TÜRKİYE GELENEKSEL GÜREŞLER FEDERASYONU

CW ENERJİ TÜRKİYE YAĞLI GÜREŞ LİGİ

ŞAHİNBEY BELEDİYESİ YAĞLI PEHLİVAN GÜREŞLERİ

24-25 HAZİRAN 2023

             MİNİK BİR BOYU (51 kişi)
Sıra Adı Soyadı İliKulübüPuanı
1 İBRAHİM EFE ÜNALDI ADANA 8
2 HAMZA ÇETİN ERZURUM FERDİ LİSANS 7
3 MEHMET AYDOĞAN KAHRAMANMARAŞ FERDİ LİSANS 6
3 BATUHAN BOZDOĞAN ADANA 5
5 GAZİ ÖRDEK OSMANİYE FERDİ LİSANS 4
6 SÜLEYMAN ÖZTÜRK GAZİANTEP 3
7 İBRAHİM SERPİLOĞLU MERSİN İÇEL 2
8 YUSUF ASLAN ADIYAMAN 1
9 UMUT EFE ÇİÇEK ERZURUM FERDİ LİSANS 0
10 ABDULLAH SARI MERSİN İÇEL 0
11 MUHAMMET MUSTAFA KAYA GAZİANTEP 0
12 ÖMER EFE ŞAHBAZ MERSİN İÇEL 0
13 YUNUS EMRAH TIRAŞ GAZİANTEP 0
14 BAYRAM CAN BAL KAHRAMANMARAŞ 0
15 BURAK TEMİZ KAHRAMANMARAŞ 0
16 BAHRİ BERKİN KÖK ADANA 0
17 MÜMİN İBİLOĞLU MERSİN İÇEL 0
18 MUHAMMED BİLAL NADİR KAYA GAZİANTEP 0
19 KAZIM YERAL HATAY-ANTAKYA BEZGE GENÇLİK VE S.K 0
20 YAŞAR EROL KAHRAMANMARAŞ DULKADİROĞLU GÜREŞ S.K 0
21 MUHAMMET BASİR KABA KAHRAMANMARAŞ FERDİ LİSANS 0
22 HASAN VURAL HATAY-ANTAKYA 0
23 EMİRHAN ÖZDEMİR ADIYAMAN 0
24 SEYHAN UZAL ERZURUM FERDİ LİSANS 0
25 METİN ŞAHİN GAZİANTEP 0
26 BERKTUĞ AYTEMİZ KAHRAMANMARAŞ FERDİ LİSANS 0
27 BEKİR DOĞRU HATAY-ANTAKYA 0
28 EMİN SEFA AÇIKALIN ADIYAMAN 0
29 ARDA ENES ÖZMEN MERSİN İÇEL 0
30 YİĞİT ÖZMEN MERSİN İÇEL 0
31 MUHAMMED ENES SARI ADANA 0
32 ABDULĞANİ TUNCER HATAY-ANTAKYA 0
33 YUSUF EMRE KORKMAZ HATAY-ANTAKYA 0
34 BERAT SARIYILDIZ KAHRAMANMARAŞ 0
35 AHMET GAZİ DANIŞ ADIYAMAN 0
36 MUHAMMET BATUHAN DARĞIN GAZİANTEP 0
37 MUHAMMET GÖKTUĞ ĞAYA MERSİN İÇEL 0
38 YASİN AKIN ADIYAMAN 0
39 YİĞİT ZENCİRKIRAN HATAY-ANTAKYA 0
40 ALİ HAYDAR İLDEŞ GAZİANTEP 0
41 İSMET KERİM BEYAZ GAZİANTEP 0
42 YAKUP AKSAY MERSİN İÇEL 0
43 HALİT KANTARCIOĞLU MERSİN İÇEL 0
44 BİLAL NADİR KÖKÜNÜZ KAHRAMANMARAŞ FERDİ LİSANS 0
45 İBRAHİM ŞİMŞEK GAZİANTEP 0
46 MEHMET ALİ GÜNSEVER GAZİANTEP 0
47 YUSUF DOĞAN GAZİANTEP 0
48 ALPASLAN PAŞA GENÇ MERSİN İÇEL 0
49 EMRE ÇİFTÇİ MERSİN İÇEL 0
50 SAMET SETTAR KARAOĞLAN GAZİANTEP GAZİANTEP BELEDİYE S.K 0
51 MUHAMMED GÜRBÜZ GAZİANTEP 0

             MİNİK İKİ BOYU (38 kişi)
Sıra Adı Soyadı İliKulübüPuanı
1 İBRAHİM BERA KIVRAK KAHRAMANMARAŞ FERDİ LİSANS 8
2 HABBAP TURSUN ERZURUM FERDİ LİSANS 7
3 MEHMET EMİR ÖZDEMİR HATAY-ANTAKYA 6
3 HAMZA OK HATAY-ANTAKYA FERDİ LİSANS 5
5 NEBİ DURAK ADANA 4
6 METİN BOLAT KAHRAMANMARAŞ FERDİ LİSANS 3
7 TUNAHAN POLAT ERZURUM FERDİ LİSANS 2
8 BERAT ALKAN ADIYAMAN 1
9 ALİ SARIKAYA KAHRAMANMARAŞ FERDİ LİSANS 0
10 MAHMUT CAN KORKMAZ OSMANİYE FERDİ LİSANS 0
11 ŞAMİL ŞAHAN KAHRAMANMARAŞ KAHRAMANMARAŞ SOSYAL GÜVENLİK KURUMU S.K 0
12 YUSUF MİRAÇ ÇAYIR GAZİANTEP 0
13 MUHAMMED MAHMUT KEKÇE GAZİANTEP 0
14 SİNAN MERT GÖKDAŞ KAHRAMANMARAŞ 0
15 EYÜP YUSUF CAN KAYA ADIYAMAN 0
16 HÜSEYİN TUNCAY HATAY-ANTAKYA BEZGE GENÇLİK VE S.K 0
17 OSMAN EMRE ARSLAN GAZİANTEP 0
18 AHMET GÖÇER MERSİN İÇEL 0
19 YAKUP KOŞAR HATAY-ANTAKYA BEZGE GENÇLİK VE S.K 0
20 ALİ SERKAN SERPİCİ GAZİANTEP 0
21 OĞUZHAN TUNCER HATAY-ANTAKYA BEZGE GENÇLİK VE S.K 0
22 MUHAMMET EMİN ÇALIŞIR ADIYAMAN 0
23 EROL KANAT HATAY-ANTAKYA BEZGE GENÇLİK VE S.K 0
24 YUSUF DABAN KAHRAMANMARAŞ FERDİ LİSANS 0
25 KEMAL EKER GAZİANTEP 0
26 MİRAÇ KARACA HATAY-ANTAKYA 0
27 YUNUS EMRE KÖKÜNÜZ KAHRAMANMARAŞ FERDİ LİSANS 0
28 ABDULLAH ŞIRİMU GAZİANTEP GAZİANTEP BELEDİYE S.K 0
28 MUHAMMED YUSUF İNAL OSMANİYE FERDİ LİSANS 0
30 YAVUZ SELİM ÖZSOY GAZİANTEP GAZİANTEP BELEDİYE S.K 0
31 YUSUF SOLMAZ GAZİANTEP 0
32 ALİ OSMAN GÖÇER MERSİN İÇEL 0
33 HALİL İBRAHİM PALAMUT GAZİANTEP 0
34 MUHAMMET ALİ GÖÇMEZ ADIYAMAN 0
35 ABDULGANİ DABAN KAHRAMANMARAŞ FERDİ LİSANS 0
36 MUHAMMED ALBAYRAK HATAY-ANTAKYA FERDİ LİSANS 0
37 MEHMET GÖÇER MERSİN İÇEL 0
38 ŞEVKİ ESKİ KAHRAMANMARAŞ 0

             TEŞVİK BİR BOYU (42 kişi)
Sıra Adı Soyadı İliKulübüPuanı
1 MERT CAN ÇİÇEK ERZURUM FERDİ LİSANS 8
2 ABDULLAH EKİNCİ GAZİANTEP 7
3 ABDULLAH SAMET HOPLAMAZ ADANA 6
3 MUSTAFA BEŞEN KAHRAMANMARAŞ FERDİ LİSANS 5
5 YİĞİT HAMZA EGEMEN ADANA 4
6 HÜSEYİN BOZTEKE ADANA 3
7 MAHMUT GAZİ ASLAN ADIYAMAN 2
8 TUĞRAHAN GÖÇEN MERSİN İÇEL 1
9 MEHMET BOZTEPE OSMANİYE FERDİ LİSANS 0
10 SELAHATTİN SAYAN MERSİN İÇEL 0
11 MUHSİN ALP KIVRAK KAHRAMANMARAŞ FERDİ LİSANS 0
12 ABDULLAH BİLGİN HATAY-ANTAKYA 0
13 EMRAH ÖKELİ GAZİANTEP 0
14 MUSTAFA ŞEKER OSMANİYE FERDİ LİSANS 0
15 ABDULLAH YİĞİT SARI MERSİN İÇEL 0
16 MUSTAFA KÜRŞAT HANÇER ERZURUM FERDİ LİSANS 0
17 SELAHATTİN KORKMAZ HATAY-ANTAKYA BEZGE GENÇLİK VE S.K 0
18 YUNUS EMRE YILMAZ HATAY-ANTAKYA 0
19 EMİRCAN KOLDAGÜÇ ERZURUM FERDİ LİSANS 0
20 MUSTAFA DERDİYOK ERZURUM FERDİ LİSANS 0
21 HANİFİ KELLECİOĞLU GAZİANTEP 0
22 YASİN MERT İLDEŞ GAZİANTEP 0
23 BERKAY SEVİNÇ GAZİANTEP 0
24 METE ÖZTÜRK ADANA 0

             TEŞVİK İKİ BOYU (37 kişi)
Sıra Adı Soyadı İliKulübüPuanı
1 EMİRHAN ÇAYIR KAHRAMANMARAŞ FERDİ LİSANS 8
2 İBRAHİM HALİL KORKMAZ GAZİANTEP 7
3 ALİ SARIKAYA KAHRAMANMARAŞ FERDİ LİSANS 6
3 ALPEREN GEREK KAHRAMANMARAŞ 5
5 EMİRHAN IŞIKFENER MERSİN İÇEL 4
6 ÖMER OSMAN KESKİN ERZURUM FERDİ LİSANS 3
7 MUSTAFA AKYILDIZ KAHRAMANMARAŞ KAHRAMANMARAŞ SOSYAL GÜVENLİK KURUMU S.K 2
8 EMİR EKEN ADANA 1
9 YİĞİT EFE DEMİRCAN MERSİN İÇEL 0
10 MEHMET ALİ AKKAYA KAHRAMANMARAŞ FERDİ LİSANS 0
11 SEMİH AKKUTLU MERSİN İÇEL 0
12 RECEP ARSLAN GAZİANTEP 0
13 MEHMET FATİH EMEKLİ KAHRAMANMARAŞ FERDİ LİSANS 0
14 BERAT YAVUZ ADANA 0
15 ÖMER ERDEM ÖZKARACA GAZİANTEP 0
16 MUHAMMET ENES KARTAL GAZİANTEP 0
17 MEHMET EMİN MENENGİÇ ADANA 0
18 MUHAMMET ALİ UYDURAN OSMANİYE FERDİ LİSANS 0
19 MUHAMMET BERAT TÜNÇMEN ADIYAMAN 0
20 TANER POLAT ERZURUM FERDİ LİSANS 0
21 ALİ ALP ARSLAN KAHRAMANMARAŞ 0
22 MUHAMMED ALİ ERGEN ADIYAMAN 0
23 MUHARREM MİTHATCAN ERDAL OSMANİYE FERDİ LİSANS 0
24 İHSAN EREN KUTSAL KAHRAMANMARAŞ FERDİ LİSANS 0
25 ABDULLAH SERPİCİ GAZİANTEP 0
26 TALHA GÜNSEVER GAZİANTEP 0
27 HAMİT GÜMÜŞ OSMANİYE FERDİ LİSANS 0
28 HASAN SARIKAYA ADIYAMAN 0
29 BEDİRHAN FIRAT İPEK HATAY-ANTAKYA 0
30 MUHAMMET CAFER TİNTİN HATAY-ANTAKYA FERDİ LİSANS 0
31 MUHAMMED YASİN İLMİ ANTALYA FERDİ LİSANS 0
32 MÜCAHİDDİN KEÇELİ HATAY-ANTAKYA İSKENDERUN HİLAL S.K 0
33 SAMED ÇETİNKAYA OSMANİYE FERDİ LİSANS 0
34 TARIK ERKAN DEMİR KAHRAMANMARAŞ 0
35 MUSTAFA TAHA ÇELİK ADIYAMAN 0
36 RAMAZAN TUNÇ MERSİN İÇEL 0
37 DANYAL HÜSEYİN DUDAKLI MERSİN İÇEL 0

             TOZKOPARAN BOYU (92 kişi)
Sıra Adı Soyadı İliKulübüPuanı
1 YİĞİT ARDA ALUÇ ANTALYA KUMLUCA DEMİRSPOR KULÜBÜ 15
2 MUSTAFA YILDIZ ANTALYA FERDİ LİSANS 11
3 HASBİ BOZCA BALIKESİR FERDİ LİSANS 8
3 MEHMET ARDA TANIR MUĞLA FERDİ LİSANS 8
5 KEREM UYGUN KOCAELİ KOCAELİ BÜYÜKŞEHİR BELEDİYE KAĞIT S.K 6
6 ZEKİ ALP BULUT ANTALYA FERDİ LİSANS 7
7 OĞUZHAN SÜLEYMAN SUNAR ANTALYA FERDİ LİSANS 6
8 ASIM GÖNÜLTAŞ SAMSUN FERDİ LİSANS 6
9 MUHAMMED ALİ ŞİPAL DENİZLİ FERDİ LİSANS 4
10 HÜSEYİN YİĞİT KUTLU SAMSUN 19 MAYIS ENGİZ S.K 4
11 SELAHATTİN EFE DEMİRCAN SAMSUN SAMSUN İLKADIM BELEDİYESİ S.K 4
12 KEREM ÖZDEMİR ÇANKIRI ELDİVAN BELEDİYE S.K 5
13 İSA DEMİR ANTALYA FERDİ LİSANS 5
14 METE İSA AYDIN SAMSUN 19 MAYIS ENGİZ S.K 4
15 ARDA PAF ANTALYA FERDİ LİSANS 5
16 MUHAMMED DEMİRAYAK ANTALYA FİNİKE BELEDİYE S.K 5
17 ARDA SÜLEK ANTALYA FERDİ LİSANS 3
18 ÖMER GÜL KOCAELİ KOCAELİ BÜYÜKŞEHİR BELEDİYE KAĞIT S.K 3
19 MAHMUT EREN ÇAPKIN BALIKESİR FERDİ LİSANS 3
20 ARİF BOLAT KAHRAMANMARAŞ 3
21 CAN ERGEN İSTANBUL ÇATALCA BELEDİYESPOR KULÜBÜ 3
22 ALPEREN ÖZTAŞ ADANA 3
23 VOLKAN BİLGİN TOKAT FERDİ LİSANS 3
24 ERTAN ÇAKIR BALIKESİR FERDİ LİSANS 3
25 BAHADIR BİÇAK BALIKESİR FERDİ LİSANS 3
26 MUHAMMED ŞERİF SABANCI ÇORUM FERDİ LİSANS 3
27 ALİ MERT UÇTU ANTALYA FERDİ LİSANS 3
28 HASAN GÜLENÇ MANİSA FERDİ LİSANS 3
29 EMRE BARAN MUĞLA FERDİ LİSANS 3
30 EGEHAN İŞBİLEN BALIKESİR FERDİ LİSANS 3
31 MEHMET KEMAL GÖKOLUK KAHRAMANMARAŞ 3
32 EMİRHAN ALP YILDIZ YALOVA FERDİ LİSANS 3
33 MEHMET BARIŞ GÜZELOĞLU AMASYA FERDİ LİSANS 1
34 İBRAHİM YÖRÜK ANTALYA FERDİ LİSANS 1
35 ASİLHAN TEKELİ MERSİN İÇEL 1
36 EMRE KIZILKAYALI DENİZLİ FERDİ LİSANS 1
37 İSKENDER YASİN DOĞAN GAZİANTEP 1
38 İSMAİLCAN YÜCE İSTANBUL FERDİ LİSANS 1
39 CENGİZ HAN DİKME BALIKESİR FERDİ LİSANS 1
40 ENES SUCU ERZURUM FERDİ LİSANS 1
41 İBRAHİM ÇAĞAN ÖZTÜRK KOCAELİ KOCAELİ BÜYÜKŞEHİR BELEDİYE KAĞIT S.K 1
42 ASIM OĞUZHAN AHAT BALIKESİR FERDİ LİSANS 1
43 AHMET KAMİL GÖZÜBOL KAHRAMANMARAŞ FERDİ LİSANS 1
44 FURKAN HAKİM DUMAN KAHRAMANMARAŞ 1
45 BEDİRHAN KARAKOÇ ERZURUM FERDİ LİSANS 1
46 MAHMUD MÜNİR GÖKÇE TOKAT FERDİ LİSANS 1
47 YUSUF KAAN KAŞLI ANTALYA MURATPAŞA BELEDİYESİ S.K 1
48 EMRE ÇETİN BALIKESİR FERDİ LİSANS 1
49 ÖMER FARUK TOPRAK BALIKESİR FERDİ LİSANS 1
50 AZİZ EFE METİN ANTALYA KUMLUCA DEMİRSPOR KULÜBÜ 1
51 MUSACAN TEKE ANTALYA FİNİKE BELEDİYE S.K 1
52 ALİ EFE ALCI ADANA 1
53 GÖKHAN CUMBUL ANTALYA FERDİ LİSANS 1
54 ALPEREN TÜLÜCE OSMANİYE FERDİ LİSANS 1
55 ALİ ŞAHİN KARA ADANA 1
56 ÖMER ERGİN ANTALYA FERDİ LİSANS 1
57 EJDER SARIKAYA KAHRAMANMARAŞ FERDİ LİSANS 1
58 HASAN YEŞİL MANİSA FERDİ LİSANS 1
59 AHMET UZUN ADANA 1
60 SALİM SARIPINAR ADANA 1
61 MUHAMMED FATİH ÖZSOY GAZİANTEP GAZİANTEP BELEDİYE S.K 1
62 ABDULKADİR KOÇYİĞİT ÇANKIRI FERDİ LİSANS 1
63 ALİ HAYDAR TOKGÖZ KAHRAMANMARAŞ FERDİ LİSANS 1
64 ALİ KILINÇ ANTALYA KUMLUCA DEMİRSPOR KULÜBÜ 1

             AYAK BOYU (124 kişi)
Sıra Adı Soyadı İliKulübüPuanı
1 BARIŞ KEMAL YİĞİT KOCAELİ İZMİT BELEDİYE S.K 15
2 ADNAN YEŞİL HORZUM ANTALYA FERDİ LİSANS 11
3 MUHAMMET ALTUNÖRS SAMSUN SAMSUN İLKADIM BELEDİYESİ S.K 9
3 SELLAHATTİN CAN BALIKESİR FERDİ LİSANS 9
5 TEYFİK GÜLTER ANTALYA FERDİ LİSANS 7
6 METİN BATUK ANTALYA ANTALYA BÜYÜKŞEHİR BELEDİYESİ S.K 7
7 ARDA ÖZMUTLU İSTANBUL ÇATALCA BELEDİYESPOR KULÜBÜ 7
8 AŞKIN GÖNÜLTAŞ SAMSUN SAMSUN İLKADIM BELEDİYESİ S.K 7
9 YILMAZ KALYONCU KAHRAMANMARAŞ FERDİ LİSANS 5
10 KEREM BERK AKDAĞ ANTALYA FERDİ LİSANS 5
11 OĞUZHAN DİKME BALIKESİR FERDİ LİSANS 5
12 MUSTAFA ÇELİK BURSA BURSA BÜYÜKŞEHİR BELEDİYE S.K 5
13 BUĞRA ERTEN ANTALYA FİNİKE BELEDİYE S.K 5
14 IŞIK ÇETİN BAYRAKDAR ADANA 4
15 KAAN TORUNOĞLU ANTALYA KUMLUCA DEMİRSPOR KULÜBÜ 5
16 BUĞRA REŞAT AKMAN ANTALYA FİNİKE BELEDİYE S.K 5
17 SOYKAN BERKE KINDIR ANTALYA FERDİ LİSANS 3
18 BAYRAM GÜMÜŞDAĞ EDİRNE FERDİ LİSANS 3
19 BURAK SARI DENİZLİ PAMUKKALE BELEDİYE S.K 3
20 SEMİH KAYACAN ÇANKIRI ELDİVAN BELEDİYE S.K 3
21 İBRAHİM ÇÜRÜK MANİSA FERDİ LİSANS 3
22 FATİH ÖZGEN KAHRAMANMARAŞ FERDİ LİSANS 3
23 ERAY TOPAL KAHRAMANMARAŞ FERDİ LİSANS 3
24 EREN BİLGİÇ ANTALYA FERDİ LİSANS 3
25 KEMAL ARDA AKBAŞ ANTALYA FERDİ LİSANS 3
26 SERHAT ABAY DENİZLİ FERDİ LİSANS 3
27 AHMET ENES KARASABAN ANTALYA FİNİKE BELEDİYE S.K 3
28 ŞABAN KILINÇ ANTALYA FERDİ LİSANS 3
29 ARDA GÜNDOĞDU BALIKESİR FERDİ LİSANS 3
30 EMRE ÇİFTÇİ ADANA 2
31 İSMAİL EREN BOZKURT BALIKESİR FERDİ LİSANS 3
32 MEHMET CANAVARCI MUĞLA FERDİ LİSANS 3
33 AHMET ARISOY GAZİANTEP 1
34 MEHMET TUNCA ÇITAK KOCAELİ KOCAELİ BÜYÜKŞEHİR BELEDİYE KAĞIT S.K 1
35 HAMZA ÇELİK KAHRAMANMARAŞ 1
36 KEREM TINMAZ BALIKESİR FERDİ LİSANS 1
37 EBUL FARUK ÇAKIR ANTALYA FERDİ LİSANS 1
38 TEVRAT GÖL ORDU FERDİ LİSANS 1
39 MEHMET ALİ BATU ANTALYA ANTALYA BÜYÜKŞEHİR BELEDİYESİ S.K 1
40 EMİR HARMANCI ÇANKIRI FERDİ LİSANS 1
41 SÜLEYMAN YILDIRIM SİVAS SİVAS DEMİRSPOR KULÜBÜ 1
42 ABDÜLKADİR SUBAŞI ANTALYA FERDİ LİSANS 1
43 İBRAHİM HALİL AKKUTLU MERSİN İÇEL 1
44 RAMAZAN ALPER SARIKAYA ANTALYA FERDİ LİSANS 1
45 BERAT ARDA GÜN TOKAT FERDİ LİSANS 0
46 MUSTAFA KOYUN ÇANKIRI ELDİVAN BELEDİYE S.K 1
47 EGE HASAN KABLAN İSTANBUL FERDİ LİSANS 1
48 YUSUF TOSUN KAHRAMANMARAŞ 1
49 TUNAHAN ÇETİN ORDU FERDİ LİSANS 1
50 MAHMUT YAYLA OSMANİYE FERDİ LİSANS 1
51 SEMİH CAN GELEŞ ANKARA KAHRAMANKAZAN BELEDİYE S.K 1
52 DURMUŞ ALİ FİDAN ANTALYA ANTALYA BÜYÜKŞEHİR BELEDİYESİ S.K 1
53 ABDURRAHMAN KARAVELİOĞLU SİVAS 1
54 TOLGA KELLE MUĞLA FERDİ LİSANS 1
55 MEHMET RESUL AVŞAR ADANA GELENEKSEL VE ATA SPORLARI S.K 1
56 İSMAİL BALCI BALIKESİR FERDİ LİSANS 1
57 RAMAZAN TORUN ANTALYA FERDİ LİSANS 1
58 AHMET ARDA OK HATAY-ANTAKYA FERDİ LİSANS 1
59 HASAN AY ANTALYA FERDİ LİSANS 1
60 BAYRAM YARAŞ ANTALYA FERDİ LİSANS 1
61 SAMET DAĞLI ADANA 0
62 SAADETTİN DEV MERSİN İÇEL 1
63 MUHAMMED BERKAY KÖKÇÜ ADANA 1
64 BATUHAN ÇAKMAK OSMANİYE FERDİ LİSANS 0

             DESTE KÜÇÜK BOYU (125 kişi)
Sıra Adı Soyadı İliKulübüPuanı
1 ÖZER ÖZGÜR ASLAN İSTANBUL ÇATALCA BELEDİYESPOR KULÜBÜ 15
2 SERKAN TARIM İSTANBUL ÇATALCA BELEDİYESPOR KULÜBÜ 11
3 EMİRHAN GİRAL İSTANBUL ÇATALCA BELEDİYESPOR KULÜBÜ 9
3 MUHAMMET GÜNGÖRMÜŞ BALIKESİR FERDİ LİSANS 9
5 İSMAİL SAİT IŞIKLI MUĞLA FERDİ LİSANS 7
6 EFE RÜŞTÜ ALTUNTAŞ TOKAT FERDİ LİSANS 7
7 GÜVEN CAN TÜRKOĞLU YALOVA FERDİ LİSANS 7
8 CANER ARSLAN İSTANBUL ÇATALCA BELEDİYESPOR KULÜBÜ 7
9 KADİR EREN ATLI ANTALYA FERDİ LİSANS 5
10 MUHAMMET BERAT DURAN İSTANBUL ÇATALCA BELEDİYESPOR KULÜBÜ 5
11 MUSTAFA ALİ YALÇIN ANTALYA FERDİ LİSANS 5
12 SALİH CAN TOPCU ANTALYA KUMLUCA DEMİRSPOR KULÜBÜ 5
13 OĞULCAN YURDAKUL İSTANBUL ÇATALCA BELEDİYESPOR KULÜBÜ 4
14 BERKAY OK KOCAELİ KOCAELİ BÜYÜKŞEHİR BELEDİYE KAĞIT S.K 5
15 YAKUP GÖKMEN ÇANKIRI FERDİ LİSANS 5
16 HALİL İBRAHİM ÖZDİN SAMSUN 19 MAYIS ENGİZ S.K 5
17 YUSUF İNCE ANTALYA FERDİ LİSANS 3
18 HÜSEYİN TALHA GÖKOLUK KAHRAMANMARAŞ 3
19 YASİR ÇAVUŞ KOCAELİ GÖLCÜK BELEDİYE S.K 3
20 HÜSEYİN ARDA İPEK HATAY-ANTAKYA 3
21 FATİH ÇELİK ÇANKIRI ELDİVAN BELEDİYE S.K 3
22 MUSTAFA EMİR ÖĞE ANTALYA FERDİ LİSANS 3
23 ENES İNCİ BALIKESİR BALIKESİR BÜYÜKŞEHİR BELEDİYESPOR KULÜBÜ 3
24 YAHYA AYDIN KOCAELİ GÖLCÜK BELEDİYE S.K 3
25 HÜSEYİN AYANOĞLU ANTALYA ANTALYA BÜYÜKŞEHİR BELEDİYESİ S.K 3
26 ABDURRAHMAN MUTLU SAKARYA SAKARYA BÜYÜKŞEHİR BELEDİYE S.K 3
27 NAZİF KAAN YILMAZ ANTALYA FERDİ LİSANS 3
28 İSMAİL BERKAY TUFAN MANİSA FERDİ LİSANS 3
29 MUSTAFA ÇAKAR BALIKESİR FERDİ LİSANS 2
30 YAŞAR ALKAN ANTALYA FERDİ LİSANS 3
31 BURHAN SEZER SAMSUN FERDİ LİSANS 3
32 ARDA ERKAN AVCUOĞLU İSTANBUL ÇATALCA BELEDİYESPOR KULÜBÜ 3
33 SEFA YILDIRIM TOKAT FERDİ LİSANS 1
34 EFE İLHAN BALIKESİR BALIKESİR BÜYÜKŞEHİR BELEDİYESPOR KULÜBÜ 1
35 İSMAİL HAKKI TARAKÇI KAHRAMANMARAŞ 1
36 HALİL CEYLAN ANTALYA FERDİ LİSANS 1
37 AHMET BAYKAL HATAY-ANTAKYA 1
38 HASAN KABAN ANTALYA FERDİ LİSANS 1
39 ARDA ÇETİN ANTALYA FERDİ LİSANS 1
40 OSMAN GÖKÇEN ANTALYA MCM ÖZPARLAR S.K 1
41 SİNAN ÇETİN ANTALYA FERDİ LİSANS 1
42 BURAK ORHUN BOLAT KAHRAMANMARAŞ FERDİ LİSANS 1
43 MEHMET EMİN ÇETİN ANTALYA FERDİ LİSANS 1
44 İLKER GÖNÜLTAŞ İSTANBUL SANCAKTEPE BELEDİYE S.K 1
45 EREN İNCE ANTALYA MURATPAŞA BELEDİYESİ S.K 1
46 HAYDAR BİRKAN DEMİR ANTALYA FERDİ LİSANS 1
47 EMİRHAN KARASABAN ANTALYA FİNİKE BELEDİYE S.K 1
48 EKREM MUSTAFA KARACA BALIKESİR FERDİ LİSANS 1
49 OSMAN ŞİMŞEK ANTALYA FERDİ LİSANS 1
50 OSMAN KORAY YILMAZ ANTALYA FERDİ LİSANS 1
51 ENES OLGUN YALOVA FERDİ LİSANS 1
52 MUHAMMED EMİN İSPİR KAHRAMANMARAŞ FERDİ LİSANS 1
53 GENCAY CAN BALIKESİR FERDİ LİSANS 1
54 HİKMET ÇAĞRI GÜLER ADANA FERDİ LİSANS 1
55 İBRAHİM ÖNCÜ ANTALYA FERDİ LİSANS 1
56 YUSUF EMİRHAN TOSUN GAZİANTEP FERDİ LİSANS 1
57 SONAY ÇETİNKAYA İSTANBUL ÇATALCA BELEDİYESPOR KULÜBÜ 1
58 BÜNYAMİN ATEŞ GAZİANTEP 1
59 ENES DOĞAN UZUNÇAR BALIKESİR FERDİ LİSANS 1
60 AYHAN İNCEDOĞAN ANTALYA FERDİ LİSANS 1
61 ORHAN ÇAĞTAY GAZİANTEP 0
62 BARIŞ AKÇAY ORDU FERDİ LİSANS 1
63 AYHAN EGE GÜNDOĞDU ANTALYA FERDİ LİSANS 1
64 MUSTAFA ESER ANTALYA FERDİ LİSANS 1

             DESTE ORTA BOYU (104 kişi)
Sıra Adı Soyadı İliKulübüPuanı
1 ALPEREN DÜZENCİ ÇORUM FERDİ LİSANS 15
2 EMİRHAN TAŞ İSTANBUL ÇATALCA BELEDİYESPOR KULÜBÜ 11
3 HÜSEYİN ŞENEL SAMSUN FERDİ LİSANS 9
3 MUSTAFA NAZ ANTALYA FERDİ LİSANS 9
5 ONUR KESKİN BURSA FERDİ LİSANS 7
6 BERKAY ARICI ANTALYA KAŞ BELEDİYE S.K 6
7 MİKRAİL BİLEN BURSA FERDİ LİSANS 7
8 AHMET KIZIL ANTALYA FERDİ LİSANS 7
9 CENGİZHAN KOCA ANTALYA FERDİ LİSANS 5
10 ABDULLAH BAŞAR BALIKESİR FERDİ LİSANS 5
11 AYHAN EFE MIZRAK ANTALYA FERDİ LİSANS 4
12 FURKAN ELAGÖZ BALIKESİR BALIKESİR BÜYÜKŞEHİR BELEDİYESPOR KULÜBÜ 4
13 KEMAL MISIRCI YALOVA FERDİ LİSANS 4
14 AHMET TUĞYAN ANTALYA FERDİ LİSANS 5
15 SÜLEYMAN HAKAN YILMAZ ANTALYA FİNİKE BELEDİYE S.K 4
16 İBRAHİM BAŞDURAN BALIKESİR FERDİ LİSANS 4
17 KAAN DURGUN ANTALYA ANTALYA BÜYÜKŞEHİR BELEDİYESİ S.K 3
18 CENKER DURMAZ ANTALYA SERİK BELEDİYE S.K 3
19 İSA KÖSE ANTALYA FERDİ LİSANS 3
20 KADİR KARABIYIK MANİSA 3
21 EROL KARTAL EDİRNE FERDİ LİSANS 3
22 CANER YAYKIN EDİRNE FERDİ LİSANS 2
23 YASİN EROĞLU SAMSUN 19 MAYIS ENGİZ S.K 3
24 RAMAZAN EFE BOZTAŞ ANTALYA KUMLUCA DEMİRSPOR KULÜBÜ 3
25 EMİRHAN İLEN ANTALYA FERDİ LİSANS 3
26 YUSUFCAN AKDAŞ BALIKESİR FERDİ LİSANS 3
27 BATUHAN KARABULUT ADANA 2
28 RAMAZAN TAHSİN ÇELİK ANTALYA FERDİ LİSANS 2
29 HAYRETTİN EREN ALAGÖZ KAHRAMANMARAŞ FERDİ LİSANS 2
30 ABDÜLBAKİ YÜKSEL KOCAELİ GÖLCÜK BELEDİYE S.K 3
31 AHMET UCA ANTALYA FERDİ LİSANS 2
32 HİDAYET MEMİŞ ÇANKIRI FERDİ LİSANS 2
33 ENGİN CAN ATALAY ANTALYA ANTALYA BÜYÜKŞEHİR BELEDİYESİ S.K 1
34 SÜLEYMAN BARIŞ ÇARPICI ANTALYA FERDİ LİSANS 1
35 SEMİH ATMACA ERZİNCAN FERDİ LİSANS 1
36 BEKİR ÖZCAN ADANA 1
37 SERHAT ATALAY ANTALYA FERDİ LİSANS 1
38 UMUT ERDOĞAN DENİZLİ PAMUKKALE BELEDİYE S.K 0
39 RASİM TAŞ ANTALYA FERDİ LİSANS 1
40 HARUN SELİM KOÇAK OSMANİYE FERDİ LİSANS 1
41 CEMİL GÖKÇE ANTALYA FİNİKE BELEDİYE S.K 1
42 CAN OSMAN SARI AMASYA FERDİ LİSANS 1
43 POLAT KAN ANTALYA FERDİ LİSANS 0
44 MUHAMMED GÜVEN KÖŞKEROĞLU ADANA 0
45 EMİRHAN YÜCEL SAKARYA SAKARYA BÜYÜKŞEHİR BELEDİYE S.K 0
46 RESUL YAKAN BALIKESİR BALIKESİR BÜYÜKŞEHİR BELEDİYESPOR KULÜBÜ 1
47 SUAT TÜRKMENOĞLU İSTANBUL FERDİ LİSANS 0
48 ŞABAN SEFA KOCA ANTALYA FERDİ LİSANS 0
49 TALHA KORAY GÜMÜŞ ANTALYA KAŞ BELEDİYE S.K 1
50 EMRE ALTINÖZ GAZİANTEP 1
51 ALİOSMAN ÇELİK SAMSUN FERDİ LİSANS 1
52 ÖZGÜR GÜREŞEN KOCAELİ İZMİT BELEDİYE S.K 1
53 MERT ASAL KOCAELİ İZMİT BELEDİYE S.K 1
54 FETTAH YILMAZ MANİSA FERDİ LİSANS 0
55 CANER BAYSAL SAKARYA FERDİ LİSANS 1
56 TUĞRUL EFE IŞIK TOKAT TOKAT GENÇLİK VE S.K 1
57 MEHMET ALİ GÜLEŞEN ÇANKIRI FERDİ LİSANS 1
58 KEREM KAVAKCI ANKARA FERDİ LİSANS 1
59 ÖKKEŞ DUMAN GAZİANTEP 0
60 FİKRET DOLAY ANTALYA FERDİ LİSANS 0
61 MAHMUT TEYFİK AKASLAN GAZİANTEP 0
62 HÜSEYİN SAMET KARACAN ANTALYA FERDİ LİSANS 1
63 HAMİT BURAK FİDAN BALIKESİR FERDİ LİSANS 0
64 CUMALİ TOMAK SAMSUN TEKKEKÖY GÜREŞ GENÇLİK VE S.K 0

             DESTE BÜYÜK BOYU (88 kişi)
Sıra Adı Soyadı İliKulübüPuanı
1 YUSUF KIRAT ANKARA ASKİ S.K 15
2 ALPEREN ATAR BURSA BURSA BÜYÜKŞEHİR BELEDİYE S.K 10
3 YİĞİT KARTAL EDİRNE FERDİ LİSANS 9
3 YUSUF İSLAM TAŞ İSTANBUL ÇATALCA BELEDİYESPOR KULÜBÜ 9
5 AHMET AKBAŞ ÇANKIRI ELDİVAN BELEDİYE S.K 6
6 ÖMER BULUT ANTALYA MCM ÖZPARLAR S.K 7
7 GÖRKEM YASİN ŞEFİK ANTALYA FERDİ LİSANS 6
8 İLKAY AKDAĞ ÇANAKKALE FERDİ LİSANS 6
9 MEHMET İNCEOĞLU ANTALYA FERDİ LİSANS 4
10 OZAN KIL MUĞLA FERDİ LİSANS 4
11 YAHYA ENSAR BAŞDEMİR KOCAELİ KOCAELİ BÜYÜKŞEHİR BELEDİYE KAĞIT S.K 4
12 HAYRETTİN ŞEN KOCAELİ GÖLCÜK BELEDİYE S.K 4
13 OLCAY KIZIL ANTALYA FERDİ LİSANS 4
14 MURAT GONCA İSTANBUL ÇATALCA BELEDİYESPOR KULÜBÜ 5
15 BATUHAN ŞAHİN LAİK ÇORUM FERDİ LİSANS 5
16 ZİYA ALP SELVİ ANTALYA FERDİ LİSANS 4
17 SEYİT SERT SAKARYA SAKARYA BÜYÜKŞEHİR BELEDİYE S.K 3
18 ORHAN GEZER ANTALYA FERDİ LİSANS 2
19 AYHAN ARINÇ ANTALYA FERDİ LİSANS 3
20 MECİT BİÇAK BALIKESİR FERDİ LİSANS 3
21 BİLAL TAHA ÇOŞAR KOCAELİ GÖLCÜK BELEDİYE S.K 2
22 EFKAN ÖZMETİN KOCAELİ İZMİT BELEDİYE S.K 3
23 İSMAİL AKÇAY ORDU FERDİ LİSANS 2
24 BERAT CAN YÜREK YALOVA FERDİ LİSANS 2
25 HÜSEYİN TÜRKAYDIN MANİSA FERDİ LİSANS 2
26 CENK AKPINAR EDİRNE FERDİ LİSANS 2
27 MUHAMMET ALİ BEDİR SAMSUN FERDİ LİSANS 2
28 MUSTAFA TEVKE ANTALYA FERDİ LİSANS 2
29 DURMUŞ KAAN YENİER ANTALYA KAŞ BELEDİYE S.K 2
30 MUSTAFA AKMAN ANTALYA SERİK BELEDİYE S.K 3
31 FATİH KAPLAN İSTANBUL ÇATALCA BELEDİYESPOR KULÜBÜ 3
32 HÜSEYİN  BASAT ANKARA FERDİ LİSANS 2
33 ABDURRAHİM MUTLU SAKARYA SAKARYA BÜYÜKŞEHİR BELEDİYE S.K 1
34 İSMAİL ŞAHİN ANTALYA FERDİ LİSANS 0
35 OĞUZHAN ÇAVDAR EDİRNE FERDİ LİSANS 1
36 HÜSEYİN COŞKUN ANTALYA ANTALYA BÜYÜKŞEHİR BELEDİYESİ S.K 1
37 HALİL KAYA ADANA 0
38 AYDIN YILMAZ ANTALYA KAŞ BELEDİYE S.K 1
39 BAYRAM ALİ GÜNDAĞ KASTAMONU FERDİ LİSANS 0
40 İSMAİL BUĞRA AKYİĞİT ANTALYA FERDİ LİSANS 0
41 LEVENT DALAY MANİSA FERDİ LİSANS 0
42 ALİ EFE SÖNMEZGİL YALOVA FERDİ LİSANS 0
43 KAAN ARSLAN BALIKESİR FERDİ LİSANS 0
44 MUHAMMED ALİ ŞAHİN ANKARA KAHRAMANKAZAN BELEDİYE S.K 0
45 EFTAL DEMİR ORDU FERDİ LİSANS 0
46 OSMAN YAHYA DÖNDER KAHRAMANMARAŞ KAHRAMANMARAŞ GÜREŞ İHTİSAS S.K 1
47 MUSTAFA CAN ERDEM ANTALYA ANTALYA BÜYÜKŞEHİR BELEDİYESİ S.K 1
48 BERAT KABAK BALIKESİR BALIKESİR BÜYÜKŞEHİR BELEDİYESPOR KULÜBÜ 0
49 SAMET KAHYA ANTALYA FERDİ LİSANS 1
50 ALAATTİN PALA İSTANBUL ÇATALCA BELEDİYESPOR KULÜBÜ 0
51 HASAN KAHRAMAN ANTALYA ANTALYA BÜYÜKŞEHİR BELEDİYESİ S.K 1
52 MESUTCAN AKKOYUN MANİSA FERDİ LİSANS 1
53 CEBRAİL OSMAN ARSLAN ANTALYA FİNİKE BELEDİYE S.K 0
54 EMİN MUHAMMED KOCAGÖZ ISPARTA FERDİ LİSANS 1
55 AHMET ÇINAR HATAY-ANTAKYA FERDİ LİSANS 0
56 MUSTAFA BOZAL BALIKESİR BALIKESİR BÜYÜKŞEHİR BELEDİYESPOR KULÜBÜ 0
57 HACI SAMET GÖKÇE SİVAS 0
58 ÖZGÜR DAYAN ANTALYA FERDİ LİSANS 0
59 SALİH TEMİZCE SAKARYA FERDİ LİSANS 0
60 CENGİZHAN GÜR ORDU FERDİ LİSANS 0
61 SAMET PARMAKSIZ GAZİANTEP 0
62 TUNCAY KARADAĞ TOKAT REŞADİYE GENÇLİK S.K 1
63 METİN YILDIZTAŞI EDİRNE FERDİ LİSANS 1
64 ALİ ÖZDEMİR GAZİANTEP 0

             KÜÇÜK ORTA KÜÇÜK BOYU (206 kişi)
Sıra Adı Soyadı İliKulübüPuanı
1 ENGİN ATAR İSTANBUL ÇATALCA BELEDİYESPOR KULÜBÜ 15
2 İHSAN DERİN BALIKESİR BALIKESİR BÜYÜKŞEHİR BELEDİYESPOR KULÜBÜ 10
3 İLKER DURMUŞ ANTALYA FERDİ LİSANS 9
3 KUTLUHAN AVŞAR BALIKESİR FERDİ LİSANS 9
5 YUNUS CAN KÜÇÜK ÇORUM FERDİ LİSANS 7
6 DENİZCAN ÇIRAK KOCAELİ İZMİT BELEDİYE S.K 6
7 MUHAMMED ALİ GENÇ TOKAT TURHAL BELEDİYESİ GÜREŞ S.K 7
8 BERK AVCI YALOVA FERDİ LİSANS 7
9 ENES ÖZBEK KOCAELİ GÖLCÜK BELEDİYE S.K 4
10 MURAT ÖZKAPLAN KOCAELİ FERDİ LİSANS 5
11 ALPER ÖNAL ANTALYA FERDİ LİSANS 4
12 AHMET ELMAS ANTALYA FERDİ LİSANS 4
13 ÖMER SEFA ERCİVAN ANTALYA FERDİ LİSANS 4
14 ALİ CİNGÖZ ANTALYA FERDİ LİSANS 5
15 AHMET SARAÇOĞLU BURDUR FERDİ LİSANS 5
16 MUSTAFA BORUCU ANTALYA MCM ÖZPARLAR S.K 5
17 RAMAZAN ÇAKIR ANTALYA FERDİ LİSANS 3
18 EMİRHAN SAYGI ANKARA ASKİ S.K 2
19 SÜLEYMAN EMRE BATU ANTALYA FERDİ LİSANS 3
20 TUNAHAN ÇİVİTCİ ANTALYA FERDİ LİSANS 3
21 TANER GARİP ORDU FERDİ LİSANS 2
22 MEHMET DUMAN ANTALYA MURATPAŞA BELEDİYESİ S.K 2
23 EROL BURSA ANTALYA FERDİ LİSANS 3
24 SELİM GÜNDOĞDU ANTALYA FERDİ LİSANS 3
25 MUSTAFA YENİKÖY KAHRAMANMARAŞ FERDİ LİSANS 2
26 EMRE ÇAKIR ANTALYA FERDİ LİSANS 3
27 GÜNER DAYAN ANKARA GAZİLER ENGELLİ S.K 2
28 MERT ERTAN EDİRNE FERDİ LİSANS 2
29 HÜSEYİN GEZER ANTALYA FERDİ LİSANS 2
30 AHMET KOYUNCU ANTALYA FERDİ LİSANS 3
31 YILMAZ BAKAN DENİZLİ PAMUKKALE BELEDİYE S.K 3
32 BERKAY BÜLÜÇ ANTALYA FERDİ LİSANS 3
33 MUSTAFA ALCAN ANTALYA FERDİ LİSANS 1
34 RAMAZAN KAYACAN DENİZLİ PAMUKKALE BELEDİYE S.K 0
35 HASAN EMİN GÜRBÜZ BURSA BURSA BÜYÜKŞEHİR BELEDİYE S.K 1
36 ARİF ASLAN ANTALYA ANTALYA BÜYÜKŞEHİR BELEDİYESİ S.K 1
37 AZİZ KÖRK ANTALYA MCM ÖZPARLAR S.K 1
38 İSMAİL EFE BAYRAM ANTALYA FERDİ LİSANS 0
39 FARUK BAFRALI İSTANBUL FERDİ LİSANS 1
40 SANAYİF BOZBAY BALIKESİR BALIKESİR BÜYÜKŞEHİR BELEDİYESPOR KULÜBÜ 1
41 ABDULLAH BALCI ANTALYA FERDİ LİSANS 0
42 YUNUS EMRE SAKALLI DENİZLİ PAMUKKALE BELEDİYE S.K 1
43 HAKAN KARATAŞ ANTALYA FERDİ LİSANS 0
44 MUHAMMED EMİN TUFANÇLI ANTALYA MURATPAŞA BELEDİYESİ S.K 0
45 KERİM AKTAŞ ANTALYA FERDİ LİSANS 0
46 SAMET TAŞDELEN MANİSA FERDİ LİSANS 1
47 KADİRCAN GÜNYELİ ORDU FERDİ LİSANS 1
48 ÖMER SELİM TAKAK ANTALYA FERDİ LİSANS 1
49 BULUT YANCI İSTANBUL FERDİ LİSANS 1
50 RAMAZAN YILDIZ ÇİLENKER ANTALYA SERİK BELEDİYE S.K 0
51 KEREM NURİ CAN SAMSUN FERDİ LİSANS 1
52 SÜLEYMAN KORUK MUĞLA FERDİ LİSANS 1
53 ABDİL CAN CEBBAR ANTALYA FERDİ LİSANS 1
54 MEHMET OKTAY MERSİN İÇEL 0
55 BİLAL KAHRAMAN BURSA FERDİ LİSANS 1
56 FATİH ŞENTÜRK MANİSA FERDİ LİSANS 1
57 FERHAT IŞIK BALIKESİR FERDİ LİSANS 0
58 CELAL MERT KABA ANTALYA FERDİ LİSANS 1
59 TUNAHAN HASAR ANTALYA KAŞ BELEDİYE S.K 0
60 BAYRAM DEMİREL ADANA 0
61 TUNAHAN KIVRAK ANTALYA FERDİ LİSANS 0
62 ŞEVKET AYDIN MERSİN İÇEL 1
63 HASAN GÜLEŞEN ÇANKIRI FERDİ LİSANS 1
64 ARİF GÜNHIZ ANKARA KAHRAMANKAZAN BELEDİYE S.K 0

             KÜÇÜK ORTA BÜYÜK BOYU (81 kişi)
Sıra Adı Soyadı İliKulübüPuanı
1 ÖMER FARUK KIRAT ANKARA ASKİ S.K 14
2 KEMAL BERKE KAYA ANTALYA FERDİ LİSANS 11
3 İSMET TOPACA ANTALYA FERDİ LİSANS 9
3 SÜLEYMAN KOZAKOĞULLARI ANTALYA MCM ÖZPARLAR S.K 8
5 CELAL BAYAR ÇİLENKER ANTALYA SERİK BELEDİYE S.K 6
6 RIZA DURMUŞ ANTALYA FERDİ LİSANS 7
7 ENSAR BIYIK SAKARYA SAKARYA BÜYÜKŞEHİR BELEDİYE S.K 6
8 OĞUZHAN ÜNAL KOCAELİ İZMİT BELEDİYE S.K 7
9 HALİL KESGİN KASTAMONU FERDİ LİSANS 4
10 İSMAİL İLTER ANTALYA SERİK BELEDİYE S.K 4
11 MUHAMMET OCAK ANTALYA FERDİ LİSANS 4
12 OĞUZHAN ÖZTÜRK ANTALYA FERDİ LİSANS 4
13 HÜSNÜ BOYACI ANTALYA FERDİ LİSANS 4
14 SERHAT GÖÇMEZ ANKARA ASKİ S.K 4
15 ALİRIZA ÖZKAYALAR EDİRNE FERDİ LİSANS 4
16 VURAL ASLAN ÇANKIRI FERDİ LİSANS 4
17 SEFA YILMAZ ANKARA ASKİ S.K 2
18 TELAT UYAR ZONGULDAK FERDİ LİSANS 3
19 ÖMER TALHA YARAR ANKARA ASKİ S.K 3
20 MUSTAFA YANAL ANTALYA SERİK BELEDİYE S.K 2
21 MUHAMMED ENES ÖZCAN MUĞLA FERDİ LİSANS 2
22 TOLGA ODABAŞI ANTALYA FERDİ LİSANS 3
23 HASAN KAYA KAHRAMANMARAŞ FERDİ LİSANS 2
24 ÖMER KAYAN BURSA FERDİ LİSANS 3
25 ABDULBAKİ KARA EDİRNE FERDİ LİSANS 2
26 MUHAMMED ENES KÖSEMUSUL SAKARYA SAKARYA BÜYÜKŞEHİR BELEDİYE S.K 2
27 YİĞİT GİDER EDİRNE FERDİ LİSANS 2
28 FURKAN GÜLER KOCAELİ İZMİT BELEDİYE S.K 2
29 KÜRŞAD KAAN MERT ANTALYA SERİK BELEDİYE S.K 2
30 ÖMER AYGÜL BALIKESİR FERDİ LİSANS 2
31 SİNAN YILDIZ KOCAELİ FERDİ LİSANS 2
32 RECEP TÜRKYILMAZ ÇANKIRI ELDİVAN BELEDİYE S.K 2
33 ENES GÜLER TOKAT FERDİ LİSANS 1
34 ALİ İHSAN ARİÇ ADANA GELENEKSEL VE ATA SPORLARI S.K 1
35 SERKAN MAKAS EDİRNE FERDİ LİSANS 0
36 YASİN ŞAHİN AMASYA FERDİ LİSANS 0
37 MEHMET ÜNAL ANTALYA FERDİ LİSANS 0
38 MERT ARICI YALOVA FERDİ LİSANS 1
39 İSMAİL SUSUZ ANTALYA ANTALYA BÜYÜKŞEHİR BELEDİYESİ S.K 0
40 FURKAN TAŞ ANTALYA FERDİ LİSANS 1
41 TOLGA YÖNEL BALIKESİR FERDİ LİSANS 0
42 MURAT SERT İSTANBUL FERDİ LİSANS 0
43 UĞUR BESLEKOĞLU ANTALYA FERDİ LİSANS 0
44 SALİH BİÇER ANTALYA FİNİKE BELEDİYE S.K 0
45 İBRAHİM HALİL ÇELİK YALOVA FERDİ LİSANS 0
46 SERHAT ARSLAN KOCAELİ KOCAELİ BÜYÜKŞEHİR BELEDİYE KAĞIT S.K 0
47 SİNAN MUMCU ÇORUM 0
48 MEHMET ERDOĞAN KOCAELİ FERDİ LİSANS 0
49 MURAT KALENDER ÇORUM FERDİ LİSANS 0
50 MUHARREM EMİR BALIKESİR FERDİ LİSANS 1
51 SONER KIZIL ANTALYA FERDİ LİSANS 1
52 EMRE AYYILDIZ EDİRNE FERDİ LİSANS 0
53 İSMAİL DEMİR ANTALYA FERDİ LİSANS 0
54 MİKAİL KESER ANKARA ASKİ S.K 1
55 CELİL ÇIKMAZ SAMSUN TEKKEKÖY GÜREŞ GENÇLİK VE S.K 0
56 GÜRBÜZ SEÇİM ANTALYA SERİK BELEDİYE S.K 1
57 RECEP BÜLBÜL ANTALYA FERDİ LİSANS 0
58 MUSTAFA AKDAĞ TOKAT ZİLE GENÇLİK HİZMETLERİ VE S.K 0
59 KADİR TUNA ANTALYA FERDİ LİSANS 0
60 YUNUS EMRE UZUNER KOCAELİ GÖLCÜK BELEDİYE S.K 0
61 MUHAMMET ÜSTEL GAZİANTEP 0
62 EMRAH KAYA EDİRNE FERDİ LİSANS 0
63 RÜSTEM KALE ANTALYA FERDİ LİSANS 0
64 ERMAN ÖZDEMİR MUĞLA FERDİ LİSANS 0

             BÜYÜKORTA BOYU (94 kişi)
Sıra Adı Soyadı İliKulübüPuanı
1 ÖMER YASİR GÖKKAYA ANTALYA FERDİ LİSANS 14
2 ÖMER FARUK KARADENİZ İSTANBUL FERDİ LİSANS 10
3 MUSTAFA ÇOBAN ANTALYA FERDİ LİSANS 9
3 BURAK BOZKURT BALIKESİR SINDIRGI BELEDİYE S.K 8
5 HASAN CAN GÜZELLER ANTALYA FERDİ LİSANS 7
6 ALPARSLAN TEKMEN SAKARYA SAKARYA BÜYÜKŞEHİR BELEDİYE S.K 6
7 HÜSEYİN SOĞUKOĞLU KOCAELİ GÖLCÜK BELEDİYE S.K 6
8 BATUHAN GÜZEL ANTALYA MCM ÖZPARLAR S.K 6
9 EMRE DUMAN KOCAELİ KOCAELİ BÜYÜKŞEHİR BELEDİYE KAĞIT S.K 4
10 İMRAN VARDİ ANTALYA MCM ÖZPARLAR S.K 5
11 OSMAN TOKKÖZ SAMSUN FERDİ LİSANS 5
12 MUHAMMET ALİ ERYÜCEL ÇORUM FERDİ LİSANS 5
13 HİDAYET AVCI BALIKESİR FERDİ LİSANS 4
14 ÖZGÜR KAPAN BALIKESİR FERDİ LİSANS 5
15 SAMET OCAK ANTALYA FERDİ LİSANS 5
16 UFUK YANIK EDİRNE FERDİ LİSANS 5
17 FATİH DEVECİ SAMSUN FERDİ LİSANS 3
18 AHMET DEMİR TOKAT ZİLE GENÇLİK HİZMETLERİ VE S.K 3
19 SERTAÇ ÇAVDAR BALIKESİR FERDİ LİSANS 3
20 UĞUR ŞİMŞEK ANTALYA MCM ÖZPARLAR S.K 2
21 ABDULLAH AÇIKGÖZ MANİSA FERDİ LİSANS 2
22 SALİH ŞENTÜRK ANTALYA FERDİ LİSANS 3
23 MEHMET KIRAT ANKARA ASKİ S.K 2
24 EFE ATABEY ANKARA ASKİ S.K 2
25 ATAHAN ESER ANTALYA SERİK BELEDİYE S.K 2
26 ABDİL MURAT ALDAM DENİZLİ FERDİ LİSANS 3
27 İLHAN ERGİN ANKARA ASKİ S.K 2
28 SEMİH BAYRAM YILMAZ ANTALYA FERDİ LİSANS 2
29 DENİZ YALÇIN ANTALYA FERDİ LİSANS 2
30 GÜRBÜZ GÜR ANTALYA FERDİ LİSANS 3
31 FERİT KESKİN ANKARA ASKİ S.K 3
32 BEKİR DEMİRTAŞ TOKAT FERDİ LİSANS 3
33 MEHMET CAN KAYA SAMSUN FERDİ LİSANS 0
34 SAMED ÖZASLAN TOKAT FERDİ LİSANS 1
35 YUSUF BULUT ANKARA ASKİ S.K 0
36 AHMET HAN YILDIZ BALIKESİR BALIKESİR BÜYÜKŞEHİR BELEDİYESPOR KULÜBÜ 1
37 ŞEVKET CAN ANTALYA FERDİ LİSANS 0
38 SERDAR ÇAVUŞOĞLU ANKARA ASKİ S.K 1
39 BEKİR CAN ÖZTURGUT BURSA FERDİ LİSANS 1
40 OĞUZHAN YUSUF ALTIN ANTALYA FERDİ LİSANS 0
41 EMRE CAN OSMAN SAMSUN SAMSUN İLKADIM BELEDİYESİ S.K 0
42 AHMET FARUK UĞUZ ZONGULDAK FERDİ LİSANS 0
43 OĞUZHAN ŞİMŞEK ANTALYA FERDİ LİSANS 0
44 MUHAMMET CAN KUZAY ANTALYA FERDİ LİSANS 1
45 ABDULSELAM GÜNGÖR TOKAT TURHAL BELEDİYESİ GÜREŞ S.K 1
46 MUSTAFA ÖLMEZ ANKARA ASKİ S.K 0
47 EMİN ERDOĞAN BALIKESİR BALIKESİR BÜYÜKŞEHİR BELEDİYESPOR KULÜBÜ 0
48 RAMAZAN ZEKİ YILMAZ ANTALYA FERDİ LİSANS 0
49 İSMAİL KESGİN KASTAMONU FERDİ LİSANS 0
50 KEMAL İYİCAN MANİSA FERDİ LİSANS 0
51 MEHMET UĞUR BUDAK SAKARYA FERDİ LİSANS 1
52 BİLAL KIVRAK ANTALYA FERDİ LİSANS 0
53 FURKAN AD ORDU FERDİ LİSANS 1
54 OLCAY KARAÇAVUŞ BALIKESİR FERDİ LİSANS 0
55 CAFER HAMİ ÇARKACI ÇANAKKALE FERDİ LİSANS 1
56 MURAT DUMAN TOKAT FERDİ LİSANS 1
57 EROL BASAT ANKARA ASKİ S.K 1
58 ALİ CANSEV ANTALYA FERDİ LİSANS 1
59 KAHRAMAN ŞAHİN ANTALYA FERDİ LİSANS 0
60 MUHAMMET EMİN KOCAELİ KOCAELİ BÜYÜKŞEHİR BELEDİYE KAĞIT S.K 1
61 RECEP GENÇALİOĞLU AMASYA FERDİ LİSANS 0
62 ENES KESLER SAKARYA SAKARYA BÜYÜKŞEHİR BELEDİYE S.K 0
63 EMRE TÜRK BURSA FERDİ LİSANS 1
64 MUHAMMET ASLAN KASTAMONU TOSYA GENÇLİK VE SPOR İLÇE MÜDÜRLÜĞÜ S.K 0

             BAŞALTI BOYU (94 kişi)
Sıra Adı Soyadı İliKulübüPuanı
1 OSMAN KAN ANTALYA SERİK BELEDİYE S.K 15
2 TOLGA TURAN ANTALYA FERDİ LİSANS 10
3 OKAN YAVAŞ BURSA FERDİ LİSANS 9
3 RIDVAN KAYA SAKARYA SAKARYA BÜYÜKŞEHİR BELEDİYE S.K 9
5 ERKAN TAŞ İSTANBUL FERDİ LİSANS 6
6 METİN ALPASLAN TEMİZCE ANTALYA FERDİ LİSANS 7
7 YUNUS EMRE YAMAN ANKARA ASKİ S.K 7
8 KAZIM SAN KOCAELİ GÖLCÜK BELEDİYE S.K 6
9 YİĞİT YILMAZ KOCAELİ FERDİ LİSANS 4
10 ABDULREFİK ÖNER KOCAELİ GÖLCÜK BELEDİYE S.K 5
11 ALİ İMAMOĞLU KOCAELİ KOCAELİ BÜYÜKŞEHİR BELEDİYE KAĞIT S.K 5
12 BURAK ŞAHİN İSTANBUL FERDİ LİSANS 5
13 EMİRHAN ERGİN BALIKESİR FERDİ LİSANS 5
14 GÖKHAN ÖZ BALIKESİR FERDİ LİSANS 4
15 MUSTAFA KEMAL KIYI KOCAELİ KOCAELİ BÜYÜKŞEHİR BELEDİYE KAĞIT S.K 4
16 KEREM KAHYA KOCAELİ FERDİ LİSANS 5
17 YILDIRAY PALA İSTANBUL ÇATALCA BELEDİYESPOR KULÜBÜ 3
18 BEKİR ERYÜCEL ÇORUM FERDİ LİSANS 2
19 İLYAS YILDIRIM TOKAT FERDİ LİSANS 2
20 HAMZA ÖZKARADENİZ KOCAELİ FERDİ LİSANS 3
21 SERHAT ELVAN ANTALYA FERDİ LİSANS 2
22 BAYRAM ARSLANTAŞ ANTALYA SERİK BELEDİYE S.K 2
23 SEÇKİN DUMAN KOCAELİ KOCAELİ BÜYÜKŞEHİR BELEDİYE KAĞIT S.K 3
24 RECEP BÖLME BALIKESİR BALIKESİR BÜYÜKŞEHİR BELEDİYESPOR KULÜBÜ 2
25 YUSUF KAFLI EDİRNE FERDİ LİSANS 2
26 YAŞAR ŞAN ANKARA ASKİ S.K 3
27 ATİLLA BALCI TOKAT ZİLE GENÇLİK HİZMETLERİ VE S.K 2
28 DAVUT CANSEV ANTALYA FERDİ LİSANS 3
29 MUHAMMED AHMET ERCAN ANTALYA SERİK BELEDİYE S.K 2
30 BURAK KAYA YALOVA FERDİ LİSANS 3
31 HASAN BORUCU ANTALYA SERİK BELEDİYE S.K 2
32 MEVLÜT KÖKEN ANTALYA FERDİ LİSANS 3
33 ABDÜLHAMİT ALTUN KOCAELİ KOCAELİ BÜYÜKŞEHİR BELEDİYE KAĞIT S.K 0
34 HALİL CAN DAĞCAN ANKARA ASKİ S.K 1
35 CEMALİ KÜÇÜKGÜÇLÜ ANTALYA FERDİ LİSANS 1
36 ERHAN YILMAZ DENİZLİ PAMUKKALE BELEDİYE S.K 1
37 UFUK YILMAZ İSTANBUL FERDİ LİSANS 1
38 MUSTAFA YENİSANCAK KOCAELİ FERDİ LİSANS 1
39 ABDULLAH KAÇMAZOĞLU KOCAELİ KOCAELİ BÜYÜKŞEHİR BELEDİYE KAĞIT S.K 0
40 ERCAN GENÇDOĞAN KOCAELİ KOCAELİ BÜYÜKŞEHİR BELEDİYE KAĞIT S.K 0
41 HÜSEYİN KALAYCI TOKAT ALMUS GENÇLİK S.K 1
42 TUFAN GÜZEL ANTALYA MCM ÖZPARLAR S.K 1
43 FERİDUN ÇATAK ANKARA ASKİ S.K 0
44 BERAT PEHLİVANOĞLU KOCAELİ GÖLCÜK BELEDİYE S.K 1
45 ABDULKADİR SARAÇ AMASYA FERDİ LİSANS 0
46 RASİM SARAÇ ÇORUM FERDİ LİSANS 0
47 ERHAN YAYLACI TOKAT FERDİ LİSANS 0
48 MERT ÇALOĞLU AMASYA FERDİ LİSANS 0
49 KEMAL ŞAHİN SAMSUN FERDİ LİSANS 1
50 ADEM USTAOĞLU BURSA FERDİ LİSANS 1
51 FARUK KOCA ANTALYA FERDİ LİSANS 0
52 HASAN GÜZELLER ANTALYA FERDİ LİSANS 0
53 AYKUT IŞIK BALIKESİR FERDİ LİSANS 1
54 YUSUF TATLI KOCAELİ GÖLCÜK BELEDİYE S.K 0
55 EMİN ÖZTÜRK BURSA FERDİ LİSANS 0
56 BURHAN ŞAHİN ANKARA FERDİ LİSANS 0
57 UÇAR DEDE KASTAMONU FERDİ LİSANS 0
58 BAYRAM DOĞAN AMASYA FERDİ LİSANS 0
59 YUNUS KARABAY BALIKESİR FERDİ LİSANS 0
60 ENGİNCAN AKŞİT ANTALYA FERDİ LİSANS 1
61 FATİH KAMBUR ANKARA ASKİ S.K 0
62 ÖMER FARUK KALENDER ÇORUM FERDİ LİSANS 0
63 BARIŞ BAYAV SAKARYA SAKARYA BÜYÜKŞEHİR BELEDİYE S.K 1
64 RAMAZAN EVREN MANİSA FERDİ LİSANS 0

             BAŞ BOYU (67 kişi)
Sıra Adı Soyadı İliKulübüPuanı
1 ORHAN OKULU ANTALYA MURATPAŞA BELEDİYESİ S.K 14
2 MEHMET YEŞİL YEŞİL BALIKESİR FERDİ LİSANS 10
3 MUSTAFA BATU ANTALYA FERDİ LİSANS 8
3 HÜSEYİN  GÜMÜŞALAN KOCAELİ KOCAELİ BÜYÜKŞEHİR BELEDİYE KAĞIT S.K 8
5 İSMAİL BALABAN ANTALYA FERDİ LİSANS 6
6 SERHAT GÖKMEN KOCAELİ FERDİ LİSANS 6
7 NEDİM GÜREL KOCAELİ KOCAELİ BÜYÜKŞEHİR BELEDİYE KAĞIT S.K 6
8 ALİ GÜRBÜZ ANTALYA FERDİ LİSANS 6
9 HASAN CENGİZ ANTALYA FERDİ LİSANS 4
10 TURAN BALABAN ANTALYA FERDİ LİSANS 4
11 ÖZKAN YILMAZ ANKARA ASKİ S.K 4
12 RECEP KARA KOCAELİ KOCAELİ BÜYÜKŞEHİR BELEDİYE KAĞIT S.K 4
13 YUSUF CAN ZEYBEK ANTALYA FERDİ LİSANS 4
14 KÜRŞAT ŞEVKİ KORKMAZ ANTALYA MCM ÖZPARLAR S.K 4
15 SÜLEYMAN BAŞAR ANTALYA FERDİ LİSANS 4
16 OSMAN AYNUR İSTANBUL FERDİ LİSANS 4
17 RIZA YILDIRIM TOKAT FERDİ LİSANS 2
18 MUSTAFA ARSLAN KOCAELİ KOCAELİ BÜYÜKŞEHİR BELEDİYE KAĞIT S.K 2
19 MUSTAFA TAŞ İSTANBUL FERDİ LİSANS 2
20 MUSTAFA DOĞAN ÖZKAYA ANTALYA FERDİ LİSANS 2
21 ERKAN ERTAN KOCAELİ FERDİ LİSANS 2
22 TANJU GEMİCİ KOCAELİ KOCAELİ BÜYÜKŞEHİR BELEDİYE KAĞIT S.K 2
23 ATİLLA GÜZEL İSTANBUL FERDİ LİSANS 2
24 ALİ İHSAN BATMAZ ANTALYA FERDİ LİSANS 2
25 ALİ YANATMA MUĞLA FERDİ LİSANS 2
26 EMRE ERKAL ANTALYA FERDİ LİSANS 2
27 KAAN KAYA YALOVA FERDİ LİSANS 2
28 RECEP TASLAK MANİSA FERDİ LİSANS 2
29 FATİH ATLI SAMSUN FERDİ LİSANS 2
30 SERDAR YILDIRIM ANKARA ASKİ S.K 2
31 ALİ RIZA KAYA AMASYA FERDİ LİSANS 2
32 MECİT YILDIRIM İSTANBUL FERDİ LİSANS 2
33 SEMİH TURGUT YALOVA FERDİ LİSANS 0
34 İSMAİL ERKAL ANTALYA FERDİ LİSANS 0
35 HAMZA KÖSEOĞLU ANKARA ASKİ S.K 0
36 İSMAİL GÜZEL KONYA FERDİ LİSANS 0
37 HASAN ZEYBEK BALIKESİR FERDİ LİSANS 0
38 ÜNAL KARAMAN ANKARA ASKİ S.K 0
39 SALİH ERİNÇ İSTANBUL FERDİ LİSANS 0
40 ALİ GÜNGÖR EKİN KOCAELİ FERDİ LİSANS 0
41 RAMAZAN BİRCAN ANTALYA FERDİ LİSANS 0
42 İBRAHİM ÇORAMAN ANTALYA FERDİ LİSANS 0
43 AHMET SELBEST ÇORUM FERDİ LİSANS 0
44 SÜLEYMAN AYKIRI SAKARYA FERDİ LİSANS 0
45 YILDIRAY AKIN KOCAELİ GÖLCÜK BELEDİYE S.K 0
46 FARUK AKKOYUN KOCAELİ KOCAELİ BÜYÜKŞEHİR BELEDİYE KAĞIT S.K 0
47 MENDERES SALTIK MANİSA FERDİ LİSANS 0
48 SALİH DORUM ANTALYA MCM ÖZPARLAR S.K 0
49 RECEP ÇAKIR ANTALYA FERDİ LİSANS 0
50 ONUR ŞENEL MANİSA FERDİ LİSANS 0
51 GÖKHAN ARICI KOCAELİ FERDİ LİSANS 0
52 ALİ GÖKÇEN MANİSA FERDİ LİSANS 0
53 FATİH KOYUNCU İSTANBUL FERDİ LİSANS 0
54 OKAN ACAR ANTALYA FERDİ LİSANS 0
55 OSMAN ÖZGÜN ANKARA ASKİ S.K 0
56 ALİ ALTUN ANTALYA FERDİ LİSANS 0
57 HÜSEYİN DEMİR ANTALYA SERİK BELEDİYE S.K 0
58 FATİH ÇAKIROĞLU İSTANBUL FERDİ LİSANS 0
59 İSMAİL KOÇ EDİRNE FERDİ LİSANS 0
60 YALÇIN ÜNCÜL BURSA FERDİ LİSANS 0
61 FURKAN DURMUŞ ALTIN ANTALYA FERDİ LİSANS 0
62 AHMET KAVAKCI SAKARYA FERDİ LİSANS 0
63 ONUR BALCI TOKAT ALMUS GENÇLİK S.K 0
64 ABDULLAH GÜNGÖR İSTANBUL FERDİ LİSANS 0

Hatalı Sonuç için Whatsapp ile iletişime geçiniz.. Tıklayınız..