FEDERASYONU

CW ENERJİ TÜRKİYE YAĞLI GÜREŞ LİGİ PUAN DURUMU TABLOSU

S.No Adı Soyadı İli Kulüp Boyu Manavgat-ANTALYA Sekapark-KOCAELİ Şahinbey-GAZİANTEP Kırkpınar Boy Atlama ve Dilekçeyle Üst Boy Puan Aktarımı Perşembe-ORDU Softaoğlu Mehmet Peh.-BURSA Yunus Emre-MANİSA Kurtdereli-BALIKESİR TOPLAM PUANI Yap. Maç. Say. Top. Gal. Say. Top.
1 KAAN PETEK YALOVA FERDİ LİSANS MİNİK İKİ BOYU 8 8
2 EGEHAN KATRANCI MUĞLA FERDİ LİSANS MİNİK İKİ BOYU 8 8
3 DOĞANAY KOPARAN ANTALYA FERDİ LİSANS MİNİK İKİ BOYU 8 8
4 HASAN ATEŞ ÇANAKKALE FERDİ LİSANS MİNİK İKİ BOYU 8 8
5 İBRAHİM BERA KIVRAK KAHRAMANMARAŞ FERDİ LİSANS MİNİK İKİ BOYU 8 8
6 MUHAMMED ALİ KOL SAMSUN SAMSUN İLKADIM BELEDİYESİ S.K MİNİK İKİ BOYU 8 8
7 MERT KARAKAYA ANTALYA KUMLUCA DEMİRSPOR KULÜBÜ MİNİK İKİ BOYU 8 8
8 ALİ BAKAN DENİZLİ PAMUKKALE BELEDİYE S.K MİNİK İKİ BOYU 7 7
9 AHMET BİLAL DÜNDAR SAMSUN FERDİ LİSANS MİNİK İKİ BOYU 7 7
10 AHMET KAAN BAŞKURT BALIKESİR FERDİ LİSANS MİNİK İKİ BOYU 7 7
11 ERDEM YÜKSEK SAKARYA FERDİ LİSANS MİNİK İKİ BOYU 7 7
12 ENSAR SAMET ATAR BURSA BURSA BÜYÜKŞEHİR BELEDİYE S.K MİNİK İKİ BOYU 7 7
13 HABBAP TURSUN ERZURUM FERDİ LİSANS MİNİK İKİ BOYU 7 7
14 SÜLEYMAN TUFAN ANTALYA KAŞ BELEDİYE S.K MİNİK İKİ BOYU 7 7
15 MEHMET EMİR ÖZDEMİR HATAY-ANTAKYA MİNİK İKİ BOYU 6 6
16 ARİF BULUT ANTALYA FERDİ LİSANS MİNİK İKİ BOYU 6 6
17 RAMAZAN BERK KURTLAR ANTALYA FERDİ LİSANS MİNİK İKİ BOYU 6 6
18 OĞUZHAN KAYA SAMSUN SAMSUN İLKADIM BELEDİYESİ S.K MİNİK İKİ BOYU 6 6
19 HÜSEYİN UMUT ALVER DENİZLİ PAMUKKALE BELEDİYE S.K MİNİK İKİ BOYU 6 6
20 MUSAB ÜMEİR KILIÇ İSTANBUL FERDİ LİSANS MİNİK İKİ BOYU 6 6
21 ASLAN RIZA BURSA FERDİ LİSANS MİNİK İKİ BOYU 6 6
22 SEYİD ALİ KIZILTAŞ ANTALYA FERDİ LİSANS MİNİK İKİ BOYU 5 5
23 MUSTAFA ŞEREF ÖZGÜL ÇANAKKALE FERDİ LİSANS MİNİK İKİ BOYU 5 5
24 HAMZA OK HATAY-ANTAKYA FERDİ LİSANS MİNİK İKİ BOYU 5 5
25 MUHAMMED ZEKİ ANGAY KOCAELİ FERDİ LİSANS MİNİK İKİ BOYU 5 5
26 SEMİH GÜN DENİZLİ PAMUKKALE BELEDİYE S.K MİNİK İKİ BOYU 5 5
27 ENES YASİN KALENDER ÇORUM ÇORUM İL MİLLİ EĞİTİM S.K MİNİK İKİ BOYU 5 5
28 MERT AVCI BALIKESİR FERDİ LİSANS MİNİK İKİ BOYU 5 5
29 ALİ ÖMÜR AL SAMSUN FERDİ LİSANS MİNİK İKİ BOYU 4 4
30 NEBİ DURAK ADANA MİNİK İKİ BOYU 4 4
31 SONER YAŞAR BALIKESİR MİNİK İKİ BOYU 4 4
32 HAMZA GİBEY BURSA BURSA BÜYÜKŞEHİR BELEDİYE S.K MİNİK İKİ BOYU 4 4
33 TALHA ÖZTÜRK KOCAELİ KOCAELİ BÜYÜKŞEHİR BELEDİYE KAĞIT S.K MİNİK İKİ BOYU 4 4
34 EMİRHAN YÜKSEL ANTALYA FERDİ LİSANS MİNİK İKİ BOYU 4 4
35 MEHMET ATA COŞKUN İZMİR FERDİ LİSANS MİNİK İKİ BOYU 4 4
36 EREN GÜNLÜ MUĞLA FERDİ LİSANS MİNİK İKİ BOYU 3 3
37 TAMER FATİH ALTUN BURSA FERDİ LİSANS MİNİK İKİ BOYU 3 3
38 AMIR ALI MORADI DENİZLİ FERDİ LİSANS MİNİK İKİ BOYU 3 3
39 UMUT ÇÖRDÜKÇÜ AMASYA FERDİ LİSANS MİNİK İKİ BOYU 3 3
40 ABDULBAKİ TEMELCİ YALOVA FERDİ LİSANS MİNİK İKİ BOYU 3 3
41 FARUK BEYTULLAH KARA BURSA FERDİ LİSANS MİNİK İKİ BOYU 3 3
42 METİN BOLAT KAHRAMANMARAŞ FERDİ LİSANS MİNİK İKİ BOYU 3 3
43 YAHYA DEHMAN BURSA FERDİ LİSANS MİNİK İKİ BOYU 2 2
44 RAHMİ ERTEM BURSA FERDİ LİSANS MİNİK İKİ BOYU 2 2
45 NEVZAT BARAN AKSOY ANTALYA FİNİKE BELEDİYE S.K MİNİK İKİ BOYU 2 2
46 TUNAHAN POLAT ERZURUM FERDİ LİSANS MİNİK İKİ BOYU 2 2
47 ALİ YURT DENİZLİ FERDİ LİSANS MİNİK İKİ BOYU 2 2
48 ONURCAN GÖR İSTANBUL FERDİ LİSANS MİNİK İKİ BOYU 2 2
49 MEHMET EYMEN KIRICI ÇORUM FERDİ LİSANS MİNİK İKİ BOYU 2 2
50 MUSTAFA ÇELİKER BALIKESİR FERDİ LİSANS MİNİK İKİ BOYU 1 1
51 YİĞİT GEZGİNCİ MANİSA FERDİ LİSANS MİNİK İKİ BOYU 1 1
52 ENES MALİK YILMAZ İSTANBUL SULTANGAZİ BELEDİYESİ GENÇLİK VE S.K MİNİK İKİ BOYU 1 1
53 HAMZA RECEP TAV ANTALYA FERDİ LİSANS MİNİK İKİ BOYU 1 1
54 MUSTAFA ELAF MOHAMMED AL HARDANI SAMSUN FERDİ LİSANS MİNİK İKİ BOYU 1 1
55 MANSUR MANSUROĞLU BURSA BURSA BÜYÜKŞEHİR BELEDİYE S.K MİNİK İKİ BOYU 1 1
56 BERAT ALKAN ADIYAMAN MİNİK İKİ BOYU 1 1