TÜRKİYE GELENEKSEL GÜREŞLER FEDERASYONU

CW ENERJİ TÜRKİYE YAĞLI GÜREŞ LİGİ

KOCAELİ SEKAPARK YAĞLI GÜREŞLERİ

10-11 HAZİRAN 2023

             MİNİK BİR BOYU (52 kişi)
Sıra Adı Soyadı İliKulübüPuanı
1 DOĞUKAN KARAKUŞ İSTANBUL FERDİ LİSANS 8
2 ANDREI DERMENJI İSTANBUL FERDİ LİSANS 7
3 ÖMER SAİD DURAN İSTANBUL ÇATALCA BELEDİYESPOR KULÜBÜ 6
3 ATAKAN MEHMET KARAKUŞ İSTANBUL FERDİ LİSANS 5
5 MEHMET ADIYAMAN KOCAELİ 4
6 BERAT ALPEROĞLU İSTANBUL 3
7 MUHAMMED MURAT ÇİÇEK İSTANBUL FERDİ LİSANS 2
8 YASİN ACAR İSTANBUL FERDİ LİSANS 1
9 YUSUF TOSUNCUK İSTANBUL ÇATALCA BELEDİYESPOR KULÜBÜ 0
10 ENSAR ERBAĞ YALOVA FERDİ LİSANS 0
11 BEDİRHAN SAVAŞKOL KOCAELİ FERDİ LİSANS 0
12 ÖMER FARUK KAYGUSUZ İSTANBUL FERDİ LİSANS 0
13 MUHAMMED EGE TEKİN YALOVA FERDİ LİSANS 0
14 YUNUS EMRE DEMİR KOCAELİ GÖLCÜK BELEDİYE S.K 0
15 YUNUS AYDIN YALOVA FERDİ LİSANS 0
16 HAMZA TAŞ KOCAELİ DİLOVASI GENÇLİK VE SPOR İLÇE MÜDÜRLÜĞÜ S.K 0
17 BEYAZIT BAŞARAN İSTANBUL ÇATALCA BELEDİYESPOR KULÜBÜ 0
18 TAHA YASİN DURSUN KOCAELİ GEBZE GENÇLİK VE SPOR İLÇE MÜDÜRLÜĞÜ S.K 0
19 BERAT GÖLBAŞI İSTANBUL FERDİ LİSANS 0
20 RIDVAN BUĞRA ERYILMAZ KOCAELİ 0
21 AHMET ALPER ŞENGÜL SAKARYA FERDİ LİSANS 0
22 MUSTAFA ŞAHİN SIVACI KOCAELİ GEBZE GENÇLİK VE SPOR İLÇE MÜDÜRLÜĞÜ S.K 0
23 MUHAMMED TOPAL İSTANBUL FERDİ LİSANS 0
24 HÜSEYİN YASİN AKALIN YALOVA 0
25 UĞUR SAPAZ KOCAELİ 0
26 MUHAMMED OSMAN İSTANBUL FERDİ LİSANS 0
27 EMİR İĞAN İSTANBUL FERDİ LİSANS 0
28 MUHAMMET BAHADIR SARIKAYA İSTANBUL 0
29 ÖMER GÖKDEMİR KOCAELİ KOCAELİ BÜYÜKŞEHİR BELEDİYE KAĞIT S.K 0
30 MUHAMMED HALİD AL ZKOUR İSTANBUL BAHÇELİEVLER BELEDİYE S.K 0
31 OLCAY AKKAYA İSTANBUL 0
32 EMİR DEMİREZEN İSTANBUL SULTANGAZİ BELEDİYESİ GENÇLİK VE S.K 0
33 EMİR KARADUMAN KOCAELİ FERDİ LİSANS 0
34 FURKAN İNAN İSTANBUL SULTANGAZİ BELEDİYESİ GENÇLİK VE S.K 0
35 ÖMER ASAF AKBAŞ KOCAELİ 0
36 TUNAHAN BALKAYA İSTANBUL FERDİ LİSANS 0
37 HASAN HÜSEYİN CAN İSTANBUL SULTANGAZİ BELEDİYESİ GENÇLİK VE S.K 0
38 RAMAZAN AVAĞ İSTANBUL FERDİ LİSANS 0
39 İSHAK KARAYILAN KOCAELİ KOCAELİ BÜYÜKŞEHİR BELEDİYE KAĞIT S.K 0
40 AYAZ DEVRAN ÇANKAYA KOCAELİ FERDİ LİSANS 0
41 MİRAÇ EMİN TOPAL İSTANBUL FERDİ LİSANS 0
42 HAMZA HATİPOĞLU SAKARYA SAKARYA BÜYÜKŞEHİR BELEDİYE S.K 0
43 SELİM SAPAN İSTANBUL SULTANGAZİ BELEDİYESİ GENÇLİK VE S.K 0
44 ENES SAVAŞKOL KOCAELİ FERDİ LİSANS 0
45 AHMET KEREM ÖZDİL İSTANBUL SULTANGAZİ BELEDİYESİ GENÇLİK VE S.K 0
46 YASİN İBRAHİM KOCAELİ FERDİ LİSANS 0
47 CAVİD PEKER KOCAELİ FERDİ LİSANS 0
48 FURKAN AKYOL YALOVA FERDİ LİSANS 0
49 BERKAY ÖZTÜRK İSTANBUL 0
50 BERKCAN BAKKAL SAKARYA SAKARYA BÜYÜKŞEHİR BELEDİYE S.K 0
51 ÖMER AKİF BAŞKARA KOCAELİ FERDİ LİSANS 0
52 ZİKRULLAH HAMZA PARLAR İSTANBUL 0

             MİNİK İKİ BOYU (37 kişi)
Sıra Adı Soyadı İliKulübüPuanı
1 KAAN PETEK YALOVA FERDİ LİSANS 8
2 ERDEM YÜKSEK SAKARYA FERDİ LİSANS 7
3 MUSAB ÜMEİR KILIÇ İSTANBUL FERDİ LİSANS 6
3 MUHAMMED ZEKİ ANGAY KOCAELİ FERDİ LİSANS 5
5 TALHA ÖZTÜRK KOCAELİ KOCAELİ BÜYÜKŞEHİR BELEDİYE KAĞIT S.K 4
6 ABDULBAKİ TEMELCİ YALOVA FERDİ LİSANS 3
7 ONURCAN GÖR İSTANBUL FERDİ LİSANS 2
8 ENES MALİK YILMAZ İSTANBUL SULTANGAZİ BELEDİYESİ GENÇLİK VE S.K 1
9 TAHA EYMEN YAVUZ İSTANBUL SULTANGAZİ BELEDİYESİ GENÇLİK VE S.K 0
10 MUHAMMED SEFA POLAT SAKARYA FERDİ LİSANS 0
11 AHMET ALİ GÜL KOCAELİ 0
12 METEHAN SALÇIN EDİRNE FERDİ LİSANS 0
13 MUHAMMED ALİ ÖZCAN İSTANBUL FERDİ LİSANS 0
14 ERMAN YILMAZ KOCAELİ KOCAELİ BÜYÜKŞEHİR BELEDİYE KAĞIT S.K 0
15 FURKAN YASİR ÇİÇEK KOCAELİ KÖRFEZ GENÇLERBİRLİĞİ S.K 0
16 ARDA TAHA ÇAYLAK İSTANBUL FERDİ LİSANS 0
17 MUHAMMET ENES AYHAN İSTANBUL FERDİ LİSANS 0
18 ÖMER YALÇIN SAKARYA FERDİ LİSANS 0
19 YUNUS EMRE ŞAHİN İSTANBUL FERDİ LİSANS 0
20 AĞAH EMİR GENÇ KOCAELİ GÖLCÜK BELEDİYE S.K 0
21 EMİRHAN ARSLAN YALOVA FERDİ LİSANS 0
22 EMİRHAN SEMERCİ SAKARYA SAKARYA BÜYÜKŞEHİR BELEDİYE S.K 0
23 HÜSEYİN TAŞ KOCAELİ DİLOVASI GENÇLİK VE SPOR İLÇE MÜDÜRLÜĞÜ S.K 0
24 FURKAN YALÇIN SAKARYA FERDİ LİSANS 0
25 AHMET CAN ACISU KOCAELİ GEBZE GENÇLİK VE SPOR İLÇE MÜDÜRLÜĞÜ S.K 0
26 ÇAĞLAR REŞİTOĞLU KOCAELİ KÖRFEZ GENÇLERBİRLİĞİ S.K 0
27 YUSUF EFE KILCI İSTANBUL FERDİ LİSANS 0
28 DEVRİM DENİZ ATASOY İSTANBUL 0
29 VESSAM KASEM İSTANBUL 0
30 AHMED DAVUD İSTANBUL SULTANGAZİ BELEDİYESİ GENÇLİK VE S.K 0
31 MELİH EFE CERAN İSTANBUL SULTANGAZİ BELEDİYESİ GENÇLİK VE S.K 0
32 ARİN AKDOĞAN İSTANBUL SULTANGAZİ BELEDİYESİ GENÇLİK VE S.K 0
33 BİLAL UĞUR İSTANBUL SULTANGAZİ BELEDİYESİ GENÇLİK VE S.K 0
34 BATUHAN AYDIN KOCAELİ 0
35 TAHA EREN ASLANTÜRK İSTANBUL FERDİ LİSANS 0
36 ENES YETKİN İSTANBUL SULTANGAZİ BELEDİYESİ GENÇLİK VE S.K 0
37 MUHAMMED EREN ŞAHİN KOCAELİ FERDİ LİSANS 0

             TEŞVİK BİR BOYU (36 kişi)
Sıra Adı Soyadı İliKulübüPuanı
1 ARDA HÜSEYİN KARADUMAN KOCAELİ FERDİ LİSANS 8
2 ALİM EFE DENİZCİ KOCAELİ KÖRFEZ GENÇLERBİRLİĞİ S.K 7
3 MUSTAFA BERK ALKAN İSTANBUL FERDİ LİSANS 6
3 YAĞIZ UTKU ÇINAR İSTANBUL FERDİ LİSANS 5
5 ALİ TARIK TEKİN KOCAELİ FERDİ LİSANS 4
6 EBUBEKİR SONDUK İSTANBUL FERDİ LİSANS 3
7 GÖKDENİZ ALPEROĞLU İSTANBUL FERDİ LİSANS 2
8 ALTAY ERTAN EDİRNE FERDİ LİSANS 1
9 EMİR BOZKURT İSTANBUL FERDİ LİSANS 0
10 BEYTULLAH SEFA YILMAZ KOCAELİ KOCAELİ BÜYÜKŞEHİR BELEDİYE KAĞIT S.K 0
11 SALİH YILDIZ KOCAELİ KOCAELİ BÜYÜKŞEHİR BELEDİYE KAĞIT S.K 0
12 HÜSEYİN ÖMÜR DİLBER KOCAELİ GÖLCÜK BELEDİYE S.K 0
13 KUZEY ÇAKAR YALOVA FERDİ LİSANS 0
14 BURAK ŞAHİN İSTANBUL FERDİ LİSANS 0
15 HARUN ÇINAR KOCAELİ FERDİ LİSANS 0
16 ÖMER UZUNHASANOĞLU KOCAELİ KARTEPE BELEDİYE S.K 0
17 AHMET KÜRŞAT ÇALIŞKAN KOCAELİ FERDİ LİSANS 0
18 BERAT ÖZTEKİN YALOVA 0
19 ERTUĞRUL GAZİ BUĞRAHAN DEMİREL EDİRNE FERDİ LİSANS 0
20 EMRAL ÖZDEMİR EDİRNE FERDİ LİSANS 0
21 MUHAMMED ARAS KARAGÖZ İSTANBUL SULTANGAZİ BELEDİYESİ GENÇLİK VE S.K 0
22 YUSUF ERİŞMİŞ İSTANBUL 0
23 ARDA COŞKUN SAKARYA SAKARYA BÜYÜKŞEHİR BELEDİYE S.K 0
24 KENAN SÖNMEZ KOCAELİ GEBZE GENÇLİK VE SPOR İLÇE MÜDÜRLÜĞÜ S.K 0
25 BURAK ATEŞ İSTANBUL FERDİ LİSANS 0
26 MUSTAFA ARDA KAŞOĞLU İSTANBUL SULTANGAZİ BELEDİYESİ GENÇLİK VE S.K 0
27 YAKUP EYMEN KORUR KOCAELİ 0
28 YUSUF SEMİ PELİT İSTANBUL SANCAKTEPE BELEDİYE S.K 0
29 YİĞİT UZUNER KOCAELİ GÖLCÜK BELEDİYE S.K 0
30 TUFAN TAHA BOLAT İSTANBUL ÇATALCA BELEDİYESPOR KULÜBÜ 0
31 BÜNYAMİN EMİR ELİBOL İSTANBUL FERDİ LİSANS 0
32 GÖKALP AÇIKGÖZ SAKARYA FERDİ LİSANS 0
33 ADNAN OSMAN İSTANBUL FERDİ LİSANS 0
34 EMİR UZUNER KOCAELİ GÖLCÜK BELEDİYE S.K 0
35 YUSUF ALPEREN ŞİMŞEK İSTANBUL FERDİ LİSANS 0
36 ALİ RIZA ŞEKER KOCAELİ KÖRFEZ GENÇLER BİRLİĞİ S.K 0

             TEŞVİK İKİ BOYU (38 kişi)
Sıra Adı Soyadı İliKulübüPuanı
1 MUHAMMET MUSTAFA KALYON YALOVA FERDİ LİSANS 8
2 MUHAMMET ÖZER YALOVA FERDİ LİSANS 7
3 HAKAN ŞAHİN İSTANBUL FERDİ LİSANS 6
3 NAHİT İŞBİLEN EDİRNE FERDİ LİSANS 5
5 CEMİL BİNBUĞA İSTANBUL FERDİ LİSANS 4
6 MERT DÖNMEZ İSTANBUL ÇATALCA BELEDİYESPOR KULÜBÜ 3
7 EMİRHAN ÇELEBİ İSTANBUL SULTANGAZİ BELEDİYESİ GENÇLİK VE S.K 2
8 HAMZA AKIN KOCAELİ GÖLCÜK BELEDİYE S.K 1
9 MUSTAFA YANMAZ YALOVA FERDİ LİSANS 0
10 EMRE ALTUN KOCAELİ GÖLCÜK BELEDİYE S.K 0
11 MAHMUT EMRULLAH KARAYİĞİT İSTANBUL 0
12 AHMET ADIYAMAN KOCAELİ KOCAELİ BÜYÜKŞEHİR BELEDİYE KAĞIT S.K 0
13 ÖMER DOĞRU KOCAELİ KOCAELİ BÜYÜKŞEHİR BELEDİYE KAĞIT S.K 0
14 UMUT BALGALMIŞ EDİRNE FERDİ LİSANS 0
15 ORHAN KUMAŞ KOCAELİ KOCAELİ BÜYÜKŞEHİR BELEDİYE KAĞIT S.K 0
16 ŞAMİL ÇINAR ÇEVİKER YALOVA FERDİ LİSANS 0
17 FERHAT DUMAN SAKARYA SAKARYA BÜYÜKŞEHİR BELEDİYE S.K 0
18 FAHRETTİN ADİL ÇELİK SAKARYA SAKARYA BÜYÜKŞEHİR BELEDİYE S.K 0
19 AHMET TARIK ŞİMŞEK KOCAELİ KÖRFEZ GENÇLERBİRLİĞİ S.K 0
20 HASAN HÜSEYİN TÜRKMENOĞLU İSTANBUL ÇATALCA BELEDİYESPOR KULÜBÜ 0
21 SERKAN TOSUN YALOVA 0
22 EREN TAN YALOVA FERDİ LİSANS 0
23 ALİ İBRAHİM İSTANBUL BAHÇELİEVLER BELEDİYE S.K 0
24 MUHAMMET ŞÜKRÜ ÖZGÜN KOCAELİ GÖLCÜK BELEDİYE S.K 0
25 AHMET TEMELCİ YALOVA FERDİ LİSANS 0
26 YİĞİT KEREM AĞ İSTANBUL 0
27 ERKAN MAKAS EDİRNE FERDİ LİSANS 0
28 ZAHİT İŞBİLEN EDİRNE FERDİ LİSANS 0
29 MUHAMMED EMİN KİRAZ İSTANBUL SANCAKTEPE BELEDİYE S.K 0
30 ALTAN KAHRAMAN KOCAELİ GÖLCÜK BELEDİYE S.K 0
31 SELMAN TOSUN YALOVA FERDİ LİSANS 0
32 YUSUF AZAD GÜRBULAK KOCAELİ KOCAELİ BÜYÜKŞEHİR BELEDİYE KAĞIT S.K 0
33 ERTUĞRUL ÖZKARADENİZ KOCAELİ KOCAELİ BÜYÜKŞEHİR BELEDİYE KAĞIT S.K 0
34 ABDULKADİR HANIMOĞLU SAKARYA FERDİ LİSANS 0
35 YİĞİT ALİ ÖZKAN KOCAELİ GEBZE GENÇLİK VE SPOR İLÇE MÜDÜRLÜĞÜ S.K 0
36 AHMET SOYSAL YALOVA FERDİ LİSANS 0
37 BORAN DİLER İSTANBUL SANCAKTEPE BELEDİYE S.K 0

             TOZKOPARAN BOYU (100 kişi)
Sıra Adı Soyadı İliKulübüPuanı
1 YASİN UZUN İSTANBUL FERDİ LİSANS 16
2 SUALP YILMAZ BALIKESİR SINDIRGI BELEDİYE S.K 11
3 KEREM UYGUN KOCAELİ KOCAELİ BÜYÜKŞEHİR BELEDİYE KAĞIT S.K 9
3 ERSAN YATKIN İSTANBUL ÇATALCA BELEDİYESPOR KULÜBÜ 8
5 HASBİ BOZCA BALIKESİR FERDİ LİSANS 7
6 MUHAMMET ÖZTÜRK BURSA BURSA BÜYÜKŞEHİR BELEDİYE S.K 6
7 OĞUZHAN SÜLEYMAN SUNAR ANTALYA FERDİ LİSANS 6
8 EYMEN AKBULUT BURSA FERDİ LİSANS 7
9 KABİB NABİEV KOCAELİ KOCAELİ BÜYÜKŞEHİR BELEDİYE KAĞIT S.K 5
10 ZEKİ ALP BULUT ANTALYA FERDİ LİSANS 4
11 BUĞRAHAN TOPÇU ANKARA KAHRAMANKAZAN BELEDİYE S.K 5
12 YUNUS EMRE ÖZ ANTALYA FERDİ LİSANS 5
13 ÖMER GÜL KOCAELİ KOCAELİ BÜYÜKŞEHİR BELEDİYE KAĞIT S.K 5
14 EMİRHAN ALP YILDIZ YALOVA FERDİ LİSANS 4
15 YUSUF İSLAM BAKAY ANTALYA FERDİ LİSANS 5
16 YİĞİT ARDA ALUÇ ANTALYA KUMLUCA DEMİRSPOR KULÜBÜ 3
17 ABDULKADİR KOÇYİĞİT ÇANKIRI FERDİ LİSANS 3
18 SAMIM KADIRI YALOVA FERDİ LİSANS 3
19 YILDIRIM AL BALIKESİR FERDİ LİSANS 2
20 BAHADIR BİÇAK BALIKESİR FERDİ LİSANS 3
21 MAHMUD MÜNİR GÖKÇE TOKAT FERDİ LİSANS 2
22 EMİRHAN İBRAHİM DOĞAN İSTANBUL FERDİ LİSANS 2
23 ÜMRAN İSHAK SAYAN KOCAELİ DİLOVASI GENÇLİK VE SPOR İLÇE MÜDÜRLÜĞÜ S.K 3
24 CAN ERGEN İSTANBUL ÇATALCA BELEDİYESPOR KULÜBÜ 3
25 İBRAHİM KAĞAN ÖZTÜRK ANTALYA FERDİ LİSANS 2
26 AŞKIN SAVAŞ DOĞDU ANTALYA FERDİ LİSANS 3
27 HASAN GÜLENÇ MANİSA FERDİ LİSANS 3
28 RAMAZAN GÖZ ANTALYA FERDİ LİSANS 2
29 HÜSEYİN YİĞİT KUTLU SAMSUN 19 MAYIS ENGİZ S.K 2
30 YUSUF KAAN KAŞLI ANTALYA MURATPAŞA BELEDİYESİ S.K 3
31 MÜSLÜM BERAAT ASLAN ANTALYA FERDİ LİSANS 2
32 ENES ÖZLÜ KOCAELİ KÖRFEZ GENÇLERBİRLİĞİ S.K 1
33 MERT ÇINAR ANTALYA FERDİ LİSANS 1
34 ALİ EKBER SAFAROV KOCAELİ 1
35 MUSTAFACAN ERDEM CİBA İSTANBUL ÇATALCA BELEDİYESPOR KULÜBÜ 0
36 SERDAR ÜNGÖR SİVAS SİVAS SPORCU EĞİTİM MERKEZİ GENÇLİK VE S.K 1
37 ARDA MENET ANTALYA FERDİ LİSANS 0
38 ARDA YARAŞ ANTALYA FERDİ LİSANS 0
39 SERKAN KAYA ANTALYA FERDİ LİSANS 1
40 ŞEREF ENES DEMİRHAN ANTALYA FERDİ LİSANS 1
41 EREN KARATEN KOCAELİ KOCAELİ BÜYÜKŞEHİR BELEDİYE KAĞIT S.K 0
42 ÖMER FARUK TOPRAK BALIKESİR FERDİ LİSANS 1
43 İBRAHİM YÖRÜK ANTALYA FERDİ LİSANS 1
44 MUSACAN TEKE ANTALYA FİNİKE BELEDİYE S.K 0
45 İRFAN KIZILBURUN ANTALYA FERDİ LİSANS 0
46 AHMET YASIR YANIK KOCAELİ 1
47 NECATİ DEMİRAYAK ANTALYA FERDİ LİSANS 0
48 SEMİH KAYACAN ÇANKIRI ELDİVAN BELEDİYE S.K 1
49 SADIK AKPOLAT KOCAELİ FERDİ LİSANS 1
50 ARDA PAF ANTALYA FERDİ LİSANS 1
51 AHMET EMİN SATILMIŞ ÇANKIRI 0
52 YUSUF ŞAHİN YALOVA 1
53 GÖKHAN CUMBUL ANTALYA FERDİ LİSANS 0
54 MAHMUT EREN ÇAPKIN BALIKESİR FERDİ LİSANS 0
55 AZİZ EFE METİN ANTALYA KUMLUCA DEMİRSPOR KULÜBÜ 1
56 AHMET EMİR KIZILTAŞ ANTALYA FERDİ LİSANS 1
57 KEREM USLU BALIKESİR FERDİ LİSANS 0
58 MUHAMMET FATİH ÖZKAN ANKARA KAHRAMANKAZAN BELEDİYE S.K 1
59 SÜLEYMAN ÖZGAR ANTALYA FERDİ LİSANS 1
60 ÖZKAN ACAR YALOVA 0
61 SALİH CAN YALÇIN ÇANAKKALE FERDİ LİSANS 0
62 OSMAN KAPTAN KOCAELİ FERDİ LİSANS 1
63 HASAN YEŞİL MANİSA FERDİ LİSANS 0
64 SADIK AKGÜL AMASYA FERDİ LİSANS 0

             AYAK BOYU (128 kişi)
Sıra Adı Soyadı İliKulübüPuanı
1 BEYTULLAH SARI DENİZLİ PAMUKKALE BELEDİYE S.K 16
2 BARIŞ KEMAL YİĞİT KOCAELİ İZMİT BELEDİYE S.K 11
3 EBUL FARUK ÇAKIR ANTALYA FERDİ LİSANS 9
3 AŞKIN GÖNÜLTAŞ SAMSUN SAMSUN İLKADIM BELEDİYESİ S.K 9
5 MUSTAFA ÖZBEK ANTALYA FERDİ LİSANS 7
6 ADNAN YEŞİL HORZUM ANTALYA FERDİ LİSANS 7
7 EREN BİLGİÇ ANTALYA FERDİ LİSANS 7
8 HALİT YILDIZ ÇANAKKALE FERDİ LİSANS 7
9 İSA ARDA TURAN BALIKESİR FERDİ LİSANS 5
10 KORAY EKEN İSTANBUL BAHÇELİEVLER BELEDİYE S.K 5
11 MUSTAFA ÇELİK BURSA BURSA BÜYÜKŞEHİR BELEDİYE S.K 5
12 KEREM BERK AKDAĞ ANTALYA FERDİ LİSANS 5
13 SERHAT ABAY DENİZLİ FERDİ LİSANS 5
14 BERKAY GÜRBÜZ İSTANBUL ÇATALCA BELEDİYESPOR KULÜBÜ 5
15 HALİL EFE GÖK ANTALYA FERDİ LİSANS 5
16 BURAK ALTIOK EDİRNE FERDİ LİSANS 5
17 BUĞRA ERTEN ANTALYA FİNİKE BELEDİYE S.K 3
18 ENES PORTAKAL KOCAELİ KOCAELİ BÜYÜKŞEHİR BELEDİYE KAĞIT S.K 3
19 GÖKDENİZ TANRIKULU SAMSUN 19 MAYIS ENGİZ S.K 3
20 MURATCEM YAVUZ ÇANAKKALE FERDİ LİSANS 3
21 ARDA ÖZMUTLU İSTANBUL ÇATALCA BELEDİYESPOR KULÜBÜ 3
22 AHMET EFE GÖKÇEN MANİSA FERDİ LİSANS 3
23 BUĞRA REŞAT AKMAN ANTALYA FİNİKE BELEDİYE S.K 3
24 SALİH DURSUN SAMSUN FERDİ LİSANS 3
25 MEHMET CANAVARCI MUĞLA FERDİ LİSANS 3
26 ÖMER FARAN ACAR BALIKESİR SINDIRGI BELEDİYE S.K 3
27 DURMUŞ ALİ FİDAN ANTALYA ANTALYA BÜYÜKŞEHİR BELEDİYESİ S.K 3
28 FERHAT KOÇAK İSTANBUL SANCAKTEPE BELEDİYE S.K 3
29 İSMAİL EREN BOZKURT BALIKESİR FERDİ LİSANS 3
30 MUSA TOKUÇ ANTALYA FERDİ LİSANS 3
31 BURAK SARI DENİZLİ PAMUKKALE BELEDİYE S.K 3
32 İSA ÇETİN BURSA BURSA BÜYÜKŞEHİR BELEDİYE S.K 3
33 SEMİH CAN GELEŞ ANKARA KAHRAMANKAZAN BELEDİYE S.K 1
34 HASAN AY ANTALYA FERDİ LİSANS 1
35 KEMAL ARDA AKBAŞ ANTALYA FERDİ LİSANS 1
36 RAMAZAN ÇELİK ANTALYA FERDİ LİSANS 1
37 MUSTAFA TUNÇ ANTALYA KAŞ BELEDİYE S.K 1
38 OSMAN YAĞIZ GÖK ANTALYA FERDİ LİSANS 1
39 RAMAZAN TORUN ANTALYA FERDİ LİSANS 1
40 SOYKAN BERKE KINDIR ANTALYA FERDİ LİSANS 1
41 BUĞRA SARIKAYA ANTALYA FERDİ LİSANS 1
42 MUHAMMET EMİR DURKAN ANTALYA FERDİ LİSANS 1
43 MİKAİL BİNGÖL BURSA FERDİ LİSANS 1
44 OĞUZHAN DİKME BALIKESİR FERDİ LİSANS 1
45 YASİN EMİR ÖZDOĞAN ANTALYA MURATPAŞA BELEDİYESİ S.K 1
46 ENES KARADOĞAN ANTALYA KUMLUCA DEMİRSPOR KULÜBÜ 1
47 UĞUR EREN ERGİN ANTALYA FERDİ LİSANS 1
48 ALİ EMİROĞLU ANTALYA FERDİ LİSANS 1
49 ERKAN SOLMAZ KOCAELİ KÖRFEZ GENÇLERBİRLİĞİ S.K 1
50 EMİR YUSUF ÇOLAK İSTANBUL SANCAKTEPE BELEDİYE S.K 1
51 MEHMET HAYYAR ANTALYA FERDİ LİSANS 1
52 ARDA GÜNDOĞDU BALIKESİR FERDİ LİSANS 1
53 ZEKİ AKIN KOCAELİ GÖLCÜK BELEDİYE S.K 1
54 BUĞRA YAHYA AKBAŞ KOCAELİ 1
55 FEVZİ CAN ÖNKAL ANTALYA FERDİ LİSANS 1
56 YUSUF BOZ KOCAELİ DİLOVASI GENÇLİK VE SPOR İLÇE MÜDÜRLÜĞÜ S.K 1
57 ARDA AŞIK BALIKESİR SINDIRGI BELEDİYE S.K 1
58 RAMAZAN ALPER SARIKAYA ANTALYA FERDİ LİSANS 1
59 SEFA BERKAY ÇAKIR ANTALYA FERDİ LİSANS 1
60 ARDA KAAN KARAMIKLI ANTALYA FERDİ LİSANS 1
61 CEYHUN ZIMBA EDİRNE FERDİ LİSANS 1
62 CİHAN SERT ANTALYA FERDİ LİSANS 1
63 MEHMET ALİ BATU ANTALYA ANTALYA BÜYÜKŞEHİR BELEDİYESİ S.K 1
64 ERHAN ÇELİK BURSA FERDİ LİSANS 1

             DESTE KÜÇÜK BOYU (142 kişi)
Sıra Adı Soyadı İliKulübüPuanı
1 OĞULCAN YURDAKUL İSTANBUL ÇATALCA BELEDİYESPOR KULÜBÜ 16
2 CANER ARSLAN İSTANBUL ÇATALCA BELEDİYESPOR KULÜBÜ 11
3 MUSTAFA ALİ YALÇIN ANTALYA FERDİ LİSANS 8
3 SERKAN TARIM İSTANBUL ÇATALCA BELEDİYESPOR KULÜBÜ 8
5 ÖZER ÖZGÜR ASLAN İSTANBUL ÇATALCA BELEDİYESPOR KULÜBÜ 6
6 İSMAİL GENÇER MANİSA FERDİ LİSANS 6
7 FATİH ÇELİK ÇANKIRI ELDİVAN BELEDİYE S.K 6
8 ENES OLGUN YALOVA FERDİ LİSANS 6
9 EFE ŞAHAN BALIKESİR BALIKESİR BÜYÜKŞEHİR BELEDİYESPOR KULÜBÜ 4
10 YASİR ÇAVUŞ KOCAELİ GÖLCÜK BELEDİYE S.K 4
11 HALİL CEYLAN ANTALYA FERDİ LİSANS 4
12 HAKAN ÖZGÜN ÇANAKKALE FERDİ LİSANS 4
13 NECİP BÜLBÜL BALIKESİR BALIKESİR BÜYÜKŞEHİR BELEDİYESPOR KULÜBÜ 4
14 YAHYA AYDIN KOCAELİ GÖLCÜK BELEDİYE S.K 4
15 VELİCAN AKKAYA ANTALYA FERDİ LİSANS 4
16 HÜSEYİN AYKUT ÇANAKKALE FERDİ LİSANS 4
17 BERKAY OK KOCAELİ KOCAELİ BÜYÜKŞEHİR BELEDİYE KAĞIT S.K 3
18 SİNAN ÇETİN ANTALYA FERDİ LİSANS 3
19 CEBRAİL ŞAHİN İSTANBUL FERDİ LİSANS 2
20 SELLAHATTİN CAN BALIKESİR FERDİ LİSANS 2
21 SALİH CAN TOPCU ANTALYA KUMLUCA DEMİRSPOR KULÜBÜ 2
22 GENCAY CAN BALIKESİR FERDİ LİSANS 2
23 ALAETTİN KARAVELİOĞLU ANTALYA 2
24 FIRAT GÜNAY SAMSUN FERDİ LİSANS 2
25 UĞURCAN HUMAR BURSA BURSA BÜYÜKŞEHİR BELEDİYE S.K 2
26 OSMAN NURİ ÇILDAN MUĞLA FERDİ LİSANS 2
27 AHMETCAN AKCA MANİSA FERDİ LİSANS 2
28 ŞABAN KILINÇ ANTALYA FERDİ LİSANS 2
29 ARDA ÇETİN ANTALYA FERDİ LİSANS 2
30 EMİRHAN MEMİŞ ÇANKIRI ELDİVAN BELEDİYE S.K 0
31 BURAK SERİNKAN KOCAELİ GÖLCÜK BELEDİYE S.K 2
32 YAKUP GÖKMEN ÇANKIRI FERDİ LİSANS 2
33 KADİR EREN ATLI ANTALYA FERDİ LİSANS 1
34 EFE İLHAN BALIKESİR BALIKESİR BÜYÜKŞEHİR BELEDİYESPOR KULÜBÜ 1
35 İLKER GÖNÜLTAŞ İSTANBUL SANCAKTEPE BELEDİYE S.K 0
36 OSMAN ŞİMŞEK ANTALYA FERDİ LİSANS 0
37 ATAKAN KAYA ANTALYA FERDİ LİSANS 0
38 MUHAMMET ALTUNÖRS SAMSUN SAMSUN İLKADIM BELEDİYESİ S.K 0
39 MUSTAFA EMİR ÖĞE ANTALYA FERDİ LİSANS 0
40 EMİRHAN GİRAL İSTANBUL ÇATALCA BELEDİYESPOR KULÜBÜ 0
41 NAZİF KAAN YILMAZ ANTALYA FERDİ LİSANS 0
42 ERSİN EREN AVCIL EDİRNE FERDİ LİSANS 0
43 ENSAR ÇAKIR KOCAELİ KOCAELİ BÜYÜKŞEHİR BELEDİYE KAĞIT S.K 0
44 İSMAİL BERKAY TUFAN MANİSA FERDİ LİSANS 0
45 MUHAMMET BERAT DURAN İSTANBUL ÇATALCA BELEDİYESPOR KULÜBÜ 0
46 MEHMET EMİN ÇETİN ANTALYA FERDİ LİSANS 0
47 DENİZ ERDOĞAN ISPARTA FERDİ LİSANS 0
48 İSMAİL SAİT IŞIKLI MUĞLA FERDİ LİSANS 0
49 OSMAN GÖKÇEN ANTALYA MCM ÖZPARLAR S.K 1
50 CAFER MERİÇ TURKAYA KOCAELİ KOCAELİ BÜYÜKŞEHİR BELEDİYE KAĞIT S.K 0
51 EMİRHAN KÖK MANİSA FERDİ LİSANS 0
52 ALİ OSMAN ERDOĞMUŞ İSTANBUL BAHÇELİEVLER BELEDİYE S.K 0
53 SEFA KIRTAY KOCAELİ FERDİ LİSANS 0
54 MUHAMMET HÜSEYİN YILDIRIM KOCAELİ 0
55 ERMAN BERAT ALTINTAŞ KOCAELİ İZMİT BELEDİYE S.K 0
56 FATİH RAHMAN ÖNALAN ANTALYA FERDİ LİSANS 0
57 AHMET AKİF KALKEN ANTALYA FERDİ LİSANS 0
58 YUSUF KULALI SAKARYA FERDİ LİSANS 0
59 SEYİT ÖMER BOYRAZ TOKAT FERDİ LİSANS 0
60 YASİN SEVİM KOCAELİ KOCAELİ BÜYÜKŞEHİR BELEDİYE KAĞIT S.K 0
61 ABDURRAHMAN MUTLU SAKARYA SAKARYA BÜYÜKŞEHİR BELEDİYE S.K 0
62 İSMAİL KAAN DENİZ KÜTAHYA 0
63 TUNAHAN ARİF KÖKÇE ANTALYA FERDİ LİSANS 0
64 GÜZEL VAHAP SUBAŞI ANTALYA FERDİ LİSANS 0

             DESTE ORTA BOYU (119 kişi)
Sıra Adı Soyadı İliKulübüPuanı
1 ONUR KESKİN BURSA FERDİ LİSANS 16
2 HÜSEYİN ŞENEL SAMSUN FERDİ LİSANS 11
3 UMUT ERDOĞAN DENİZLİ PAMUKKALE BELEDİYE S.K 9
3 SERHAT ATALAY ANTALYA FERDİ LİSANS 9
5 BERKAY ARICI ANTALYA KAŞ BELEDİYE S.K 7
6 BEYTULLAH ULUDAĞ ZONGULDAK FERDİ LİSANS 7
7 EMİRHAN TAŞ İSTANBUL ÇATALCA BELEDİYESPOR KULÜBÜ 7
8 YUSUF HURUZCU SAKARYA SAKARYA BÜYÜKŞEHİR BELEDİYE S.K 7
9 OSMAN KESER MUĞLA FERDİ LİSANS 5
10 ALİOSMAN ÇELİK SAMSUN FERDİ LİSANS 5
11 AHMET TUĞYAN ANTALYA FERDİ LİSANS 5
12 ABDÜLBAKİ YÜKSEL KOCAELİ GÖLCÜK BELEDİYE S.K 5
13 BERAT COŞKUN KOCAELİ GÖLCÜK BELEDİYE S.K 4
14 EMİRHAN YÜCEL SAKARYA SAKARYA BÜYÜKŞEHİR BELEDİYE S.K 4
15 EREN AYMAZ ÇANAKKALE FERDİ LİSANS 5
16 RAMAZAN EFE BOZTAŞ ANTALYA KUMLUCA DEMİRSPOR KULÜBÜ 5
17 MİKRAİL BİLEN BURSA FERDİ LİSANS 3
18 ORHAN GÖKÇE TOKAT TURHAL BELEDİYESİ GÜREŞ S.K 3
19 BERKAN ERTAN EDİRNE FERDİ LİSANS 3
20 FURKAN ELAGÖZ BALIKESİR BALIKESİR BÜYÜKŞEHİR BELEDİYESPOR KULÜBÜ 3
21 MEHMET ATMACA ANTALYA ANTALYA BÜYÜKŞEHİR BELEDİYESİ S.K 3
22 ALPEREN DÜZENCİ ÇORUM FERDİ LİSANS 3
23 CAN OSMAN SARI AMASYA FERDİ LİSANS 3
24 CUMALİ TOMAK SAMSUN TEKKEKÖY GÜREŞ GENÇLİK VE S.K 3
25 RESUL YAKAN BALIKESİR BALIKESİR BÜYÜKŞEHİR BELEDİYESPOR KULÜBÜ 3
26 ENES TOPAL İSTANBUL FERDİ LİSANS 3
27 CAFER YOLDAŞ ANTALYA FERDİ LİSANS 3
28 YUNUS EMRE BALCI İSTANBUL SANCAKTEPE BELEDİYE S.K 3
29 EMRE DİNCER ANTALYA FERDİ LİSANS 2
30 SÜLEYMAN BARIŞ ÇARPICI ANTALYA FERDİ LİSANS 2
31 YUNUS HURUZCU SAKARYA SAKARYA BÜYÜKŞEHİR BELEDİYE S.K 3
32 RASİM TAŞ ANTALYA FERDİ LİSANS 3
33 EMİRHAN İLEN ANTALYA FERDİ LİSANS 1
34 ABDULLAH BAŞAR BALIKESİR FERDİ LİSANS 1
35 ŞABAN SEFA KOCA ANTALYA FERDİ LİSANS 1
36 KAAN DURGUN ANTALYA ANTALYA BÜYÜKŞEHİR BELEDİYESİ S.K 1
37 YUSUFCAN AKDAŞ BALIKESİR FERDİ LİSANS 1
38 TALHA KORAY GÜMÜŞ ANTALYA KAŞ BELEDİYE S.K 1
39 DOĞUKAN KURUGAN SAMSUN FERDİ LİSANS 1
40 YAVUZ ŞAHİN SAMSUN FERDİ LİSANS 1
41 BERKAY BAĞ TOKAT TURHAL BELEDİYESİ GÜREŞ S.K 1
42 UĞUR İRTEGÜN KOCAELİ GEBZE GENÇLİK VE SPOR İLÇE MÜDÜRLÜĞÜ S.K 1
43 AHMET KIZIL ANTALYA FERDİ LİSANS 1
44 BARIŞ ALAGÖZ SAMSUN FERDİ LİSANS 1
45 MEHMET CAN ÇAPAR İSTANBUL FERDİ LİSANS 0
46 SÜLEYMAN HAKAN YILMAZ ANTALYA FİNİKE BELEDİYE S.K 0
47 MUSTAFA NAZ ANTALYA FERDİ LİSANS 1
48 MUSTAFA GÜNDÜZ ANTALYA FERDİ LİSANS 1
49 CANER BAYSAL SAKARYA FERDİ LİSANS 1
50 MUSTAFA HOYRAZ ANTALYA FERDİ LİSANS 1
51 HASAN KABAN ANTALYA FERDİ LİSANS 1
52 EROL KARTAL EDİRNE FERDİ LİSANS 1
53 AHMET ÇAKIR KOCAELİ GÖLCÜK BELEDİYE S.K 1
54 KEREM DEDE İSTANBUL FERDİ LİSANS 1
55 YUNUS EMRE AKKÖZE KOCAELİ KÖRFEZ GENÇLERBİRLİĞİ S.K 1
56 MURAT BOZKURT ANTALYA FERDİ LİSANS 0
57 CANER YAYKIN EDİRNE FERDİ LİSANS 1
57 İBRAHİM BAŞDURAN BALIKESİR FERDİ LİSANS 1
59 MUHAMMET FARUK GÖKÇE KOCAELİ KOCAELİ BÜYÜKŞEHİR BELEDİYE KAĞIT S.K 1
60 CENKER DURMAZ ANTALYA SERİK BELEDİYE S.K 1
61 YUSUF ONUR EREN ÇORUM FERDİ LİSANS 0
62 SUAT TÜRKMENOĞLU İSTANBUL FERDİ LİSANS 0
63 MUHAMMED BİLAL ÖZBAY KOCAELİ GÖLCÜK BELEDİYE S.K 1
64 İSMET CAN KIZILTAŞ ANTALYA FERDİ LİSANS 1

             DESTE BÜYÜK BOYU (113 kişi)
Sıra Adı Soyadı İliKulübüPuanı
1 ÖMER BULUT ANTALYA MCM ÖZPARLAR S.K 16
2 HÜSEYİN COŞKUN ANTALYA ANTALYA BÜYÜKŞEHİR BELEDİYESİ S.K 11
3 YİĞİT KARTAL EDİRNE FERDİ LİSANS 9
3 YUSUF İSLAM TAŞ İSTANBUL ÇATALCA BELEDİYESPOR KULÜBÜ 9
5 YUSUF KIRAT ANKARA ASKİ S.K 7
6 ALPEREN ATAR BURSA BURSA BÜYÜKŞEHİR BELEDİYE S.K 7
7 ARDA ATEŞ BALIKESİR FERDİ LİSANS 6
8 MURAT GONCA İSTANBUL ÇATALCA BELEDİYESPOR KULÜBÜ 7
9 SEDAT SAYAN MANİSA FERDİ LİSANS 4
10 ALİ ÖZTÜRK BALIKESİR SINDIRGI BELEDİYE S.K 5
11 SERTAÇ ÜNGÖR BURSA BURSA BÜYÜKŞEHİR BELEDİYE S.K 5
12 ABDURRAHİM MUTLU SAKARYA SAKARYA BÜYÜKŞEHİR BELEDİYE S.K 4
13 RAMAZAN ALMAZ ANTALYA SERİK BELEDİYE S.K 5
14 EBUBEKİR SIDDIK ÖCAL ANKARA FERDİ LİSANS 5
15 CENK AKPINAR EDİRNE FERDİ LİSANS 5
16 ALAATTİN PALA İSTANBUL ÇATALCA BELEDİYESPOR KULÜBÜ 4
17 MECİT BİÇAK BALIKESİR FERDİ LİSANS 3
18 ALİ EFE SÖNMEZGİL YALOVA FERDİ LİSANS 3
19 BAYRAM BERK KARACAN ANTALYA ANTALYA BÜYÜKŞEHİR BELEDİYESİ S.K 3
20 OZAN KIL MUĞLA FERDİ LİSANS 3
21 HARUN KORKUT BALIKESİR FERDİ LİSANS 3
22 HAYRETTİN ŞEN KOCAELİ GÖLCÜK BELEDİYE S.K 3
23 UMUT KAYMAK BALIKESİR FERDİ LİSANS 2
24 SAMET KAHYA ANTALYA FERDİ LİSANS 3
25 HÜSEYİN TÜRKAYDIN MANİSA FERDİ LİSANS 3
26 MUSTAFA CAN ERDEM ANTALYA ANTALYA BÜYÜKŞEHİR BELEDİYESİ S.K 3
27 EMİN MUHAMMED KOCAGÖZ ISPARTA FERDİ LİSANS 3
28 BURHAN KARABULUT MANİSA FERDİ LİSANS 2
29 RAMAZAN EFE ANTALYA ANTALYA BÜYÜKŞEHİR BELEDİYESİ S.K 3
30 MEHMET ÖZKAN ANTALYA ANTALYA BÜYÜKŞEHİR BELEDİYESİ S.K 3
31 SEYİT SERT SAKARYA SAKARYA BÜYÜKŞEHİR BELEDİYE S.K 3
32 SERHAT TEKİN ÇANAKKALE FERDİ LİSANS 2
33 SEYFULLAH OĞUL ANTALYA FERDİ LİSANS 1
34 İLKAY AKDAĞ ÇANAKKALE FERDİ LİSANS 1
35 YUNUS EMRE ATALAY ANTALYA MURATPAŞA BELEDİYESİ S.K 1
36 YAHYA ENSAR BAŞDEMİR KOCAELİ KOCAELİ BÜYÜKŞEHİR BELEDİYE KAĞIT S.K 1
37 AYDIN YILMAZ ANTALYA KAŞ BELEDİYE S.K 1
38 ÜMİT CAVLAK ANTALYA ANTALYA BÜYÜKŞEHİR BELEDİYESİ S.K 1
39 AHMET ÖZÇELİK ANTALYA FERDİ LİSANS 0
40 İLHAN YAĞAN BURSA BURSA BÜYÜKŞEHİR BELEDİYE S.K 1
41 AHMET AKBAŞ ÇANKIRI ELDİVAN BELEDİYE S.K 0
42 MUHAMMET ORHAN KOCAELİ KOCAELİ BÜYÜKŞEHİR BELEDİYE KAĞIT S.K 1
43 HÜSEYİN  BASAT ANKARA FERDİ LİSANS 1
44 YAKUP MUSTAFA KARAKAYA KOCAELİ KOCAELİ BÜYÜKŞEHİR BELEDİYE KAĞIT S.K 0
45 HASAN ÇAKIR KOCAELİ KOCAELİ BÜYÜKŞEHİR BELEDİYE KAĞIT S.K 1
46 MUSTAFA ATILGAN ANTALYA FERDİ LİSANS 1
47 GÖRKEM YASİN ŞEFİK ANTALYA FERDİ LİSANS 1
48 AYTEKİN AKBULUT SAMSUN FERDİ LİSANS 0
49 ORHAN GEZER ANTALYA FERDİ LİSANS 1
50 LEVENT DALAY MANİSA FERDİ LİSANS 1
51 MESUTCAN AKKOYUN MANİSA FERDİ LİSANS 1
52 İSMAİL ŞAHİN ANTALYA FERDİ LİSANS 1
53 SAMET DURMAZ ANTALYA FERDİ LİSANS 1
54 ÜZEYİR BÜYÜKBIÇAK ANTALYA FERDİ LİSANS 1
55 BERAT CAN YÜREK YALOVA FERDİ LİSANS 0
56 MUSTAFA TEVKE ANTALYA FERDİ LİSANS 1
57 SEÇKİN DAŞ ANTALYA ANTALYA BÜYÜKŞEHİR BELEDİYESİ S.K 0
58 İSMAİL ER İSTANBUL 1
59 DUHAN HAMZA DUMAN TOKAT TURHAL BELEDİYESİ GÜREŞ S.K 1
60 ALİ BALIK ANTALYA FERDİ LİSANS 0
61 ALİ İHSAN NARİNCİTAN İSTANBUL FERDİ LİSANS 1
62 MUHAMMET ALİ BEDİR SAMSUN FERDİ LİSANS 1
63 ALPER ALTAY BALIKESİR FERDİ LİSANS 1
64 BATUHAN ŞAHİN LAİK ÇORUM FERDİ LİSANS 0

             KÜÇÜK ORTA KÜÇÜK BOYU (233 kişi)
Sıra Adı Soyadı İliKulübüPuanı
1 EMİRHAN SAYGI ANKARA ASKİ S.K 15
2 ENES ÖZBEK KOCAELİ GÖLCÜK BELEDİYE S.K 11
3 ALPER ÖNAL ANTALYA FERDİ LİSANS 8
3 EREN KALKAN ANKARA ASKİ S.K 9
5 SÜLEYMAN EMRE BATU ANTALYA FERDİ LİSANS 7
6 İHSAN DERİN BALIKESİR BALIKESİR BÜYÜKŞEHİR BELEDİYESPOR KULÜBÜ 7
7 BURAK SELVİ ANTALYA FERDİ LİSANS 7
8 İLKER DURMUŞ ANTALYA FERDİ LİSANS 7
9 TUĞBERK KOÇ İSTANBUL ÇATALCA BELEDİYESPOR KULÜBÜ 5
10 MUHAMMED ALİ GENÇ TOKAT TURHAL BELEDİYESİ GÜREŞ S.K 5
11 ALİ KAN ANTALYA SERİK BELEDİYE S.K 5
12 EROL BURSA ANTALYA FERDİ LİSANS 5
13 AHMET SARAÇOĞLU BURDUR FERDİ LİSANS 5
14 YUSUF CEYLAN SAKARYA FERDİ LİSANS 4
15 BERK AVCI YALOVA FERDİ LİSANS 5
16 ENGİN ATAR İSTANBUL ÇATALCA BELEDİYESPOR KULÜBÜ 5
17 BERKAN ÇALIŞKAN SAMSUN FERDİ LİSANS 3
18 SAMET TAŞDELEN MANİSA FERDİ LİSANS 3
19 OSMAN ACAR ÇANKIRI FERDİ LİSANS 2
20 KUTLUHAN AVŞAR BALIKESİR FERDİ LİSANS 3
21 BERKAY BÜLÜÇ ANTALYA FERDİ LİSANS 3
22 YURDAHAN ŞİMŞEK ANTALYA FERDİ LİSANS 3
23 ARİF ASLAN ANTALYA ANTALYA BÜYÜKŞEHİR BELEDİYESİ S.K 3
24 MEHMET EMİN DEMİR KAHRAMANMARAŞ FERDİ LİSANS 3
25 MUSTAFA BORUCU ANTALYA MCM ÖZPARLAR S.K 3
26 SAMET YALDIRAN ÇORUM FERDİ LİSANS 3
27 RAMAZAN YILDIZ ÇİLENKER ANTALYA SERİK BELEDİYE S.K 3
28 HAKAN OCAK ÇANKIRI ELDİVAN BELEDİYE S.K 3
29 BURAK ÖZGEN ÇANKIRI FERDİ LİSANS 2
30 YILMAZ BAKAN DENİZLİ PAMUKKALE BELEDİYE S.K 3
31 HASAN EMİN GÜRBÜZ BURSA BURSA BÜYÜKŞEHİR BELEDİYE S.K 3
32 HASAN GÜLER ANTALYA SERİK BELEDİYE S.K 0
33 İBRAHİM PARLAK BALIKESİR FERDİ LİSANS 1
34 İSMAİL EFE BAYRAM ANTALYA FERDİ LİSANS 0
35 SELİM GÜNDOĞDU ANTALYA FERDİ LİSANS 1
36 TUNAHAN ÇİVİTCİ ANTALYA FERDİ LİSANS 1
37 MEHMET ASLAN ANTALYA FERDİ LİSANS 1
38 ALİ İHSAN UMACAN ANTALYA FİNİKE BELEDİYE S.K 1
39 OKAN ŞAHİN İSTANBUL FERDİ LİSANS 1
40 MERT CAN DAMATOĞLU ÇORUM FERDİ LİSANS 1
41 SEMİH CUROĞLU SAKARYA SAKARYA BÜYÜKŞEHİR BELEDİYE S.K 1
42 KEREM NURİ CAN SAMSUN FERDİ LİSANS 1
43 KAMİL AYAZ KASTAMONU TOSYA GENÇLİK VE SPOR İLÇE MÜDÜRLÜĞÜ S.K 1
44 BİLAL AKBIYIK ÇORUM FERDİ LİSANS 1
45 FERDİ ZENGİN BALIKESİR FERDİ LİSANS 0
46 ZEKİ CAN ERDEM ANTALYA ANTALYA BÜYÜKŞEHİR BELEDİYESİ S.K 1
47 YUNUS CAN KÜÇÜK ÇORUM FERDİ LİSANS 1
48 CEMİL FURKAN DİKBAYIR KOCAELİ FERDİ LİSANS 0
49 UMUR AYBEY BURSA FERDİ LİSANS 1
50 MUSTAFA DURAN ANTALYA ANTALYA BÜYÜKŞEHİR BELEDİYESİ S.K 0
51 AZİZ KÖRK ANTALYA MCM ÖZPARLAR S.K 1
52 REMZİ AKDİŞ SAMSUN FERDİ LİSANS 1
53 KÜRŞAT ZEMHERİOĞLU ANTALYA FERDİ LİSANS 1
54 MUZAFFER CANER KOŞUM EDİRNE FERDİ LİSANS 1
55 MUTLU CAN ÇORUM FERDİ LİSANS 1
56 BEKİR ÇOBAN ANTALYA 1
57 AHMET ÖZLÜ KOCAELİ KÖRFEZ GENÇLERBİRLİĞİ S.K 1
58 DENİZCAN ÇIRAK KOCAELİ İZMİT BELEDİYE S.K 1
59 ONUR TÜRKER ÇANAKKALE FERDİ LİSANS 1
60 ENGİN ÇETİN GENLİ İSTANBUL ÇATALCA BELEDİYESPOR KULÜBÜ 1
61 HAKAN KARATAŞ ANTALYA FERDİ LİSANS 0
62 FEYZULLAH KOCA ANTALYA FERDİ LİSANS 1
63 ALİ OSMAN ERBAY BURSA BURSA BÜYÜKŞEHİR BELEDİYE S.K 1
64 MUHAMMET VONA KOCAELİ FERDİ LİSANS 0

             KÜÇÜK ORTA BÜYÜK BOYU (88 kişi)
Sıra Adı Soyadı İliKulübüPuanı
1 CELAL BAYAR ÇİLENKER ANTALYA SERİK BELEDİYE S.K 16
2 ADİL KIVRAK ANTALYA ANTALYA BÜYÜKŞEHİR BELEDİYESİ S.K 11
3 SİNAN YILDIZ KOCAELİ FERDİ LİSANS 9
3 MUHAMMET OCAK ANTALYA FERDİ LİSANS 9
5 SALİH BİÇER ANTALYA FİNİKE BELEDİYE S.K 6
6 ENSAR BIYIK SAKARYA SAKARYA BÜYÜKŞEHİR BELEDİYE S.K 6
7 SÜLEYMAN KOZAKOĞULLARI ANTALYA MCM ÖZPARLAR S.K 7
8 ALİRIZA ÖZKAYALAR EDİRNE FERDİ LİSANS 7
9 ENES GÜLER TOKAT FERDİ LİSANS 4
10 ABDULBAKİ KARA EDİRNE FERDİ LİSANS 4
11 ÖMER TALHA YARAR ANKARA ASKİ S.K 4
12 KEMAL BERKE KAYA ANTALYA FERDİ LİSANS 4
13 ERMAN ÖZDEMİR MUĞLA FERDİ LİSANS 4
14 TOLGA ODABAŞI ANTALYA FERDİ LİSANS 4
15 MERT ARICI YALOVA FERDİ LİSANS 4
16 YUNUS EMRE UZUNER KOCAELİ GÖLCÜK BELEDİYE S.K 4
17 VURAL ASLAN ÇANKIRI FERDİ LİSANS 3
18 MUHAMMED ENES ÖZCAN MUĞLA FERDİ LİSANS 3
19 OĞUZHAN ÜNAL KOCAELİ İZMİT BELEDİYE S.K 3
20 İBRAHİM ŞAMİL ÖZAK ANKARA ASKİ S.K 3
21 SERDAR SOLAK İSTANBUL FERDİ LİSANS 2
22 MEHMET ŞENTÜRK ANKARA FERDİ LİSANS 2
23 RIZA DURMUŞ ANTALYA FERDİ LİSANS 3
24 İSMAİL İLTER ANTALYA SERİK BELEDİYE S.K 3
25 SERHAT GÖÇMEZ ANKARA ASKİ S.K 2
26 SERKAN DEDEMOĞLU ANTALYA FERDİ LİSANS 2
27 ÖMER KAYAN BURSA FERDİ LİSANS 2
28 ÖMER FARUK KIRAT ANKARA ASKİ S.K 2
29 SERHAT ARSLAN KOCAELİ KOCAELİ BÜYÜKŞEHİR BELEDİYE KAĞIT S.K 2
30 FURKAN GÜLER KOCAELİ İZMİT BELEDİYE S.K 2
31 İBRAHİM HALİL ÇELİK YALOVA FERDİ LİSANS 2
32 RECEP BÜLBÜL ANTALYA FERDİ LİSANS 2
33 FURKAN ORAL YALOVA FERDİ LİSANS 1
34 MUHAMMED ENES KÖSEMUSUL SAKARYA SAKARYA BÜYÜKŞEHİR BELEDİYE S.K 1
35 MEHMET ALİ KARACAN KÜTAHYA FERDİ LİSANS 1
36 RECEP TÜRKYILMAZ ÇANKIRI ELDİVAN BELEDİYE S.K 1
37 YİĞİT GİDER EDİRNE FERDİ LİSANS 0
38 OĞUZ ZOR SAKARYA FERDİ LİSANS 0
39 MEHMET KAYA AMASYA FERDİ LİSANS 1
40 SEFA YILMAZ ANKARA ASKİ S.K 0
41 SONER KIZIL ANTALYA FERDİ LİSANS 0
42 GÜRBÜZ SEÇİM ANTALYA SERİK BELEDİYE S.K 0
43 ŞENOL BALTA SAKARYA FERDİ LİSANS 0
44 MUAMMER BÜYÜKSAKA ANTALYA FERDİ LİSANS 0
45 RÜSTEM KALE ANTALYA FERDİ LİSANS 0
46 AYHAN SUCU İSTANBUL BAHÇELİEVLER BELEDİYE S.K 0
47 MUSTAFA ÜNSAL KASTAMONU TOSYA GENÇLİK VE SPOR İLÇE MÜDÜRLÜĞÜ S.K 0
48 İSMAİL SUSUZ ANTALYA ANTALYA BÜYÜKŞEHİR BELEDİYESİ S.K 0
49 İSA ALBAYRAK ANTALYA FERDİ LİSANS 1
50 ÖMER AYGÜL BALIKESİR FERDİ LİSANS 1
51 İSMET TOPACA ANTALYA FERDİ LİSANS 1
52 HÜSNÜ BOYACI ANTALYA FERDİ LİSANS 1
53 MUSTAFA AKDAĞ TOKAT ZİLE GENÇLİK HİZMETLERİ VE S.K 0
54 HÜSEYİN YILMAZ ANTALYA FERDİ LİSANS 0
55 ALİ TURAN KASTAMONU TOSYA GENÇLİK VE SPOR İLÇE MÜDÜRLÜĞÜ S.K 1
56 HASAN ERSOY ANTALYA FERDİ LİSANS 1
57 SERKAN YATKIN ANTALYA FERDİ LİSANS 0
58 HALİL İBRAHİM SARIKAYA BALIKESİR FERDİ LİSANS 0
59 KADİR TUNA ANTALYA FERDİ LİSANS 0
60 EMRE AYYILDIZ EDİRNE FERDİ LİSANS 0
61 SAMET AK ANTALYA FERDİ LİSANS 0
62 HALİL KESGİN KASTAMONU FERDİ LİSANS 0
63 KÜRŞAD KAAN MERT ANTALYA SERİK BELEDİYE S.K 0
64 FATİH ÜSTÜNDAĞ ANTALYA FERDİ LİSANS 0

             BÜYÜKORTA BOYU (119 kişi)
Sıra Adı Soyadı İliKulübüPuanı
1 MEHMET KIRAT ANKARA ASKİ S.K 16
2 HÜSEYİN SOĞUKOĞLU KOCAELİ GÖLCÜK BELEDİYE S.K 11
3 ATAKAN MAKAS EDİRNE FERDİ LİSANS 9
3 BATUHAN GÜZEL ANTALYA MCM ÖZPARLAR S.K 9
5 ALPARSLAN GÜÇLÜ MUĞLA FERDİ LİSANS 7
6 SUAT SÜREN BALIKESİR FERDİ LİSANS 7
7 ABDİL MURAT ALDAM DENİZLİ FERDİ LİSANS 7
8 MUHAMMET CAN KUZAY ANTALYA FERDİ LİSANS 7
9 BURAK BOZKURT BALIKESİR SINDIRGI BELEDİYE S.K 5
10 MUHAMMET EMİN KOCAELİ KOCAELİ BÜYÜKŞEHİR BELEDİYE KAĞIT S.K 5
11 SALİH ŞENTÜRK ANTALYA FERDİ LİSANS 5
12 HÜSEYİN KOÇAK ANKARA FERDİ LİSANS 4
13 FERİT KESKİN ANKARA ASKİ S.K 4
14 İMRAN VARDİ ANTALYA MCM ÖZPARLAR S.K 5
15 SERTAÇ ÇAVDAR BALIKESİR FERDİ LİSANS 5
16 SEMİH BAYRAM YILMAZ ANTALYA FERDİ LİSANS 5
17 MUHAMMED ENES BANDIRMA KAHRAMANMARAŞ FERDİ LİSANS 3
18 UĞUR ŞİMŞEK ANTALYA MCM ÖZPARLAR S.K 3
19 BAYRAM ÜSTÜNDAĞ ANTALYA FERDİ LİSANS 3
20 HASAN CAN GÜZELLER ANTALYA FERDİ LİSANS 3
21 FATİH DEVECİ SAMSUN FERDİ LİSANS 3
22 MEHMET CAN KAYA SAMSUN FERDİ LİSANS 3
23 MUSTAFA ÇOBAN ANTALYA FERDİ LİSANS 3
24 MURAT DUMAN TOKAT FERDİ LİSANS 3
25 AHMET HAN YILDIZ BALIKESİR BALIKESİR BÜYÜKŞEHİR BELEDİYESPOR KULÜBÜ 3
26 RESUL YILMAZ ZONGULDAK FERDİ LİSANS 3
27 BEKİR DEMİRTAŞ TOKAT FERDİ LİSANS 2
28 TUNAHAN ÖZGÜL KOCAELİ KOCAELİ BÜYÜKŞEHİR BELEDİYE KAĞIT S.K 3
29 ALİ CİHAN TOKAT FERDİ LİSANS 2
30 BEKİR CAN ÖZTURGUT BURSA FERDİ LİSANS 3
31 ŞAKİR BOZKURT AFYON AFYONKARAHİSAR YEŞİLAY S.K 3
32 OSMAN HAZAR SAKARYA SAKARYA BÜYÜKŞEHİR BELEDİYE S.K 3
33 MUSTAFA ÖLMEZ ANKARA ASKİ S.K 1
34 GÜRSEL UMUT EDİRNE FERDİ LİSANS 1
35 CAFER HAMİ ÇARKACI ÇANAKKALE FERDİ LİSANS 1
36 ŞEVKET CAN ANTALYA FERDİ LİSANS 1
37 YUSUF BULUT ANKARA ASKİ S.K 1
38 DOĞAN YILMAZ KONYA FERDİ LİSANS 1
39 MUSTAFA TAYYİP KÜÇÜK ÇORUM FERDİ LİSANS 0
40 OĞUZHAN TEKMEN ANKARA GAZİLER ENGELLİ S.K 1
41 NAİL SEYYAR ANTALYA FERDİ LİSANS 1
42 ATAHAN ESER ANTALYA SERİK BELEDİYE S.K 1
43 EMİN ERDOĞAN BALIKESİR BALIKESİR BÜYÜKŞEHİR BELEDİYESPOR KULÜBÜ 1
44 MERT ÇIKMAZ ŞANLIURFA FERDİ LİSANS 1
45 RAMAZAN ZEKİ YILMAZ ANTALYA FERDİ LİSANS 0
46 SAMET OCAK ANTALYA FERDİ LİSANS 1
47 İSMAİL KESGİN KASTAMONU FERDİ LİSANS 1
48 GAZANFER KAHVECİ SAKARYA FERDİ LİSANS 1
49 ABDULSELAM GÜNGÖR TOKAT TURHAL BELEDİYESİ GÜREŞ S.K 1
50 ALPARSLAN TEKMEN SAKARYA SAKARYA BÜYÜKŞEHİR BELEDİYE S.K 1
51 UFUK YANIK EDİRNE FERDİ LİSANS 1
52 KASIM ADEM ALTUN SAKARYA FERDİ LİSANS 0
53 YALÇIN SÖZEN SAMSUN TEKKEKÖY GÜREŞ GENÇLİK VE S.K 1
54 DENİZ YALÇIN ANTALYA FERDİ LİSANS 1
55 SEFA YEŞİLKAYA YALOVA FERDİ LİSANS 1
56 İLHAN ERGİN ANKARA ASKİ S.K 1
57 ŞAFAK YANIK EDİRNE FERDİ LİSANS 1
58 ALPARSLAN BAYRAKLI ANTALYA FERDİ LİSANS 1
59 ALİ GÖKÇEN MANİSA FERDİ LİSANS 1
60 İSMET KARABULUT İSTANBUL FERDİ LİSANS 0
61 KAHRAMAN ŞAHİN ANTALYA FERDİ LİSANS 1
62 SELÇUK KILIÇARSLAN YALOVA FERDİ LİSANS 1
63 ZÜLFİKAR ÇAKIR DÜZCE FERDİ LİSANS 0
64 SERDAR ÇAVUŞOĞLU ANKARA ASKİ S.K 1

             BAŞALTI BOYU (96 kişi)
Sıra Adı Soyadı İliKulübüPuanı
1 ERDAL DUMAN KOCAELİ KOCAELİ BÜYÜKŞEHİR BELEDİYE KAĞIT S.K 16
2 SEÇKİN DUMAN KOCAELİ KOCAELİ BÜYÜKŞEHİR BELEDİYE KAĞIT S.K 11
3 ENES DOĞAN ANTALYA FERDİ LİSANS 8
3 HAMZA ÖZKARADENİZ KOCAELİ FERDİ LİSANS 9
5 TOLGA TURAN ANTALYA FERDİ LİSANS 7
6 SERHAT ELVAN ANTALYA FERDİ LİSANS 7
7 ONUR SUSUZ ANTALYA FERDİ LİSANS 7
8 BEKİR ERYÜCEL ÇORUM FERDİ LİSANS 7
9 KEMAL ŞAHİN SAMSUN FERDİ LİSANS 5
10 ERKAN TAŞ İSTANBUL FERDİ LİSANS 5
11 EMRE GÜRBÜZ KOCAELİ KOCAELİ BÜYÜKŞEHİR BELEDİYE KAĞIT S.K 4
12 YUNUS EMRE YAMAN ANKARA ASKİ S.K 5
13 KADİR GÜLEŞEN ÇANKIRI FERDİ LİSANS 4
14 NECİP AL BALIKESİR BALIKESİR BÜYÜKŞEHİR BELEDİYESPOR KULÜBÜ 5
15 YİĞİT YILMAZ KOCAELİ FERDİ LİSANS 4
16 HASAN GÜZELLER ANTALYA FERDİ LİSANS 4
17 RIDVAN KAYA SAKARYA SAKARYA BÜYÜKŞEHİR BELEDİYE S.K 3
18 BAKİ ŞAHİN İSTANBUL FERDİ LİSANS 2
19 HASAN BORUCU ANTALYA SERİK BELEDİYE S.K 3
20 HALİL CAN DAĞCAN ANKARA ASKİ S.K 2
21 HÜSEYİN KALAYCI TOKAT ALMUS GENÇLİK S.K 3
22 YAŞAR ŞAN ANKARA ASKİ S.K 3
23 BURAK KAYA YALOVA FERDİ LİSANS 2
24 RECEP ÜSTÜNDAĞ ANTALYA FERDİ LİSANS 2
25 MEVLÜT KÖKEN ANTALYA FERDİ LİSANS 2
26 İLHAN KIRMIZIKAN ANTALYA SERİK BELEDİYE S.K 3
27 HÜSEYİN CİVELEK AMASYA FERDİ LİSANS 3
28 KEREM KAHYA KOCAELİ FERDİ LİSANS 3
29 MURAT ÖZKAN TOKAT TURHAL BELEDİYESİ GÜREŞ S.K 2
30 BAYRAM ARSLANTAŞ ANTALYA SERİK BELEDİYE S.K 3
31 FERİDUN ÇATAK ANKARA ASKİ S.K 2
32 AYKUT IŞIK BALIKESİR FERDİ LİSANS 3
33 MERT ALTIN KOCAELİ FERDİ LİSANS 1
34 MUSTAFA CEBECİ AMASYA FERDİ LİSANS 0
35 HASAN ERGİN ANTALYA FERDİ LİSANS 0
36 BERAT PEHLİVANOĞLU KOCAELİ GÖLCÜK BELEDİYE S.K 1
37 YÜCEL YAZICI SAMSUN FERDİ LİSANS 0
38 CEMALİ KÜÇÜKGÜÇLÜ ANTALYA FERDİ LİSANS 1
39 HAKKI CEYLAN ÇORUM FERDİ LİSANS 0
40 EKREM AKIN KOCAELİ FERDİ LİSANS 0
41 ERHAN YILMAZ DENİZLİ PAMUKKALE BELEDİYE S.K 1
42 KAZIM SAN KOCAELİ GÖLCÜK BELEDİYE S.K 1
43 NAZMİ ŞAHİN ANTALYA FERDİ LİSANS 0
44 BURHAN ŞAHİN ANKARA FERDİ LİSANS 0
45 ÖMER FARUK KAYMAK ORDU FERDİ LİSANS 0
46 ABDULLAH KAÇMAZOĞLU KOCAELİ KOCAELİ BÜYÜKŞEHİR BELEDİYE KAĞIT S.K 0
47 DÜNDAR ŞAN ANKARA ASKİ S.K 1
48 BURAK ŞAHİN İSTANBUL FERDİ LİSANS 0
49 ÖMER FARUK KALENDER ÇORUM FERDİ LİSANS 1
50 FARUK KOCA ANTALYA FERDİ LİSANS 0
51 RECEP BÖLME BALIKESİR BALIKESİR BÜYÜKŞEHİR BELEDİYESPOR KULÜBÜ 0
52 SERKAN DUMAN ANTALYA FERDİ LİSANS 1
53 HAKAN AYDOĞAN BURSA FERDİ LİSANS 0
54 OKAN YAVAŞ BURSA FERDİ LİSANS 0
55 BAYRAM DOĞAN AMASYA FERDİ LİSANS 1
56 SEFA ÜNGÖR SİVAS FERDİ LİSANS 0
57 ABDÜLHAMİT ALTUN KOCAELİ KOCAELİ BÜYÜKŞEHİR BELEDİYE KAĞIT S.K 0
58 TUFAN GÜZEL ANTALYA MCM ÖZPARLAR S.K 1
59 UÇAR DEDE KASTAMONU FERDİ LİSANS 0
60 OSMAN KARATAŞ ANTALYA FERDİ LİSANS 0
61 MUSTAFA KEMAL KIYI KOCAELİ KOCAELİ BÜYÜKŞEHİR BELEDİYE KAĞIT S.K 1
62 ABDULREFİK ÖNER KOCAELİ GÖLCÜK BELEDİYE S.K 1
63 BARIŞ KATMERLİKAYA BURSA FERDİ LİSANS 0
64 ATİLLA BALCI TOKAT ZİLE GENÇLİK HİZMETLERİ VE S.K 0

             BAŞ BOYU (67 kişi)
Sıra Adı Soyadı İliKulübüPuanı
1 ORHAN OKULU ANTALYA MURATPAŞA BELEDİYESİ S.K 15
2 YUSUF CAN ZEYBEK ANTALYA FERDİ LİSANS 10
3 ALİ GÜRBÜZ ANTALYA FERDİ LİSANS 8
3 HÜSEYİN  GÜMÜŞALAN KOCAELİ KOCAELİ BÜYÜKŞEHİR BELEDİYE KAĞIT S.K 8
5 RECEP TASLAK MANİSA FERDİ LİSANS 6
6 NEDİM GÜREL KOCAELİ KOCAELİ BÜYÜKŞEHİR BELEDİYE KAĞIT S.K 6
7 İSMAİL KOÇ EDİRNE FERDİ LİSANS 6
8 İSMAİL BALABAN ANTALYA FERDİ LİSANS 6
9 FURKAN DURMUŞ ALTIN ANTALYA FERDİ LİSANS 4
10 MUSTAFA BATU ANTALYA FERDİ LİSANS 4
11 MUSTAFA DOĞAN ÖZKAYA ANTALYA FERDİ LİSANS 4
12 YILDIRAY AKIN KOCAELİ GÖLCÜK BELEDİYE S.K 4
13 ERTUĞRUL DAĞDEVİREN BALIKESİR FERDİ LİSANS 4
14 FARUK AKKOYUN KOCAELİ KOCAELİ BÜYÜKŞEHİR BELEDİYE KAĞIT S.K 4
15 ALİ İHSAN BATMAZ ANTALYA FERDİ LİSANS 4
16 MUSTAFA TAŞ İSTANBUL FERDİ LİSANS 4
17 FATİH ATLI SAMSUN FERDİ LİSANS 2
18 TANJU GEMİCİ KOCAELİ KOCAELİ BÜYÜKŞEHİR BELEDİYE KAĞIT S.K 2
19 SÜLEYMAN AYKIRI SAKARYA FERDİ LİSANS 2
20 SALİH DORUM ANTALYA MCM ÖZPARLAR S.K 2
21 GÖKHAN ARICI KOCAELİ FERDİ LİSANS 2
22 SERDAR YILDIRIM ANKARA ASKİ S.K 2
23 İSMAİL ERKAL ANTALYA FERDİ LİSANS 2
24 MUSTAFA ARSLAN KOCAELİ KOCAELİ BÜYÜKŞEHİR BELEDİYE KAĞIT S.K 2
25 SERHAT BALCI İSTANBUL FERDİ LİSANS 2
26 MECİT YILDIRIM İSTANBUL FERDİ LİSANS 2
27 ÜNAL KARAMAN ANKARA ASKİ S.K 2
28 ALİ ALTUN ANTALYA FERDİ LİSANS 2
29 ALİ RIZA KAYA AMASYA FERDİ LİSANS 2
30 İSMAİL GÜZEL KONYA FERDİ LİSANS 2
31 RECEP KARA KOCAELİ KOCAELİ BÜYÜKŞEHİR BELEDİYE KAĞIT S.K 2
32 HAMZA KÖSEOĞLU ANKARA ASKİ S.K 2
33 KAAN KAYA YALOVA FERDİ LİSANS 0
34 SEMİH TURGUT YALOVA FERDİ LİSANS 0
35 MEHMET YEŞİL YEŞİL BALIKESİR FERDİ LİSANS 0
36 OKAN ACAR ANTALYA FERDİ LİSANS 0
37 FATİH ÇAKIROĞLU İSTANBUL FERDİ LİSANS 0
38 ABDULLAH GÜNGÖR İSTANBUL FERDİ LİSANS 0
39 HASAN ZEYBEK BALIKESİR FERDİ LİSANS 0
40 ALİ GÜNGÖR EKİN KOCAELİ FERDİ LİSANS 0
41 RAMAZAN BİRCAN ANTALYA FERDİ LİSANS 0
42 HÜSEYİN DEMİR ANTALYA SERİK BELEDİYE S.K 0
43 SERKAN SERTTÜRK İSTANBUL FERDİ LİSANS 0
44 ALİ GÖKÇEN MANİSA FERDİ LİSANS 0
45 HASAN CENGİZ ANTALYA FERDİ LİSANS 0
46 EMRE ERKAL ANTALYA FERDİ LİSANS 0
47 FATİH KOYUNCU İSTANBUL FERDİ LİSANS 0
48 ÖZKAN YILMAZ ANKARA ASKİ S.K 0
49 TURAN BALABAN ANTALYA FERDİ LİSANS 0
50 HÜSEYİN İYİCAN MANİSA FERDİ LİSANS 0
51 ONUR ŞENEL MANİSA FERDİ LİSANS 0
52 ERKAN ERTAN KOCAELİ FERDİ LİSANS 0
53 AHMET KAVAKCI SAKARYA FERDİ LİSANS 0
54 ALİ YANATMA MUĞLA FERDİ LİSANS 0
55 KÜRŞAT ŞEVKİ KORKMAZ ANTALYA MCM ÖZPARLAR S.K 0
56 ŞAHALİ KURT ANTALYA FERDİ LİSANS 0
57 RECEP ÇAKIR ANTALYA FERDİ LİSANS 0
58 SALİH ERİNÇ İSTANBUL FERDİ LİSANS 0
59 ONUR BALCI TOKAT ALMUS GENÇLİK S.K 0
60 MENDERES SALTIK MANİSA FERDİ LİSANS 0
61 RIZA YILDIRIM TOKAT FERDİ LİSANS 0
62 AHMET SELBEST ÇORUM FERDİ LİSANS 0
63 OSMAN AYNUR İSTANBUL FERDİ LİSANS 0
64 SÜLEYMAN BAŞAR ANTALYA FERDİ LİSANS 0

Hatalı Sonuç için Whatsapp ile iletişime geçiniz.. Tıklayınız..