TÜRKİYE GELENEKSEL GÜREŞLER FEDERASYONU

ŞAHİNBEY BELEDİYESİ YAĞLI PEHLİVAN GÜREŞLERİ CW ENERJİ TÜRKİYE YAĞLI GÜREŞ LİGİ 2. ETAP-ŞAHİNBEY-GAZİANTEP

31 MAYIS 1-2 HAZİRAN 2024

             MİNİK BİR BOYU (63 kişi)
Sıra Adı Soyadı İli Kulübü Puanı
1 MUHSİN ÖZDİL KAHRAMANMARAŞ GÖKSUN YATILI BÖLGE SPOR KULÜBÜ 14
2 İSLAM KORT BATMAN BATMAN PETROL S.K 10
3 MEHMET ALİ KUYUCU KAHRAMANMARAŞ FERDİ 8
3 BERAT YILDIRIM BATMAN BATMAN PETROLSPOR S.K 8
5 OĞUZ KAAN GÜL KAHRAMANMARAŞ FERDİ 6
6 MUSTAFA BAĞCI GAZİANTEP GAZİANTEP BELEDİYE SPOR KULÜBÜ 6
7 ARDA KURT KAHRAMANMARAŞ GÖKSUN YATILI BÖLGE SPOR KULÜBÜ 6
8 SERHAT EFTEKİN BATMAN BATMAN PETROLSPOR S.K 6

             MİNİK İKİ BOYU (60 kişi)
Sıra Adı Soyadı İli Kulübü Puanı
1 YAŞAR EROL KAHRAMANMARAŞ DULKADİROĞLU GÜREŞ S.K 14
2 MEHMET AYDOĞAN KAHRAMANMARAŞ FERDİ LİSANS 10
3 AYDIN ÇELİK BATMAN BATMAN PETROLSPOR S.K 8
3 MUHAMMET MUSTAFA KAYA GAZİANTEP GAZİANTEP BELEDİYE S.K 8
5 HÜSEYİN DEMİR GAZİANTEP FERDİ 6
6 SALİH ANIL KILIÇ KAHRAMANMARAŞ FERDİ LİSANS 6
7 FERHAT ÇETİN BATMAN BATMAN PETROLSPOR S.K 6
8 KAZIM YERAL HATAY BEZGE GENÇLİKSPOR 4

             TEŞVİK BİR BOYU (37 kişi)
Sıra Adı Soyadı İli Kulübü Puanı
1 METİN ŞAHİN GAZİANTEP FERDİ 12
2 İBRAHİM BERA KIVRAK KAHRAMANMARAŞ FERDİ LİSANS 8
3 YUSUF MİRAÇ ÇAYIR GAZİANTEP GAZİANTEP BELEDİYE S.K 6
3 HAMZA OK HATAY FERDİ LİSANS 6
5 MUHAMMED ALBAYRAK HATAY FERDİ LİSANS 6
6 ALİ SERKAN SERPİCİ GAZİANTEP GAZİANTEP BELEDİYE S.K 4
7 YAHYA DENİZ GAZİANTEP FERDİ 4
8 ALİ İLİK BATMAN BATMAN PETROL S.K 6

             TEŞVİK İKİ BOYU (39 kişi)
Sıra Adı Soyadı İli Kulübü Puanı
1 CEMİL EFETÜRK BATMAN BATMAN PETROL S.K 12
2 MUHSİN ALP KIVRAK KAHRAMANMARAŞ FERDİ LİSANS 10
3 MUHAMMED MUSTAFA ALPAR BATMAN BATMAN PETROL S.K 6
3 YUSUF EREN KAPLAN KAHRAMANMARAŞ FERDİ LİSANS 6
5 ABDULLAH EKİNCİ GAZİANTEP FERDİ 6
6 DOĞUKAN GÖREN GAZİANTEP FERDÎ 4
7 ENGİN SERİN KAHRAMANMARAŞ FERDİ 6
8 YAKUP KOŞAR HATAY BEZGE GENÇLİK VE S.K 6

             TOZKOPARAN BOYU (114 kişi)
Sıra Adı Soyadı İli Kulübü Puanı
1 VOLKAN BİLGİN TOKAT FERDİ LİSANS 15
2 FAHRETTİN ADİL ÇELİK SAKARYA SAKARYA BÜYÜKŞEHİR BELEDİYE S.K 11
3 POYRAZ BİLGİN TOKAT FERDİ LİSANS 9
3 EMRE BARAN MUĞLA FERDİ LİSANS 9
5 MUSTAFA YANMAZ YALOVA FERDİ LİSANS 6
6 TUĞRUL DEMİRCİ KOCAELİ KOCAELİ BÜYÜKŞEHİR BELEDİYE KAĞIT S.K 7
7 ENES FAİK CANAVARCI MUĞLA FERDİ LİSANS 7
8 EYMEN AKBULUT BURSA FERDİ LİSANS 6

             AYAK BOYU (138 kişi)
Sıra Adı Soyadı İli Kulübü Puanı
1 MUSTAFA YILDIZ ANTALYA FERDİ LİSANS 14
2 KEREM UYGUN KOCAELİ KOCAELİ BÜYÜKŞEHİR BELEDİYE KAĞIT S.K 10
3 ÖMER GÜL KOCAELİ KOCAELİ BÜYÜKŞEHİR BELEDİYE KAĞIT S.K 8
3 ZEKİ ALP BULUT ANTALYA FERDİ LİSANS 9
5 HASAN HÜSEYİN ÇAKIRKAYA KOCAELİ KOCAELİ BÜYÜKŞEHİR BELEDİYESİ KAĞITSPOR 6
6 ARDA PAF ANTALYA FERDİ LİSANS 6
7 FERHAT DUMAN SAKARYA SAKARYA BÜYÜKŞEHİR BELEDİYE S.K 7
8 İBRAHİM GÜNDOĞDU ANTALYA FERDİ LİSANS 6

             DESTE KÜÇÜK BOYU (156 kişi)
Sıra Adı Soyadı İli Kulübü Puanı
1 NECİP BÜLBÜL BALIKESİR BALIKESİR BÜYÜKŞEHİR BELEDİYESPOR KULÜBÜ 14
2 SERHAT ABAY DENİZLİ FERDİ LİSANS 10
3 BARIŞ KEMAL YİĞİT KOCAELİ İZMİT BELEDİYE S.K 8
3 CİHAT DUR AFYON AFYONKARAHİSAR YEŞİLAY S.K 9
5 ENES OLGUN YALOVA FERDİ LİSANS 6
6 EBUL FARUK ÇAKIR ANTALYA FERDİ LİSANS 6
7 EMİRHAN GİRAL İSTANBUL ÇATALCA BELEDİYESPOR KULÜBÜ 6
8 FERHAT YİĞİT ÇORUM FERDİ LİSANS 6

             DESTE ORTA BOYU (122 kişi)
Sıra Adı Soyadı İli Kulübü Puanı
1 CANER ARSLAN İSTANBUL ÇATALCA BELEDİYESPOR KULÜBÜ 15
2 ÖZER ÖZGÜR ASLAN ANKARA ASKİ S.K 11
3 İSMAİL SAİT IŞIKLI ANKARA FERDİ LİSANS 9
3 ARDA ERKAN AVCUOĞLU İSTANBUL ÇATALCA BELEDİYESPOR KULÜBÜ 9
5 SERKAN TARIM İSTANBUL ÇATALCA BELEDİYESPOR KULÜBÜ 7
6 HÜSEYİN ÇAKIR KOCAELİ KOCAELİ BÜYÜKŞEHİR BELEDİYE KAĞIT S.K 7
7 İSMET CAN KIZILTAŞ ANTALYA FERDİ LİSANS 7
8 FURKAN ELAGÖZ BALIKESİR BALIKESİR BÜYÜKŞEHİR BELEDİYESPOR KULÜBÜ 7

             DESTE BÜYÜK BOYU (99 kişi)
Sıra Adı Soyadı İli Kulübü Puanı
1 MİKRAİL BİLEN BURSA BURSA BÜYÜKŞEHİR BELEDİYE SPOR KLÜBÜ 15
2 BİLAL TAHA ÇOŞAR KOCAELİ GÖLCÜK BELEDİYE S.K 10
3 İLHAN YAĞAN BURSA BURSA BÜYÜKŞEHİR BELEDİYE S.K 9
3 OĞULCAN YURDAKUL İSTANBUL ÇATALCA BELEDİYESPOR KULÜBÜ 9
5 BATUHAN ŞAHİN LAİK ÇORUM ÇORUM BELEDİYESİ S.K. 6
6 ZİYA ALP SELVİ ANTALYA FERDİ LİSANS 6
7 KEMAL MISIRCI YALOVA FERDİ LİSANS 6
8 MELİH ÖZDEMİR MANİSA YUNUS EMRE BELEDİYE S.K 7

             KÜÇÜK ORTA KÜÇÜK BOYU (220 kişi)
Sıra Adı Soyadı İli Kulübü Puanı
1 ÖMER BULUT ANTALYA MCM ÖZPARLAR S.K 15
2 ALİ KAN ANTALYA SERİK BELEDİYE S.K 11
3 YUSUF İSLAM TAŞ İSTANBUL ÇATALCA BELEDİYESPOR KULÜBÜ 9
3 EROL BURSA ANTALYA FERDİ LİSANS 8
5 BİLAL KAHRAMAN BURSA BURSA BÜYÜKŞEHİR BELEDİYE SPOR KULÜBÜ 7
6 GÖRKEM YASİN ŞEFİK ANTALYA FERDİ LİSANS 7
7 ALPER ÖNAL ANTALYA FERDİ LİSANS 7
8 HAKAN KARATAŞ ANTALYA FERDİ LİSANS 7

             KÜÇÜK ORTA BÜYÜK BOYU (82 kişi)
Sıra Adı Soyadı İli Kulübü Puanı
1 SİNAN YILDIZ KOCAELİ FERDİ LİSANS 14
2 YUSUF KIRAT ANKARA ASKİ S.K 10
3 KEMAL BERKE KAYA ANKARA ASKİ. S. K 8
3 ENES ÖZBEK KOCAELİ GÖLCÜK BELEDİYE S.K 9
5 HÜSEYİN COŞKUN ANTALYA ANTALYA BÜYÜKŞEHİR BELEDİYESİ S.K 7
6 MURAT ÖZKAPLAN KOCAELİ FERDİ LİSANS 7
7 SALİHCAN GÖKÖZKUT KOCAELİ FERDİ LİSANS 6
8 ADİL BİLGİN YALOVA FERDİ LİSANS 6

             BÜYÜKORTA BOYU (93 kişi)
Sıra Adı Soyadı İli Kulübü Puanı
1 CELAL BAYAR ÇİLENKER ANTALYA SERİK BELEDİYE S.K 14
2 BATUHAN GÜZEL ANTALYA MCM ÖZPARLAR S.K 11
3 BEKİR CAN ÖZTURGUT BURSA BURSA BÜYÜKŞEHİR BELEDİYESİ SK 8
3 İLKER DURMUŞ ANTALYA FERDİ LİSANS 8
5 OSMAN HAZAR SAKARYA SAKARYA BÜYÜKŞEHİR BELEDİYE S.K 7
6 YUSUF ERDOĞAN SAKARYA SAKARYA BÜYÜKŞEHİR BELEDİYE S.K 7
7 SEMİH ARSLAN ÇANAKKALE FERDİ LİSANS 7
8 EFE ATABEY ANKARA ASKİ S.K 6

             BAŞALTI BOYU (89 kişi)
Sıra Adı Soyadı İli Kulübü Puanı
1 ERKAN TAŞ İSTANBUL FERDİ LİSANS 15
2 KEMAL ŞAHİN SAMSUN FERDİ LİSANS 11
3 EMİRHAN ERGİN BALIKESİR FERDİ LİSANS 8
3 KEREM KAHYA KOCAELİ FERDİ LİSANS 9
5 ENGİNCAN AKŞİT ANTALYA FERDİ LİSANS 7
6 BAYRAM ARSLANTAŞ ANTALYA SERİK BELEDİYE S.K 6
7 SERHAT ELVAN ANTALYA FERDİ LİSANS 6
8 RIZA DURMUŞ ANTALYA FERDİ LİSANS 6

             BAŞ BOYU (75 kişi)
Sıra Adı Soyadı İli Kulübü Puanı
1 ALİ GÜRBÜZ ANTALYA FERDİ LİSANS 14
2 CENGİZHAN ŞİMŞEK ANTALYA FERDİ LİSANS 11
3 ENES DOĞAN ANTALYA FERDİ LİSANS 9
3 YUSUF CAN ZEYBEK ANTALYA FERDİ LİSANS 8
5 MUSTAFA BATU ANTALYA FERDİ LİSANS 6
6 BEKİR ERYÜCEL ÇORUM ÇORUM BELEDİYESİ S.K. 6
7 FEYZULLAH AKTÜRK BURSA FERDİ 7
8 SERHAT BALCI İSTANBUL FERDİ LİSANS 6

Hatalı Sonuç için Whatsapp ile iletişime geçiniz.. Tıklayınız..