TÜRKİYE GELENEKSEL GÜREŞLER FEDERASYONU

CW ENERJİ TÜRKİYE YAĞLI GÜREŞ LİGİ

YUNUS EMRE BELEDİYESİ 8. GELENEKSEL YUNTDAĞI YAĞLI PEHLİVAN GÜREŞLERİ

19-20 AĞUSTOS 2023

             MİNİK BİR BOYU (22 kişi)
Sıra Adı Soyadı İliKulübüPuanı
1 DANIAL ERFANI DENİZLİ PAMUKKALE BELEDİYE S.K 8
2 AHMET CAN SÖNMEZ MANİSA FERDİ LİSANS 7
3 SAMETCAN MELER DENİZLİ FERDİ LİSANS 6
3 YAHYA SÖNMEZ DENİZLİ PAMUKKALE BELEDİYE S.K 5
5 SEZAİ GÜZEL MANİSA FERDİ LİSANS 4
6 AHMET MAZHAR HÖRLEK MANİSA FERDİ LİSANS 3
7 MEHMET FATİH TAYLAN MANİSA FERDİ LİSANS 2
8 ABDULKADİR ELİŞ MANİSA FERDİ LİSANS 1
9 AHMET BAL DENİZLİ FERDİ LİSANS 0
10 ASAF KURŞUN MANİSA FERDİ LİSANS 0
11 MUSTAFA BERK GEZGİNCİ MANİSA FERDİ LİSANS 0
12 SEDAT KARADEMİR MANİSA FERDİ LİSANS 0
13 ÖMER ELMA İZMİR FERDİ LİSANS 0
14 RECEP BAYRAM MANİSA FERDİ LİSANS 0
15 EŞREF KIZILTAŞ İZMİR FERDİ LİSANS 0
16 POYRAZ GÖKÇE MANİSA FERDİ LİSANS 0
17 ALPER ÇİFTÇİ MANİSA FERDİ LİSANS 0
18 ÖZCAN ERDEMİR İZMİR FERDİ LİSANS 0
19 CUMHUR ABAY DENİZLİ FERDİ LİSANS 0
20 BERAT EMİR MERCAN MANİSA FERDİ LİSANS 0
21 HASAN HÜSEYİN GÖÇMEN DENİZLİ FERDİ LİSANS 0
22 RAMAZAN KAYGISIZ MANİSA FERDİ LİSANS 0

             MİNİK İKİ BOYU (23 kişi)
Sıra Adı Soyadı İliKulübüPuanı
1 MERT KARAKAYA ANTALYA KUMLUCA DEMİRSPOR KULÜBÜ 8
2 ALİ BAKAN DENİZLİ PAMUKKALE BELEDİYE S.K 7
3 HÜSEYİN UMUT ALVER DENİZLİ PAMUKKALE BELEDİYE S.K 6
3 SEMİH GÜN DENİZLİ PAMUKKALE BELEDİYE S.K 5
5 MEHMET ATA COŞKUN İZMİR FERDİ LİSANS 4
6 AMIR ALI MORADI DENİZLİ FERDİ LİSANS 3
7 ALİ YURT DENİZLİ FERDİ LİSANS 2
8 YİĞİT GEZGİNCİ MANİSA FERDİ LİSANS 1
9 ALİ EFE YİĞİT MANİSA YUNUSEMRE BELEDİYE S.K 0
10 ALİ ENES CEYHAN MANİSA FERDİ LİSANS 0
10 OSMAN ERDEM MANİSA FERDİ LİSANS 0
11 SÜLEYMAN UYSAL DENİZLİ FERDİ LİSANS 0
12 HAMZA ÖZPİRİÇÇİ MANİSA FERDİ LİSANS 0
13 MİTHAT BAŞEĞMEZ MANİSA FERDİ LİSANS 0
14 AHMET ÖZKAYA MANİSA FERDİ LİSANS 0
15 MEHMET ALİ KARABAŞ MANİSA FERDİ LİSANS 0
16 AHMET EFE ER MANİSA FERDİ LİSANS 0
17 ERAY ÖZCAN DENİZLİ PAMUKKALE BELEDİYE S.K 0
18 EMİN EFE YILDIRIM MANİSA FERDİ LİSANS 0
20 MERT ALİ İSİMBAY İZMİR FERDİ LİSANS 0
21 MUSTAFA KAYABAŞI MANİSA FERDİ LİSANS 0
22 TİMURHAN BAŞAK DENİZLİ FERDİ LİSANS 0
23 SALİH YUSUF BOLGA MANİSA FERDİ LİSANS 0

             TEŞVİK BİR BOYU (24 kişi)
Sıra Adı Soyadı İliKulübüPuanı
1 ERCAN BAKAN DENİZLİ PAMUKKALE BELEDİYE S.K 8
2 YİĞİT SANCAR DENİZLİ FERDİ LİSANS 7
3 YUSUF KIZILTAŞ İZMİR FERDİ LİSANS 6
3 NURULLAH ELİŞ MANİSA FERDİ LİSANS 5
5 RAMAZAN SEZER CÜCE MANİSA FERDİ LİSANS 4
6 MUAMMER KAĞAN MANİSA FERDİ LİSANS 3
7 KAMİL EREN TURAN MANİSA FERDİ LİSANS 2
8 TALHA ÖZKUTLU MANİSA FERDİ LİSANS 1
9 AHMET ATABEY İZMİR FERDİ LİSANS 0
10 MUAMMER AKKUZU MANİSA FERDİ LİSANS 0
11 EMİRHAN SAKALLI MANİSA FERDİ LİSANS 0
12 NİHAT KESKİN MANİSA FERDİ LİSANS 0
13 GÜRHAN ÇELDİR MANİSA FERDİ LİSANS 0
14 AHMET YİĞİT ATAR MANİSA YUNUSEMRE BELEDİYE S.K 0
15 İBRAHİM VAROL MANİSA FERDİ LİSANS 0
16 ŞEVKET ALİ TAŞCI MANİSA FERDİ LİSANS 0
17 ALI REZA AKRAM DENİZLİ FERDİ LİSANS 0
18 RAMAZAN ERBEYLİ DENİZLİ FERDİ LİSANS 0
19 ENES ÇALIK MANİSA FERDİ LİSANS 0
20 ENES BOZ MANİSA FERDİ LİSANS 0
21 EYMEN ÖZYÜREK İZMİR FERDİ LİSANS 0
22 ÖMER BÜKE MANİSA FERDİ LİSANS 0
23 POYRAZ KARAKURT İZMİR FERDİ LİSANS 0
24 METEHAN BİLTEKİN MANİSA FERDİ LİSANS 0

             TEŞVİK İKİ BOYU (18 kişi)
Sıra Adı Soyadı İliKulübüPuanı
1 YİĞİT ALİ ÖZCAN DENİZLİ FERDİ LİSANS 8
2 İSMAİL ERKOÇ MANİSA FERDİ LİSANS 7
3 ONUR YILMAZ MANİSA FERDİ LİSANS 6
3 İSMAİL BATUHAN ŞEN MANİSA FERDİ LİSANS 5
5 METE RUHİ ŞEN MANİSA FERDİ LİSANS 4
6 İBRAHİM CEYLAN İZMİR FERDİ LİSANS 3
7 SÜLEYMAN FURKAN ARSLAN MANİSA FERDİ LİSANS 2
8 HÜSEYİN YILDIZ MANİSA FERDİ LİSANS 1
9 MEHMET AKDAĞ MANİSA FERDİ LİSANS 0
10 BEYTULLAH TOPRAK EFE İZMİR FERDİ LİSANS 0
11 MUHAMMET ALİ KURT DENİZLİ FERDİ LİSANS 0
12 UTKU ELTEŞ MANİSA FERDİ LİSANS 0
13 MERT PAKMAK DENİZLİ FERDİ LİSANS 0
14 NEVZAT EFE TARA DENİZLİ FERDİ LİSANS 0
15 HAMZA ZİYA GÖKKAYA MANİSA FERDİ LİSANS 0
16 EYMEN KURŞUN MANİSA FERDİ LİSANS 0
17 NİYAZİ EGE YATKIN DENİZLİ FERDİ LİSANS 0
18 NİYAZİ CAN DOĞRU MANİSA FERDİ LİSANS 0

             TOZKOPARAN BOYU (76 kişi)
Sıra Adı Soyadı İliKulübüPuanı
1 SÜLEYMAN CERİT ANTALYA FERDİ LİSANS 14
2 YİĞİT ARDA ALUÇ ANTALYA KUMLUCA DEMİRSPOR KULÜBÜ 11
3 HASBİ BOZCA BALIKESİR FERDİ LİSANS 8
3 CAN ERGEN İSTANBUL ÇATALCA BELEDİYESPOR KULÜBÜ 9
5 KEREM UYGUN KOCAELİ KOCAELİ BÜYÜKŞEHİR BELEDİYE KAĞIT S.K 6
6 FERHAT DUMAN SAKARYA SAKARYA BÜYÜKŞEHİR BELEDİYE S.K 6
7 MEHMET BAŞKAN BOZKURT ANTALYA FERDİ LİSANS 6
8 ERSAN YATKIN İSTANBUL ÇATALCA BELEDİYESPOR KULÜBÜ 6
9 ÖMER GÜL KOCAELİ KOCAELİ BÜYÜKŞEHİR BELEDİYE KAĞIT S.K 4
10 SUALP YILMAZ BALIKESİR SINDIRGI BELEDİYE S.K 4
11 OĞUZHAN SÜLEYMAN SUNAR ANTALYA FERDİ LİSANS 4
12 KEREM ÖZDEMİR ÇANKIRI ELDİVAN BELEDİYE S.K 4
13 İBRAHİM YÖRÜK ANTALYA FERDİ LİSANS 4
14 İSMAİLCAN YÜCE İSTANBUL FERDİ LİSANS 5
15 MUHAMMET MUSTAFA KALYON YALOVA FERDİ LİSANS 4
16 ASIM GÖNÜLTAŞ SAMSUN FERDİ LİSANS 4
17 MUHAMMET ÖZTÜRK BURSA BURSA BÜYÜKŞEHİR BELEDİYE S.K 2
18 BAHADIR BİÇAK BALIKESİR FERDİ LİSANS 3
19 HASAN GÜLENÇ MANİSA FERDİ LİSANS 2
20 İBRAHİM ÇAĞAN ÖZTÜRK KOCAELİ KOCAELİ BÜYÜKŞEHİR BELEDİYE KAĞIT S.K 3
21 ALİ UYSAL AFYON AFYONKARAHİSAR YEŞİLAY S.K 2
22 ALİ MERT UÇTU ANTALYA FERDİ LİSANS 2
23 CENGİZ HAN DİKME BALIKESİR FERDİ LİSANS 2
24 GÖKTÜRK HAMZA BAŞAK DENİZLİ FERDİ LİSANS 2
25 SÜLEYMAN ÖZGAR ANTALYA FERDİ LİSANS 2
26 FAHRETTİN ADİL ÇELİK SAKARYA SAKARYA BÜYÜKŞEHİR BELEDİYE S.K 2
27 MÜSLÜM BERAAT ASLAN ANTALYA FERDİ LİSANS 2
28 İBRAHİM BALTA KOCAELİ KOCAELİ BÜYÜKŞEHİR BELEDİYE KAĞIT S.K 2
29 AŞKIN SAVAŞ DOĞDU ANTALYA FERDİ LİSANS 2
30 KABİB NABİEV KOCAELİ KOCAELİ BÜYÜKŞEHİR BELEDİYE KAĞIT S.K 3
31 SERKAN KAYA ANTALYA FERDİ LİSANS 2
32 TAMER ÇETİN ANTALYA FİNİKE BELEDİYE S.K 2
33 MUSTAFA EKİN KOCAELİ FERDİ LİSANS 0
34 EMİRHAN ALP YILDIZ YALOVA FERDİ LİSANS 1
35 YAKUP KÜÇÜKOĞUL DENİZLİ FERDİ LİSANS 0
36 YUSUF KAAN KAŞLI ANTALYA MURATPAŞA BELEDİYESİ S.K 1
37 MUSTAFA EREN MANİSA FERDİ LİSANS 0
38 EKREM KAYGISIZ MANİSA FERDİ LİSANS 0
39 BURAK ARİF SUCU ANKARA FERDİ LİSANS 0
40 ZEKİ İZZET KORKMAZ ANTALYA FERDİ LİSANS 0
41 ALİ DEMİRCAN BALIKESİR SINDIRGI BELEDİYE S.K 0
42 ARDA SÜLEK ANTALYA FERDİ LİSANS 0
43 ARDA MENET ANTALYA FERDİ LİSANS 0
44 YUNUS EMRE DEMİRELLİ MANİSA FERDİ LİSANS 0
45 HÜSEYİN TALHA GÜLBAŞ MANİSA YUNUSEMRE BELEDİYE S.K 0
46 HALİT YILDIZ ÇANAKKALE FERDİ LİSANS 1
47 İSA AKDEMİR ANTALYA FERDİ LİSANS 0
48 ARDA AŞIK BALIKESİR SINDIRGI BELEDİYE S.K 0
49 MUHAMMET FATİH ÖZKAN ANKARA KAHRAMANKAZAN BELEDİYE S.K 0
50 HALİL İBRAHİM ARSLANTAŞ MANİSA FERDİ LİSANS 1
51 İSMAİL ARABACIOĞLU BALIKESİR FERDİ LİSANS 0
52 MUHAMMET OSMAN AKSAY ANTALYA FERDİ LİSANS 1
53 KERİM EFE ÖZ BALIKESİR FERDİ LİSANS 0
54 HÜSEYİN ÖZTÜRK ANTALYA FERDİ LİSANS 0
55 YİĞİT TOMAÇ ANTALYA FERDİ LİSANS 0
56 NECATİ DEMİRAYAK ANTALYA FERDİ LİSANS 0
57 SALİH CAN YALÇIN ÇANAKKALE FERDİ LİSANS 0
58 ARDA PAF ANTALYA FERDİ LİSANS 0
59 ÖMER FARUK CEM MANİSA FERDİ LİSANS 0
60 DOĞU KAAN ŞAHİN AMASYA FERDİ LİSANS 0
61 ÖMER FARUK TOPRAK BALIKESİR FERDİ LİSANS 0
62 KEREM USLU BALIKESİR FERDİ LİSANS 1
63 YILDIRIM AL BALIKESİR FERDİ LİSANS 0
64 BAYRAM ÖZÇELİK ANTALYA FERDİ LİSANS 0

             AYAK BOYU (102 kişi)
Sıra Adı Soyadı İliKulübüPuanı
1 BEYTULLAH SARI DENİZLİ PAMUKKALE BELEDİYE S.K 15
2 MUSTAFA ÇELİK BURSA BURSA BÜYÜKŞEHİR BELEDİYE S.K 11
3 ARDA KAAN KARAMIKLI ANTALYA FERDİ LİSANS 9
3 OĞUZHAN DİKME BALIKESİR FERDİ LİSANS 8
5 EBUL FARUK ÇAKIR ANTALYA FERDİ LİSANS 6
6 AHMET AYRANCI ANTALYA FİNİKE BELEDİYE S.K 7
7 ARDA ÖZMUTLU İSTANBUL ÇATALCA BELEDİYESPOR KULÜBÜ 7
8 ÖMER HAMZA MERT KOCAELİ KOCAELİ BÜYÜKŞEHİR BELEDİYE KAĞIT S.K 7
9 SALİH DURSUN SAMSUN FERDİ LİSANS 5
10 SEMİH KAYACAN ÇANKIRI ELDİVAN BELEDİYE S.K 4
11 RAMAZAN TORUN ANTALYA FERDİ LİSANS 5
12 SERHAT ABAY DENİZLİ FERDİ LİSANS 5
13 KAAN TORUNOĞLU ANTALYA KUMLUCA DEMİRSPOR KULÜBÜ 4
14 HÜSEYİN ALİ DERE ANTALYA FERDİ LİSANS 4
15 EREN BİLGİÇ ANTALYA FERDİ LİSANS 5
16 BUĞRA GÜLEÇ BALIKESİR FERDİ LİSANS 4
17 TEYFİK GÜLTER ANTALYA FERDİ LİSANS 3
18 YASİN UZUN İSTANBUL FERDİ LİSANS 3
19 ÖMER FARAN ACAR BALIKESİR SINDIRGI BELEDİYE S.K 3
20 RAMAZAN ERTAŞ ANTALYA FİNİKE BELEDİYE S.K 2
21 OSMAN ALTIN MANİSA FERDİ LİSANS 2
22 MUSA TOKUÇ ANTALYA FERDİ LİSANS 3
23 SELLAHATTİN CAN BALIKESİR FERDİ LİSANS 3
24 MEHMET CANAVARCI MUĞLA FERDİ LİSANS 3
25 YUSUF KARAKAŞ ÇORUM ÇORUM İL MİLLİ EĞİTİM S.K 3
26 HASAN HÜSEYİN ÇAKIRKAYA AFYON AFYONKARAHİSAR YEŞİLAY S.K 2
27 MEHMET HÜSEYİN ALTUNAKAR BURSA BURSA BÜYÜKŞEHİR BELEDİYE S.K 3
28 TAHA EREN SEL KOCAELİ KOCAELİ BÜYÜKŞEHİR BELEDİYE KAĞIT S.K 2
29 İSMAİL EREN BOZKURT BALIKESİR FERDİ LİSANS 2
30 TOLGA KELLE MUĞLA FERDİ LİSANS 2
31 NURULLAH YOLCU ANKARA FERDİ LİSANS 3
32 YASİN EMİR ÖZDOĞAN ANTALYA MURATPAŞA BELEDİYESİ S.K 2
33 GÖKTUĞ GÜLBEYAZ BALIKESİR FERDİ LİSANS 1
34 METİN BATUK ANTALYA ANTALYA BÜYÜKŞEHİR BELEDİYESİ S.K 1
35 ENES ÖZYILDIRIM ANKARA KAHRAMANKAZAN BELEDİYE S.K 1
36 FAHRİ İNCE ANTALYA ANTALYA BÜYÜKŞEHİR BELEDİYESİ S.K 0
37 RAMAZAN MOR ANTALYA FERDİ LİSANS 0
38 ABDULSAMET KİRENCİ İSTANBUL ÇATALCA BELEDİYESPOR KULÜBÜ 1
39 MUHAMMED ALİ ŞİPAL DENİZLİ FERDİ LİSANS 1
40 MEHMET CANSIZ ANTALYA FERDİ LİSANS 1
41 ARDA GÜNDOĞDU BALIKESİR FERDİ LİSANS 1
42 MEHMET AKDAĞ MANİSA FERDİ LİSANS 0
43 KEMAL ARDA AKBAŞ ANTALYA FERDİ LİSANS 1
44 MEHMET ARDA TANIR MUĞLA FERDİ LİSANS 1
45 KAZIM KESİKCİ ANTALYA KAŞ BELEDİYE S.K 0
46 MEHMET HAYYAR ANTALYA FERDİ LİSANS 0
47 KEREM TINMAZ BALIKESİR FERDİ LİSANS 1
48 MUSTAFA EREN KARA ANTALYA FERDİ LİSANS 0
49 SOYKAN BERKE KINDIR ANTALYA FERDİ LİSANS 1
50 MUSTAFACAN GÜVENÇ ANTALYA KAŞ BELEDİYE S.K 1
51 HALİL EFE GÖK ANTALYA FERDİ LİSANS 1
52 ABDÜLKADİR SUBAŞI ANTALYA FERDİ LİSANS 0
53 OĞULCAN TEMUR ZONGULDAK FERDİ LİSANS 0
54 RAMAZAN ALPER SARIKAYA ANTALYA FERDİ LİSANS 1
55 MEHMET EREN DURMUŞ İZMİR FERDİ LİSANS 1
56 DURMUŞ ALİ FİDAN ANTALYA ANTALYA BÜYÜKŞEHİR BELEDİYESİ S.K 1
57 KEREM BERK AKDAĞ ANTALYA FERDİ LİSANS 1
58 MEHMET TATAR İZMİR FERDİ LİSANS 0
59 ALİ EMİROĞLU ANTALYA FERDİ LİSANS 1
60 KAĞAN KAYGISIZ ANTALYA FİNİKE BELEDİYE S.K 0
61 MÜCTEBA BERA KOÇ TOKAT FERDİ LİSANS 0
62 KADİR GÜNGÖR BALIKESİR FERDİ LİSANS 0
63 EMİR YUSUF ÇOLAK İSTANBUL SANCAKTEPE BELEDİYE S.K 1
64 MUSTAFA EFE ŞEVİK BALIKESİR FERDİ LİSANS 0

             DESTE KÜÇÜK BOYU (107 kişi)
Sıra Adı Soyadı İliKulübüPuanı
1 SERKAN TARIM İSTANBUL ÇATALCA BELEDİYESPOR KULÜBÜ 15
2 EFE ŞAHAN BALIKESİR BALIKESİR BÜYÜKŞEHİR BELEDİYESPOR KULÜBÜ 11
3 KADİR EREN ATLI ANTALYA FERDİ LİSANS 9
3 CANER ARSLAN İSTANBUL ÇATALCA BELEDİYESPOR KULÜBÜ 9
5 HALİL CEYLAN ANTALYA FERDİ LİSANS 7
6 SALİH CAN TOPCU ANTALYA KUMLUCA DEMİRSPOR KULÜBÜ 6
7 MUSTAFA ALİ YALÇIN ANTALYA FERDİ LİSANS 6
8 MUHAMMET CAN KARAKUŞ BURDUR FERDİ LİSANS 7
9 ALİ AYDIN ÇANAKKALE FERDİ LİSANS 4
10 EMİRCAN AKPINAR İZMİR FERDİ LİSANS 5
11 İSA ARDA TURAN BALIKESİR FERDİ LİSANS 5
12 HÜSEYİN DENİZ KABAKTAŞ İSTANBUL FERDİ LİSANS 4
13 ALİ DURAN ANTALYA FERDİ LİSANS 5
14 BARIŞ KEMAL YİĞİT KOCAELİ İZMİT BELEDİYE S.K 5
15 BURHAN SEZER SAMSUN FERDİ LİSANS 5
16 ABDURRAHMAN MUTLU SAKARYA SAKARYA BÜYÜKŞEHİR BELEDİYE S.K 4
17 EMİRHAN GİRAL İSTANBUL ÇATALCA BELEDİYESPOR KULÜBÜ 3
18 ARDA ERKAN AVCUOĞLU İSTANBUL ÇATALCA BELEDİYESPOR KULÜBÜ 3
19 NECİP BÜLBÜL BALIKESİR BALIKESİR BÜYÜKŞEHİR BELEDİYESPOR KULÜBÜ 3
20 İSMAİL GENÇER MANİSA FERDİ LİSANS 3
21 SERKAN ÖZEN ANTALYA FERDİ LİSANS 3
22 GÜZEL VAHAP SUBAŞI ANTALYA FERDİ LİSANS 2
23 ÖMER ASAF KANTAR ÇORUM ÇORUM İL MİLLİ EĞİTİM S.K 2
24 YASİR ÇAVUŞ KOCAELİ GÖLCÜK BELEDİYE S.K 3
25 MERT UÇAR ZONGULDAK FERDİ LİSANS 2
26 MUHAMMET GÜNGÖRMÜŞ BALIKESİR FERDİ LİSANS 3
27 MEHMET NURİ TAŞKIRAN KAHRAMANMARAŞ FERDİ LİSANS 3
28 İSMAİL CAN DEVECİ MUĞLA FERDİ LİSANS 2
29 ŞABAN KILINÇ ANTALYA FERDİ LİSANS 3
30 EKREM MUSTAFA KARACA BALIKESİR FERDİ LİSANS 3
31 YASİN SEVİM KOCAELİ KOCAELİ BÜYÜKŞEHİR BELEDİYE KAĞIT S.K 3
32 BİLAL EFE KARACAOĞLU MANİSA FERDİ LİSANS 2
33 VELİ DERELİOĞLU ANTALYA FERDİ LİSANS 1
34 BEKİR DURMAZ ANTALYA FERDİ LİSANS 1
35 OSMAN ŞİMŞEK ANTALYA FERDİ LİSANS 1
36 DENİZ ERDOĞAN ISPARTA FERDİ LİSANS 1
37 EMİRHAN UYSAL DENİZLİ FERDİ LİSANS 1
38 AYHAN İNCEDOĞAN ANTALYA FERDİ LİSANS 0
39 EFE İLHAN BALIKESİR BALIKESİR BÜYÜKŞEHİR BELEDİYESPOR KULÜBÜ 0
40 BURAK SERİNKAN KOCAELİ GÖLCÜK BELEDİYE S.K 1
41 EREN İNCE ANTALYA MURATPAŞA BELEDİYESİ S.K 0
42 İSMAİL BERKAY TUFAN MANİSA FERDİ LİSANS 1
43 GENCAY CAN BALIKESİR FERDİ LİSANS 1
44 ENES OLGUN YALOVA FERDİ LİSANS 0
45 ENES DOĞAN UZUNÇAR BALIKESİR FERDİ LİSANS 1
46 AHMET EFE ÜNLÜ ANTALYA FERDİ LİSANS 1
47 METE BATU ANTALYA ANTALYA BÜYÜKŞEHİR BELEDİYESİ S.K 0
48 ENES SERTTÜRK ANTALYA FERDİ LİSANS 0
49 İBRAHİM GÖKER ÇANAKKALE FERDİ LİSANS 1
50 SADIK ÖZEN ANTALYA FERDİ LİSANS 1
51 DURMUŞ ALİ KARAKUŞ ANTALYA FERDİ LİSANS 1
52 MUHAMMED ENSAR DUĞAN KÜTAHYA FERDİ LİSANS 1
53 MUHAMMET BERAT DURAN İSTANBUL ÇATALCA BELEDİYESPOR KULÜBÜ 1
54 AZİZ ALP AKIN KÜTAHYA FERDİ LİSANS 0
55 HASAN KABAN ANTALYA FERDİ LİSANS 0
56 HASAN ŞEKER ANTALYA FERDİ LİSANS 1
57 MUSTAFA ÇAKAR BALIKESİR FERDİ LİSANS 0
58 ÖZER ÖZGÜR ASLAN İSTANBUL ÇATALCA BELEDİYESPOR KULÜBÜ 1
59 BERAAT ÖNCÜ KOCAELİ FERDİ LİSANS 1
60 RAMAZAN MELİH KAŞ ANTALYA FERDİ LİSANS 0
61 İSMAİL BALCI BALIKESİR FERDİ LİSANS 1
62 HAYDAR BİRKAN DEMİR ANTALYA FERDİ LİSANS 1
63 OSMAN GÖKÇEN ANTALYA MCM ÖZPARLAR S.K 1
64 BURAK ALTIOK EDİRNE FERDİ LİSANS 0

             DESTE ORTA BOYU (93 kişi)
Sıra Adı Soyadı İliKulübüPuanı
1 ONUR KESKİN BURSA FERDİ LİSANS 15
2 SERHAT ATALAY ANTALYA FERDİ LİSANS 11
3 MUSTAFA KURT BALIKESİR FERDİ LİSANS 8
3 MUHAMMET FARUK GÖKÇE KOCAELİ KOCAELİ BÜYÜKŞEHİR BELEDİYE KAĞIT S.K 8
5 MUHAMMET KAYA MUĞLA FERDİ LİSANS 7
6 HÜSEYİN AYKUT ÇANAKKALE FERDİ LİSANS 7
7 ABDULLAH BAŞAR BALIKESİR FERDİ LİSANS 6
8 OSMAN KESER MUĞLA FERDİ LİSANS 6
9 EREN AYMAZ ÇANAKKALE FERDİ LİSANS 4
10 BERKAY OK KOCAELİ KOCAELİ BÜYÜKŞEHİR BELEDİYE KAĞIT S.K 5
11 İSMET CAN KIZILTAŞ ANTALYA FERDİ LİSANS 4
12 İSMAİL AYGÜN ANTALYA FERDİ LİSANS 4
13 GÜVEN EMRE KÖSE TEKİRDAĞ FERDİ LİSANS 5
14 KEMAL MISIRCI YALOVA FERDİ LİSANS 5
15 DOĞUKAN KURUGAN SAMSUN FERDİ LİSANS 4
16 CENGİZHAN KOCA ANTALYA FERDİ LİSANS 4
17 EMİRHAN TAŞ İSTANBUL ÇATALCA BELEDİYESPOR KULÜBÜ 3
18 KAAN DURGUN ANTALYA ANTALYA BÜYÜKŞEHİR BELEDİYESİ S.K 3
19 BERAAT TAŞKIN ÇANAKKALE FERDİ LİSANS 2
20 RAMAZAN EFE BOZTAŞ ANTALYA KUMLUCA DEMİRSPOR KULÜBÜ 2
21 EROL KARTAL EDİRNE FERDİ LİSANS 3
22 EMRE DİNCER ANTALYA FERDİ LİSANS 3
23 CUMALİ TOMAK SAMSUN TEKKEKÖY GÜREŞ GENÇLİK VE S.K 2
24 AHMET KIZIL ANTALYA FERDİ LİSANS 2
25 HALİL KURT ANTALYA FERDİ LİSANS 2
26 SÜLEYMAN HAKAN YILMAZ ANTALYA FİNİKE BELEDİYE S.K 3
27 HAYATİ YILDIZLI MANİSA FERDİ LİSANS 2
28 EMİRHAN AYDIN MANİSA FERDİ LİSANS 2
29 ALPEREN ERTUĞRUL BALIKESİR FERDİ LİSANS 3
30 HÜSEYİN SAMET KARACAN ANTALYA FERDİ LİSANS 3
31 MUSTAFA NAZ ANTALYA FERDİ LİSANS 2
32 MUSTAFA HOYRAZ ANTALYA FERDİ LİSANS 2
33 MİKRAİL BİLEN BURSA FERDİ LİSANS 1
34 CAFER YOLDAŞ ANTALYA FERDİ LİSANS 1
35 MUSTAFA ONUR ATABEY İZMİR FERDİ LİSANS 0
36 MUSTAFA GÜNDÜZ ANTALYA FERDİ LİSANS 0
37 RAMAZAN ÖZEN ANTALYA FERDİ LİSANS 1
38 TUĞRULKAN AKÇİL ANTALYA FERDİ LİSANS 1
39 ZEYNELABİDİN VERBERİ İZMİR FERDİ LİSANS 0
40 MUHAMMET TOY ANTALYA ANTALYA BÜYÜKŞEHİR BELEDİYESİ S.K 0
41 MEHMET CAN ÇAPAR İSTANBUL FERDİ LİSANS 0
42 KEREM KAVAKCI ANKARA FERDİ LİSANS 1
43 İSA KÖSE ANTALYA FERDİ LİSANS 0
44 ABDULKADİR BAŞKURT BALIKESİR FERDİ LİSANS 0
45 BURAK AKBAŞ ANTALYA FERDİ LİSANS 1
46 CANER YAYKIN EDİRNE FERDİ LİSANS 1
47 RAMAZAN TAHSİN ÇELİK ANTALYA FERDİ LİSANS 0
48 SALİH MERİÇ MANİSA FERDİ LİSANS 0
49 SÜLEYMAN BARIŞ ÇARPICI ANTALYA FERDİ LİSANS 1
50 OSMAN NURİ ÇILDAN MUĞLA FERDİ LİSANS 1
51 İSMAİL GEP ANTALYA FERDİ LİSANS 0
52 AHMET AKAR BALIKESİR FERDİ LİSANS 0
53 CENKER DURMAZ ANTALYA SERİK BELEDİYE S.K 1
54 BATUHAN ORHAN İSTANBUL FERDİ LİSANS 1
55 ANIL AYDIN MANİSA FERDİ LİSANS 0
56 İBRAHİM BAŞDURAN BALIKESİR FERDİ LİSANS 1
57 FİKRET DOLAY ANTALYA FERDİ LİSANS 0
58 MUHARREM ŞAHİN ANTALYA FERDİ LİSANS 1
59 KAMİLHAN GEZEN MANİSA FERDİ LİSANS 0
60 BEYTULLAH YILDIZ KOCAELİ FERDİ LİSANS 0
61 EMİRCAN KOCA BALIKESİR FERDİ LİSANS 1
62 HAZAR ÇAY KASTAMONU FERDİ LİSANS 1
63 MERT ASAL KOCAELİ İZMİT BELEDİYE S.K 0
64 BAYRAM ACAR ANTALYA FERDİ LİSANS 0

             DESTE BÜYÜK BOYU (88 kişi)
Sıra Adı Soyadı İliKulübüPuanı
1 YUSUF İSLAM TAŞ İSTANBUL ÇATALCA BELEDİYESPOR KULÜBÜ 15
2 YAHYA ENSAR BAŞDEMİR KOCAELİ KOCAELİ BÜYÜKŞEHİR BELEDİYE KAĞIT S.K 11
3 SERHAT TEKİN ÇANAKKALE FERDİ LİSANS 9
3 MUSTAFA CAN ERDEM ANTALYA ANTALYA BÜYÜKŞEHİR BELEDİYESİ S.K 8
5 CENK AKPINAR EDİRNE FERDİ LİSANS 6
6 EBUBEKİR SIDDIK ÖCAL ANKARA FERDİ LİSANS 7
7 EMİR ÖZTÜRK BALIKESİR SINDIRGI BELEDİYE S.K 7
8 HAYRETTİN ŞEN KOCAELİ GÖLCÜK BELEDİYE S.K 7
9 ALPEREN ATAR BURSA BURSA BÜYÜKŞEHİR BELEDİYE S.K 4
10 ÜZEYİR BÜYÜKBIÇAK ANTALYA FERDİ LİSANS 4
11 HASAN TAHA KÜÇÜK ÇORUM FERDİ LİSANS 4
12 KAAN ARSLAN BALIKESİR FERDİ LİSANS 4
13 AHMET AKBAŞ ÇANKIRI ELDİVAN BELEDİYE S.K 4
14 BATUHAN ŞAHİN LAİK ÇORUM FERDİ LİSANS 4
15 SAMET KAHYA ANTALYA FERDİ LİSANS 4
16 YİĞİT KARTAL EDİRNE FERDİ LİSANS 4
17 HASAN KAHRAMAN ANTALYA ANTALYA BÜYÜKŞEHİR BELEDİYESİ S.K 3
18 EMİRHAN YÜCEL SAKARYA SAKARYA BÜYÜKŞEHİR BELEDİYE S.K 3
19 OZAN KIL MUĞLA FERDİ LİSANS 3
20 ORHAN GEZER ANTALYA FERDİ LİSANS 2
21 MURAT KOLAY MANİSA YUNUSEMRE BELEDİYE S.K 2
22 MELİH ÖZDEMİR MANİSA FERDİ LİSANS 3
23 UMUT KAYMAK BALIKESİR FERDİ LİSANS 3
24 ALİ EFE SÖNMEZGİL YALOVA FERDİ LİSANS 3
25 SEYİT SERT SAKARYA SAKARYA BÜYÜKŞEHİR BELEDİYE S.K 2
26 ZİYA ALP SELVİ ANTALYA FERDİ LİSANS 2
27 İSMAİL AYVAZ EDİRNE FERDİ LİSANS 2
28 OLCAY KIZIL ANTALYA FERDİ LİSANS 2
29 MUSTAFA AKMAN ANTALYA SERİK BELEDİYE S.K 2
30 OSMAN KURU DENİZLİ FERDİ LİSANS 2
31 ALAATTİN PALA İSTANBUL ÇATALCA BELEDİYESPOR KULÜBÜ 2
32 FATİH KAPLAN İSTANBUL ÇATALCA BELEDİYESPOR KULÜBÜ 1
33 EFKAN ÖZMETİN KOCAELİ İZMİT BELEDİYE S.K 1
34 İBRAHİM YILDIZ ANTALYA FERDİ LİSANS 1
35 VEDAT SAYAN MANİSA FERDİ LİSANS 0
36 İSMAİL BUĞRA AKYİĞİT ANTALYA FERDİ LİSANS 0
37 ABDURRAHİM MUTLU SAKARYA SAKARYA BÜYÜKŞEHİR BELEDİYE S.K 1
38 İLKAY AKDAĞ ÇANAKKALE FERDİ LİSANS 1
39 MEHMET İNCEOĞLU ANTALYA FERDİ LİSANS 1
40 RAMAZAN EFE ANTALYA ANTALYA BÜYÜKŞEHİR BELEDİYESİ S.K 0
41 EREN YARDIMCI MANİSA YUNUSEMRE BELEDİYE S.K 0
42 BERAT KABAK BALIKESİR BALIKESİR BÜYÜKŞEHİR BELEDİYESPOR KULÜBÜ 0
43 OSMAN KOLANCI ANTALYA FERDİ LİSANS 0
44 VELİ BÜYÜKSAKA ANTALYA FERDİ LİSANS 0
45 BAHATTİN AKMAN ANTALYA FERDİ LİSANS 0
46 AYDIN CEM UZUNLAR TEKİRDAĞ FERDİ LİSANS 0
47 MESUTCAN AKKOYUN MANİSA FERDİ LİSANS 0
48 EMİRCAN VİRAMİR KARAKAYA DENİZLİ FERDİ LİSANS 1
49 ÜMİT CAVLAK ANTALYA ANTALYA BÜYÜKŞEHİR BELEDİYESİ S.K 1
50 EMİN MUHAMMED KOCAGÖZ ISPARTA FERDİ LİSANS 1
51 ERSİN BOZAN BALIKESİR FERDİ LİSANS 0
52 YUSUF GÖLBAŞİ BURSA FERDİ LİSANS 0
53 ALİ ÖZTÜRK BALIKESİR SINDIRGI BELEDİYE S.K 1
54 LEVENT DALAY MANİSA FERDİ LİSANS 1
55 EFE MERT KARATEN KOCAELİ KOCAELİ BÜYÜKŞEHİR BELEDİYE KAĞIT S.K 1
56 AHMET KÖRCAN ANTALYA FERDİ LİSANS 0
57 YUNUS YILDIZ KOCAELİ İZMİT BELEDİYE S.K 0
58 SAMET DURMAZ ANTALYA FERDİ LİSANS 0
59 MUHAMMET KESKİN MANİSA FERDİ LİSANS 0
60 ARDA ATEŞ BALIKESİR FERDİ LİSANS 0
61 SEDAT SAYAN MANİSA FERDİ LİSANS 0
62 MUSTAFA TEVKE ANTALYA FERDİ LİSANS 0
63 AYHAN ARINÇ ANTALYA FERDİ LİSANS 0
64 CAN ÇAKAL BALIKESİR FERDİ LİSANS 0

             KÜÇÜK ORTA KÜÇÜK BOYU (160 kişi)
Sıra Adı Soyadı İliKulübüPuanı
1 MURAT GONCA İSTANBUL ÇATALCA BELEDİYESPOR KULÜBÜ 15
2 EMİRHAN SAYGI ANKARA ASKİ S.K 10
3 MUHAMMED ALİ GENÇ TOKAT TURHAL BELEDİYESİ GÜREŞ S.K 8
3 MURAT ÖZKAPLAN KOCAELİ FERDİ LİSANS 8
5 ENGİN ATAR İSTANBUL ÇATALCA BELEDİYESPOR KULÜBÜ 6
6 HÜSEYİN COŞKUN ANTALYA ANTALYA BÜYÜKŞEHİR BELEDİYESİ S.K 7
7 YUSUF KIRAT ANKARA ASKİ S.K 6
8 ÖMER BULUT ANTALYA MCM ÖZPARLAR S.K 7
9 MUHAMMED ALİ BASAR KOCAELİ FERDİ LİSANS 4
10 EROL BURSA ANTALYA FERDİ LİSANS 4
11 KEREM NURİ CAN SAMSUN FERDİ LİSANS 5
12 FİKRİ EMİR BALIKESİR FERDİ LİSANS 4
13 ABDİL CAN CEBBAR ANTALYA FERDİ LİSANS 4
14 AHMET ELMAS ANTALYA FERDİ LİSANS 4
15 OSMAN FURKAN KARA ANTALYA FERDİ LİSANS 4
16 BERK AVCI YALOVA FERDİ LİSANS 4
17 DENİZCAN ÇIRAK KOCAELİ İZMİT BELEDİYE S.K 3
18 ALİ TUGAY TEKEŞEN SİNOP TOKİ ŞEHİT FATİH ERER ORTAOKULU S.K 2
19 BERKAN ÇALIŞKAN SAMSUN FERDİ LİSANS 2
20 RAMAZAN ÇAKIR ANTALYA FERDİ LİSANS 2
21 ZEKİ CAN ERDEM ANTALYA ANTALYA BÜYÜKŞEHİR BELEDİYESİ S.K 2
22 ADEM AYSELİ ANTALYA FERDİ LİSANS 3
23 BİLAL KAHRAMAN BURSA FERDİ LİSANS 2
24 AHMET SARAÇOĞLU BURDUR FERDİ LİSANS 3
25 ARİF ASLAN ANTALYA ANTALYA BÜYÜKŞEHİR BELEDİYESİ S.K 2
26 BERKAY BÜLÜÇ ANTALYA FERDİ LİSANS 2
27 KAMİL AYAZ KASTAMONU TOSYA GENÇLİK VE SPOR İLÇE MÜDÜRLÜĞÜ S.K 3
28 MEHMET FAHRETTİN GÖKSU SİNOP SİNOP TRİATLON YÜZME VE SU ALTI S.K 2
29 OSMAN BALCI ANTALYA FERDİ LİSANS 2
30 YURDAHAN ŞİMŞEK ANTALYA FERDİ LİSANS 2
31 SÜLEYMAN KORUK MUĞLA FERDİ LİSANS 2
32 İSA İNCE ANTALYA FERDİ LİSANS 2
33 HAKKI RÜÇHAN AY ANTALYA FERDİ LİSANS 1
34 HAMZA ALTINTAŞ BALIKESİR FERDİ LİSANS 0
35 YUNUS CAN KÜÇÜK ÇORUM FERDİ LİSANS 0
36 ABDULVASİ BALTA KOCAELİ KOCAELİ BÜYÜKŞEHİR BELEDİYE KAĞIT S.K 0
37 İSMAİL EFE BAYRAM ANTALYA FERDİ LİSANS 0
38 ÖMER SELİM TAKAK ANTALYA FERDİ LİSANS 1
39 HACI ÖMER YILDIRIM BURSA FERDİ LİSANS 0
40 FEYZULLAH KOCA ANTALYA FERDİ LİSANS 1
41 YUNUS EMRE SAKALLI DENİZLİ PAMUKKALE BELEDİYE S.K 0
42 MUSTAFA DURAN ANTALYA ANTALYA BÜYÜKŞEHİR BELEDİYESİ S.K 0
43 MUSTAFA BORUCU ANTALYA MCM ÖZPARLAR S.K 1
44 HAKAN OCAK ÇANKIRI ELDİVAN BELEDİYE S.K 0
45 KUBİLAY BERK YENİ BALIKESİR FERDİ LİSANS 0
46 HASAN ECE MANİSA FERDİ LİSANS 0
47 AHMET ÜSTÜNDAĞ ANTALYA MURATPAŞA BELEDİYESİ S.K 0
48 CELAL ÖZCAN DENİZLİ FERDİ LİSANS 0
49 HASAN ÖZEN ANTALYA FERDİ LİSANS 1
50 KERİM AKTAŞ ANTALYA FERDİ LİSANS 0
51 SEMİH CUROĞLU SAKARYA SAKARYA BÜYÜKŞEHİR BELEDİYE S.K 0
52 FATİH ŞENTÜRK MANİSA FERDİ LİSANS 0
53 SELAMİ ÇİFTSÜRENOĞLU KASTAMONU TOSYA GENÇLİK VE SPOR İLÇE MÜDÜRLÜĞÜ S.K 0
54 SELİM GÜNDOĞDU ANTALYA FERDİ LİSANS 1
55 MEHMET ALİ YILMAZ KOCAELİ KOCAELİ BÜYÜKŞEHİR BELEDİYE KAĞIT S.K 0
56 FARUK BAFRALI İSTANBUL FERDİ LİSANS 1
57 FERDİ ZENGİN BALIKESİR FERDİ LİSANS 0
58 SONER TUNÇ ANTALYA FERDİ LİSANS 0
59 SÜLEYMAN EMRE BATU ANTALYA FERDİ LİSANS 1
60 MEHMET KOCA ANTALYA FERDİ LİSANS 0
61 AVNİ HAN GÖK ANTALYA FERDİ LİSANS 0
62 MERT ÖZTÜRKCAN İZMİR FERDİ LİSANS 0
63 CEMİL FURKAN DİKBAYIR KOCAELİ FERDİ LİSANS 0
64 ONUR TÜRKER ÇANAKKALE FERDİ LİSANS 0

             KÜÇÜK ORTA BÜYÜK BOYU (80 kişi)
Sıra Adı Soyadı İliKulübüPuanı
1 CELAL BAYAR ÇİLENKER ANTALYA SERİK BELEDİYE S.K 14
2 İLKER DURMUŞ ANTALYA FERDİ LİSANS 11
3 İBRAHİM ŞAMİL ÖZAK ANKARA ASKİ S.K 8
3 MUSTAFA YANAL ANTALYA SERİK BELEDİYE S.K 9
5 İSMAİL DEMİR ANTALYA FERDİ LİSANS 7
6 MUHAMMET OCAK ANTALYA FERDİ LİSANS 6
7 MURAT KALENDER ÇORUM FERDİ LİSANS 6
8 OĞUZHAN ÜNAL KOCAELİ İZMİT BELEDİYE S.K 6

             BÜYÜKORTA BOYU (112 kişi)
Sıra Adı Soyadı İliKulübüPuanı
1 RIZA DURMUŞ ANTALYA FERDİ LİSANS 15
2 ABDİL MURAT ALDAM DENİZLİ FERDİ LİSANS 11
3 İMRAN VARDİ ANTALYA MCM ÖZPARLAR S.K 9
3 SEMİH BAYRAM YILMAZ ANTALYA FERDİ LİSANS 9
5 MEHMET KIRAT ANKARA ASKİ S.K 7
6 EMRE DUMAN KOCAELİ KOCAELİ BÜYÜKŞEHİR BELEDİYE KAĞIT S.K 7
7 ALPARSLAN TEKMEN SAKARYA SAKARYA BÜYÜKŞEHİR BELEDİYE S.K 6
8 BATUHAN GÜZEL ANTALYA MCM ÖZPARLAR S.K 7
9 OSMAN TOKKÖZ SAMSUN FERDİ LİSANS 5
10 SALİH ŞENTÜRK ANTALYA FERDİ LİSANS 5
11 SELÇUK KILIÇARSLAN YALOVA FERDİ LİSANS 5
12 AHMET FARUK UĞUZ ZONGULDAK FERDİ LİSANS 5
13 NAİL SEYYAR ANTALYA FERDİ LİSANS 5
14 BURAK BOZKURT BALIKESİR SINDIRGI BELEDİYE S.K 5
15 OSMAN HAZAR SAKARYA SAKARYA BÜYÜKŞEHİR BELEDİYE S.K 5
16 MUHAMMET CAN KUZAY ANTALYA FERDİ LİSANS 5
17 RESUL YILMAZ ZONGULDAK FERDİ LİSANS 3
18 ABDULLAH AÇIKGÖZ MANİSA FERDİ LİSANS 2
19 MERT ARICI YALOVA FERDİ LİSANS 3
20 SEMİH ARSLAN ÇANAKKALE FERDİ LİSANS 2
21 ÖMER FARUK KIRAT ANKARA ASKİ S.K 3
22 SEFA YEŞİLKAYA YALOVA FERDİ LİSANS 2
23 MUSTAFA ÖLMEZ ANKARA ASKİ S.K 3
24 MUSTAFA TAYYİP KÜÇÜK ÇORUM FERDİ LİSANS 3
25 YUSUF ERDOĞAN SAKARYA SAKARYA BÜYÜKŞEHİR BELEDİYE S.K 3
26 FERİT KESKİN ANKARA ASKİ S.K 3
27 UFUK YANIK EDİRNE FERDİ LİSANS 2
28 SUAT SÜREN BALIKESİR FERDİ LİSANS 2
29 ŞEVKET CAN ANTALYA FERDİ LİSANS 3
30 BEKİR CAN ÖZTURGUT BURSA FERDİ LİSANS 3
31 ADİL KIVRAK ANTALYA ANTALYA BÜYÜKŞEHİR BELEDİYESİ S.K 2
32 SAMED ÖZASLAN TOKAT FERDİ LİSANS 3
33 ATAKAN MAKAS EDİRNE FERDİ LİSANS 1
34 HASAN KURU ANTALYA FERDİ LİSANS 1
35 ÖMER ÖZBEK KOCAELİ GÖLCÜK BELEDİYE S.K 0
36 UĞUR TAŞDAN KOCAELİ GÖLCÜK BELEDİYE S.K 1
37 GÜRBÜZ GÜR ANTALYA FERDİ LİSANS 1
38 SERTAÇ ÇAVDAR BALIKESİR FERDİ LİSANS 1
39 CANER DEMİRTAŞ ANKARA ASKİ S.K 1
40 ATAHAN ESER ANTALYA SERİK BELEDİYE S.K 1
41 YUSUF BULUT ANKARA ASKİ S.K 1
42 ŞAKİR BOZKURT AFYON AFYONKARAHİSAR YEŞİLAY S.K 1
43 ÖMER FARUK KARADENİZ İSTANBUL FERDİ LİSANS 1
44 KADİR KARAMAN BALIKESİR FERDİ LİSANS 0
45 OĞUZHAN TEKMEN ANKARA GAZİLER ENGELLİ S.K 1
46 YUSUF YILDIRIM ANTALYA FERDİ LİSANS 0
47 MEHMET ÜMİT BEDEL SAKARYA FERDİ LİSANS 0
48 UĞUR ŞİMŞEK ANTALYA MCM ÖZPARLAR S.K 1
49 İSMAİL ENES EYİCE MANİSA FERDİ LİSANS 1
50 DENİZ YALÇIN ANTALYA FERDİ LİSANS 1
51 SABİT YETKİN TOKAT FERDİ LİSANS 1
52 ALİ CANSEV ANTALYA FERDİ LİSANS 1
53 OĞUZHAN YUSUF ALTIN ANTALYA FERDİ LİSANS 0
54 İLHAN ERGİN ANKARA ASKİ S.K 1
55 MUHAMMET EMİN KOCAELİ KOCAELİ BÜYÜKŞEHİR BELEDİYE KAĞIT S.K 1
56 KEMAL ESER ANTALYA FERDİ LİSANS 0
57 AHMET HAN YILDIZ BALIKESİR BALIKESİR BÜYÜKŞEHİR BELEDİYESPOR KULÜBÜ 1
58 MUHAMMED SADIK KESKİN ANKARA FERDİ LİSANS 0
59 KAHRAMAN ŞAHİN ANTALYA FERDİ LİSANS 1
60 AHMET DEMİR TOKAT ZİLE GENÇLİK HİZMETLERİ VE S.K 1
61 SERKAN ÇAVUŞOĞLU YALOVA FERDİ LİSANS 1
62 SEMİH YAZICI İZMİR FERDİ LİSANS 1
63 EROL BASAT ANKARA ASKİ S.K 0
64 MEHMET ÇETİN SAMSUN 19 MAYIS ENGİZ S.K 0

             BAŞALTI BOYU (104 kişi)
Sıra Adı Soyadı İliKulübüPuanı
1 HAMZA ÖZKARADENİZ KOCAELİ FERDİ LİSANS 15
2 ONUR SUSUZ ANTALYA FERDİ LİSANS 10
3 NECİP AL BALIKESİR BALIKESİR BÜYÜKŞEHİR BELEDİYESPOR KULÜBÜ 9
3 KEMAL ŞAHİN SAMSUN FERDİ LİSANS 9
5 ERDAL DUMAN KOCAELİ KOCAELİ BÜYÜKŞEHİR BELEDİYE KAĞIT S.K 7
6 EMİRHAN ERGİN BALIKESİR FERDİ LİSANS 7
7 TUFAN GÜZEL ANTALYA MCM ÖZPARLAR S.K 7
8 SERHAT ELVAN ANTALYA FERDİ LİSANS 7
9 RIDVAN KAYA SAKARYA SAKARYA BÜYÜKŞEHİR BELEDİYE S.K 4
10 SEÇKİN DUMAN KOCAELİ KOCAELİ BÜYÜKŞEHİR BELEDİYE KAĞIT S.K 5
11 DAVUT CANSEV ANTALYA FERDİ LİSANS 4
12 EMRE GÜRBÜZ KOCAELİ KOCAELİ BÜYÜKŞEHİR BELEDİYE KAĞIT S.K 5
13 METİN ALPASLAN TEMİZCE ANTALYA FERDİ LİSANS 5
14 GÖKHAN ÖZ BALIKESİR FERDİ LİSANS 4
15 YUNUS EMRE AKMAN KOCAELİ GÖLCÜK BELEDİYE S.K 4
16 ABDULREFİK ÖNER KOCAELİ GÖLCÜK BELEDİYE S.K 5
17 OKAN YAVAŞ BURSA FERDİ LİSANS 3
18 İLHAN KIRMIZIKAN ANTALYA SERİK BELEDİYE S.K 3
19 KAZIM SAN KOCAELİ GÖLCÜK BELEDİYE S.K 3
20 AYKUT IŞIK BALIKESİR FERDİ LİSANS 3
21 YILDIRAY PALA İSTANBUL ÇATALCA BELEDİYESPOR KULÜBÜ 3
22 GÜRKAN BALCI ANTALYA FERDİ LİSANS 3
23 ERHAN YAYLACI TOKAT FERDİ LİSANS 3
24 KADİR GÜLEŞEN ÇANKIRI FERDİ LİSANS 3
25 BAKİ ŞAHİN İSTANBUL FERDİ LİSANS 3
26 MEVLÜT KÖKEN ANTALYA FERDİ LİSANS 3
27 RECEP ÜSTÜNDAĞ ANTALYA FERDİ LİSANS 2
28 ADEM USTAOĞLU BURSA FERDİ LİSANS 2
29 MÜREN MUTLU İSTANBUL SANCAKTEPE BELEDİYE S.K 2
30 HÜSEYİN ÖZDEMİR KOCAELİ FERDİ LİSANS 3
31 ATİLLA BALCI TOKAT ZİLE GENÇLİK HİZMETLERİ VE S.K 2
32 BURAK KAYA YALOVA FERDİ LİSANS 2
33 HASAN ÖZDEMİR ÇANAKKALE FERDİ LİSANS 1
34 BAYRAM ARSLANTAŞ ANTALYA SERİK BELEDİYE S.K 1
35 MUSTAFA CEBECİ AMASYA FERDİ LİSANS 0
36 CEMALİ KÜÇÜKGÜÇLÜ ANTALYA FERDİ LİSANS 1
37 MURAT ÖZKAN TOKAT TURHAL BELEDİYESİ GÜREŞ S.K 1
38 TOLGA TURAN ANTALYA FERDİ LİSANS 1
39 RAMAZAN EVREN MANİSA FERDİ LİSANS 1
40 FATİH YAŞARLİ ANKARA FERDİ LİSANS 0
41 BURAK ÜNAR ANTALYA FERDİ LİSANS 0
42 ALİ İMAMOĞLU KOCAELİ KOCAELİ BÜYÜKŞEHİR BELEDİYE KAĞIT S.K 1
43 RECEP BÖLME BALIKESİR BALIKESİR BÜYÜKŞEHİR BELEDİYESPOR KULÜBÜ 0
44 YUNUS KARABAY BALIKESİR FERDİ LİSANS 1
45 MUSTAFA YENİSANCAK KOCAELİ FERDİ LİSANS 1
46 İSMAİL ÇIRAK KOCAELİ KÖRFEZ GENÇLERBİRLİĞİ S.K 1
47 MESUT ÖZGÜL ÇANAKKALE FERDİ LİSANS 0
48 HALİL CAN DAĞCAN ANKARA ASKİ S.K 1
49 MUHAMMED AHMET ERCAN ANTALYA SERİK BELEDİYE S.K 0
50 MERT ALTIN KOCAELİ FERDİ LİSANS 1
51 ENGİNCAN AKŞİT ANTALYA FERDİ LİSANS 1
52 FERİDUN ÇATAK ANKARA ASKİ S.K 1
53 HASAN BORUCU ANTALYA SERİK BELEDİYE S.K 0
54 MUSTAFA KEMAL KIYI KOCAELİ KOCAELİ BÜYÜKŞEHİR BELEDİYE KAĞIT S.K 0
55 HÜSEYİN CİVELEK AMASYA FERDİ LİSANS 1
56 BARIŞ BAYAV SAKARYA SAKARYA BÜYÜKŞEHİR BELEDİYE S.K 1
57 OSMAN KARATAŞ ANTALYA FERDİ LİSANS 0
58 BERAT PEHLİVANOĞLU KOCAELİ GÖLCÜK BELEDİYE S.K 1
59 MUSTAFA SEÇİM ANTALYA FERDİ LİSANS 1
60 HAKAN AYDOĞAN BURSA FERDİ LİSANS 0
61 ÖMER FARUK KAYMAK ORDU FERDİ LİSANS 0
62 KENAN AYDIN MUĞLA FERDİ LİSANS 0
63 ABDÜLHAMİT ALTUN KOCAELİ KOCAELİ BÜYÜKŞEHİR BELEDİYE KAĞIT S.K 0
64 İLYAS YILDIRIM TOKAT FERDİ LİSANS 0

             BAŞ BOYU (74 kişi)
Sıra Adı Soyadı İliKulübüPuanı
1 ALİ GÜRBÜZ ANTALYA FERDİ LİSANS 14
2 İSMAİL KOÇ EDİRNE FERDİ LİSANS 10
3 ENES DOĞAN ANTALYA FERDİ LİSANS 8
3 İSMAİL BALABAN ANTALYA FERDİ LİSANS 8
5 ORHAN OKULU ANTALYA MURATPAŞA BELEDİYESİ S.K 6
6 YUSUF CAN ZEYBEK ANTALYA FERDİ LİSANS 6
7 TURAN BALABAN ANTALYA FERDİ LİSANS 6
8 HÜSEYİN  GÜMÜŞALAN KOCAELİ KOCAELİ BÜYÜKŞEHİR BELEDİYE KAĞIT S.K 6
9 MUSTAFA BATU ANTALYA FERDİ LİSANS 4
10 FURKAN DURMUŞ ALTIN ANTALYA FERDİ LİSANS 4
11 CENGİZHAN ŞİMŞEK ANTALYA FERDİ LİSANS 4
12 KÜRŞAT ŞEVKİ KORKMAZ ANTALYA MCM ÖZPARLAR S.K 4
13 MEHMET YEŞİL YEŞİL BALIKESİR FERDİ LİSANS 4
14 OSMAN KAN ANTALYA SERİK BELEDİYE S.K 4
15 KAAN KAYA YALOVA FERDİ LİSANS 4
16 EMRE ERKAL ANTALYA FERDİ LİSANS 4
17 SERHAT BALCI İSTANBUL FERDİ LİSANS 2
18 OKAN ACAR ANTALYA FERDİ LİSANS 2
19 ALİ İHSAN BATMAZ ANTALYA FERDİ LİSANS 2
20 ÖZKAN YILMAZ ANKARA ASKİ S.K 2
21 SÜLEYMAN BAŞAR ANTALYA FERDİ LİSANS 2
22 MUSTAFA TAŞ İSTANBUL FERDİ LİSANS 2
23 OSMAN AYNUR İSTANBUL FERDİ LİSANS 2
24 NEDİM GÜREL KOCAELİ KOCAELİ BÜYÜKŞEHİR BELEDİYE KAĞIT S.K 2
25 FATİH ATLI SAMSUN FERDİ LİSANS 2
26 HAMZA KÖSEOĞLU ANKARA ASKİ S.K 2
27 YILDIRAY AKIN KOCAELİ GÖLCÜK BELEDİYE S.K 2
28 BEKİR ERYÜCEL ÇORUM FERDİ LİSANS 2
29 ONUR ŞENEL MANİSA FERDİ LİSANS 2
30 SERKAN SERTTÜRK İSTANBUL FERDİ LİSANS 2
31 ALİ GÜNGÖR EKİN KOCAELİ FERDİ LİSANS 2
32 SALİH DORUM ANTALYA MCM ÖZPARLAR S.K 2
33 HÜSEYİN DEMİR ANTALYA SERİK BELEDİYE S.K 0
34 İSMAİL ERKAL ANTALYA FERDİ LİSANS 0
35 ABDULLAH GÜNGÖR İSTANBUL FERDİ LİSANS 0
36 MECİT YILDIRIM İSTANBUL FERDİ LİSANS 0
37 ÜNAL KARAMAN ANKARA ASKİ S.K 0
38 YUNUS EMRE YAMAN ANKARA ASKİ S.K 0
39 FATİH KOYUNCU İSTANBUL FERDİ LİSANS 0
40 SERHAT GÖKMEN KOCAELİ FERDİ LİSANS 0
41 ERKAN ERTAN KOCAELİ FERDİ LİSANS 0
42 ŞAHALİ KURT ANTALYA FERDİ LİSANS 0
43 FARUK AKKOYUN KOCAELİ KOCAELİ BÜYÜKŞEHİR BELEDİYE KAĞIT S.K 0
44 ATİLLA GÜZEL İSTANBUL FERDİ LİSANS 0
45 HAKAN ÇALIŞIR MANİSA FERDİ LİSANS 0
46 SEMİH TURGUT YALOVA FERDİ LİSANS 0
47 ALİ GÖKÇEN MANİSA FERDİ LİSANS 0
48 RAMAZAN BİRCAN ANTALYA FERDİ LİSANS 0
49 MUSTAFA ARSLAN KOCAELİ KOCAELİ BÜYÜKŞEHİR BELEDİYE KAĞIT S.K 0
50 OSMAN ÖZGÜN ANKARA ASKİ S.K 0
51 RECEP TASLAK MANİSA FERDİ LİSANS 0
52 SÜLEYMAN AYKIRI SAKARYA FERDİ LİSANS 0
53 HASAN ZEYBEK BALIKESİR FERDİ LİSANS 0
54 SALİH ERİNÇ İSTANBUL FERDİ LİSANS 0
55 AHMET SELBEST ÇORUM FERDİ LİSANS 0
56 RIZA YILDIRIM TOKAT FERDİ LİSANS 0
57 AHMET KAVAKCI SAKARYA FERDİ LİSANS 0
58 SERDAR YILDIRIM ANKARA ASKİ S.K 0
59 ALİ ALTUN ANTALYA FERDİ LİSANS 0
60 MUSTAFA KEMAL KARABOĞA ANTALYA FERDİ LİSANS 0
61 ONUR BALCI TOKAT ALMUS GENÇLİK S.K 0
62 FATİH ÇAKIROĞLU İSTANBUL FERDİ LİSANS 0
63 GÖKHAN ARICI KOCAELİ FERDİ LİSANS 0
64 İBRAHİM ÇORAMAN ANTALYA FERDİ LİSANS 0

Hatalı Sonuç için Whatsapp ile iletişime geçiniz.. Tıklayınız..